Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • On je prvi rekao za Murinja da potpisuje ugovor te nedelje i da ce biti predstavljen, blizak je sa Mendes/Murinjo kampom.
      sigpic

      Comment


      • Sve ok ali da Real ne moze da ga priusti?

        Hamesa ce prodati a i ide neka prica da je Pep trazio da mu dovedu Krosa i da su ovi njegovi spremni da ponude Realu 75 mil eura.

        Mislim i bez tih prodaja bi sigurno lagano mogli da iskeairaju sve,cak i Raiolu.
        sigpic

        Comment


        • Dao bi Real tih 100 miliona vjerovatno, problem je sto oni ne daju platu koju trazi Pogba. Imas Ronalda sa platom od 20 miliona, potom Bejl na 10 i Ramos od prosle godine na isto 10 cini mi se. Ne daje Real plate koje daje Junajted. Bilo bi sjajno kad bi izvukli Pogbu, ali 120 + 15 godisnje + 25 Rajoli cisto sumnjam, to bi samo Arapi ispratili i Vudvord.
          sigpic

          Comment


          • Opet, ako zeli Real i da radi sa Zizuom, pristace i na manju platu (u pocetku).

            Jedina realna prica, ako ne predje u Real, mi je ona da je on Perezova a ne Zidanova meta.
            sigpic

            Comment


            • Ali on hoce u Barsu, to mene buni. Prosle sezone se pricalo da imaju neki predugovor Pogba i Barca, sta znam. Mada svejedno, ja ne dajem pare, Pogba, Matuidi ili Kante

              Comment


              • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                Opet, ako zeli Real i da radi sa Zizuom, pristace i na manju platu (u pocetku).

                Jedina realna prica, ako ne predje u Real, mi je ona da je on Perezova a ne Zidanova meta.
                Trazi 12, Real nudi osam, to je prilican gap. On ce blizu osam izvuci i u Juventusu najvjerovatnije ako sad produzi ugovor, sad je na 4.5
                sigpic

                Comment


                • Fora je sto i da dodje Pogba ko ce biti DM? Kerik? Morgan? Ko ce biti 10? Runi? Miki? Ako dodje Dzulijan gde ce on?

                  Ali svakako ako dodje Pogba to sigurno znaci da Runi nece igrati u sredini.
                  sigpic

                  Comment


                  • Nadajmo se da nece doci, pa da ne razbijamo glavu.

                    Ako dodje 4-3-3 gotovo sigurno igra.
                    sigpic

                    Comment


                    • Spominjalo se da Mou ako dovede Pogbu zeli da igra 4-3-3 tako da Pogba i Runi bi trebali biti igraci na sredini a iza njih verovatno Snajderlin.
                      sigpic

                      Comment


                      • Da, da, meni stalno u glavi 4 2 3 1. Da li je Mo ikada igrao 4 3 3, sa bas 3 veznjaka, a ne 10kom? Onda mi u toj 4 3 3 Draksler ne pije vodu nikako,osim da bude bekap, sto je nerealno i nelogicno.
                        sigpic

                        Comment


                        • Po meni nema sanse da idemo po Drakslera, on je verovatno bio rezervna varijanta za Mikija.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja sam dva-tri puta u zivotu video Drexa na desnoj strani, sve ostalo LEEEEEVOOO
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Dodje Pogba i šta onda?

                              Runi Pogba Snajderlin?

                              Snajderlin
                              Pogba Runi?

                              Pogba Snajderlin
                              Runi?




                              Inače... Gledam sad Francuze... Za pare koje daješ za Pogbu, uzmeš Pajea, Matuidija i ostane ti za jedan francuski vinski podrum... Da se napiješ od sreće.

                              Onda imamo Francusku sredinu

                              Matuidi Snajderlin
                              Paje


                              M2 Note

                              Comment


                              • Nesto ozbiljno sumnjam da ce Morgan biti u prvih 11 kod Murinja, ali vidjecemo vec. Cak mislim ako dovede Lasa da to znaci da se Snajderlin pakuje.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X