Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda da ga je ujela meduza. U svakom slucaju idiot.
    sigpic

    Comment


    • Koji bi sranje, O Jogo ili A Bola? Mendesov klijent svakako, ali Zoze je rekao da nece dovesti nikog iz portugalske lige.

      According to Portuguese newspaper OJogo, United are interested in Porto's young midfielder Rueben Neves.
      sigpic

      Comment


      • Dobar mi je on,po njega bi Liverpul mogo da krene,ne znam sta su zapeli za tog Muhameda,jedino ako ovaj ima neku visoku otkupnu pa ih to odbija

        Samo sto to Junajtedu nije goruce pitanje,bio bi to vise transfer za buducnost
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • I Liverpul ide po njega, prvo je jutros izaslo ovo

          http://sportwitness.co.uk/jorge-mend...vourite-cheap/

          Pa ovo

          http://www.ojogo.pt/futebol/1a-liga/...s-5264714.html

          Mada mozda se samo Mendes igra
          sigpic

          Comment


          • Ako Mata ode u Everton a Rooney bude peglao 10-ku skroz mi je okej da nas Kuman dekne sa dva Matina gola.

            S druge strane, ne prestajem da se klanjam za Mkhitaryana za kojeg zaista nisam posmislio da je u igri za dovođenje, a bio mi je jedna od top želja. Ibra ubedljivo najbolji potez sa najrazumnijim ugovorom uzimajući Rašforda u obzir, kao i želja 80% navijača. Oko Pogbe ne bih ništa drvio osim što, ponavljam se, smatram da nam je moranje jedan takav igrač, za pare me zabole - ključno je ovo što je Srđan napisao. Može se naći jeftinije i uklopiti, ali nije da smo ginuli na skeli i da se ostali ne rasipaju preko limita ukusa. Biće Veron svog vremena, s tim da neće biti fejl na terenu.

            Comment


            • Predsjednik Porta Nevesa obozava. Neves je najmladji kapiten u istoriji Porta to sve govori.

              Ako bude odlazio iz Porta budite uvjereni da ce Porto posteno nekoga da odere, ako nista poznati su po tome.

              Comment


              • Nevezano sad za ovog Navesa, ovo sto Otac prica da nece dovoditi igrace iz svoje domovine pa to prica svaki put

                Pogledajte mu samo izjave na konferencijama,jedino kad je javno pokazao interesovanje za nekog igraca i da je to bilo povezano sa klubom koji je vodio je bilo za Runija onomad

                Ima jos jedan igrac za koga znam da ga gotivi al zbog radne dozvole nije mogo da ga dovede,Taliska bato
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Dacemo Matu za dzabe a ne idemo po Jamesa, lose po meni...

                  Comment


                  • @Giggsy

                    Po pisanju medija James je vec jednom nogom u PSG-u. Cijena negdje oko 60 mil.

                    Comment


                    • Bas zbog toga... Opet ce u tu francusku ligu...

                      Comment


                      • Mi se sa Nevesom povezujemo jedno pola godine, ali mislim da se odustalo od njega i da je svaka prica dalja o njemu i LFC suplja jer je nenormalno preskup.

                        Talentovan mali, ali bas preskup, sto opet ne cudi s obzirom gde igra.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Zavisi kakvog DMa zeli Mo. Pasera (X Alonso) ili destroyera (Matic/Makelele). U Interu je imao nekakvog allaroundera u Kambijasu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Mi plivamo u parama, Drvce radi posao izvanredno, bojim se koliko cemo tek plivati kad krenemo da osvajamo

                            Pretplacivanje igraca ide i na to sto mi nismo u LS (to je mizeran deo, ali opet ces morati vise da das zbog toga), a i pretplacivanje ide zato sto znaju da imamo para plus znaju da PL timovi plivaju u novcima.

                            Kol'ko traze za Pogbu? 100? 120? Dajte koliko traze i ova farsa da se zavrsi.

                            Dovedi jos jednog iskusnog CB-a i pocni pripreme sa celim timom.

                            Ende.

                            Comment


                            • I Lozana kao tresnju za kraj
                              sigpic

                              Comment


                              • Moze, daj i tog, daj sveeeeeeeeeeeeeee aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

                                Comment

                                Working...
                                X