Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Blinda ne bih dirao ali shvatam da nece igrati kod Zozea tako da mogu da se pomirim sa odlukom da se proda.

    O Runiju,Valensiji znas i sam odgovor i kako se oni kotiraji kod mene. Zamisli samo sada neki top tim da kupi jednog ili drugog? Ne...

    Pa da, zato sto su odavno prosli neki nivo koji je za ozb fudbal. Cak mi ni emotivna crta nije jasna ka Runiju. Pa koji navijac njega moze i dalje da voli? Nedodirljiv kod Mojesa/VGa bez obzira kako igra? Ajde istorijat sa klubom i da ne pominjem. Euro nije bio dovoljan da se vidi gde je on sada?

    Srvarno, dosao nam je Murinjo i mi placemo jer prodajemo Matu

    Tacno nas zapatio kao i igrace luzerski mentalitet...
    sigpic

    Comment


    • Mata je bio jedan od rijetkih sa prelaznom ocjenom sto se mene tice u ove dvije i po sezone. Covjek je bio brutalno efikasan iako se igralo onako kako mu ne odgovara. U nesto brzem i direktnijem sistemu on itekako moze da bude koristan. Jasno je da bi sad bio rotacija, a ta rotacija jeste skupa, ali sam definitivno da ostane.

      Runi je bio katastrofalan protiv Islanda, ali je u prve tri utakmice bio najbolji igrac Engleza na Euru. Valensija je prespreman, disciplinovan, kad je god igrao bio je najbolji bek ekipe. Jbg Sou se povrijedio rano, i ovaj muku muci s povredama u poslednje vrijeme, ali kad se vraca posle povreda odma dolazi na top fizicki nivo. Ako ga Zoze ne vidi kao beka onda pogotovo razumijem prodaju Mate, Valensija ce mu biti zamjena na desnom krilu. Sve u svemu Runi je od te trojice najproblematicniji jer se ne zna na kojem je nivou. Od nove godine je bio dobar, do nove godine katastrofalan. Povreda ga uvijek sjebe i treba mu dosta vremena da se zagrije.

      Samo je meni fascinantno kako se s lakocom ljudi odricu Mate i Svajnija, a Snajderlina ili Blinda ne, a oni su imali uzasnu sezonu, uzasnu. Dok je Mata bio na jednom sasvim korektnom nivou. I ne mislim da ima luzerski metalitet, stavise.
      sigpic

      Comment


      • Plakanje za Matom je isto kao i plakanje da prodajemo Kerika.

        Ove godine sam njega i Blinda vise puta spomenuo nego Kerika. Koj ti k?! Postujem ja Matu mnogo, ali on se nikada nije uklopio kod nas. Hvala mu za goleve i za makazice Liveru posebno, ali se on nikada nije uklapao u nas. Samo jbg svi znamo zasto i kako je doveden. Radije bih uzeo sada Mareza nego Mikija. Miki mi dodje isto ono sto je bio Mata u Celziju. Nekako kao upgrade. Daj Boze da gresim.

        Samo je glupo prodati ga Evertonu za 25. Daj ga Valensiji za dzabe. Nedaj nikome nista u Pl. Ko ih jebe. Pogotovo ne Evertonu, Sautu, Totenhemu. Jel hoce, trazi 50m. Ili neka trune na klupi. Kada se kurce da imaju pare, neka ga plate.
        Ja sam celu proslu godine hteo da vidim sredinu Blind\Morgan, ali od toga nije bilo jebene sanse. Pre Kerika u sredini uvek, to znas. Ali kao stoper kod Murinja nece igrati, sredinu isto tako nece videti, moze da ostane jedino backup bek. U najboljem slucaju.

        Runi je zakucan za prvu to znas, barem avgust i sept. Kapiram da ce proci kao Sesk u Celziju. Ako prezivi i Murinja, pa ne znam sta vise da se pomisli.
        Samo sto jel mi verujes da bih radije dao traku Ibri ili Svajniju nego Runiju. On covek nije materijal za kapitena.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Nismo mi takav klub, iako se definitivno slazem za traku. Svajni kapiten, Ibra zamjenik. No na terenu ce oni biti lideri nosili traku ili ne. Za ovo ostalo se uglavnom nista ne slazem
          sigpic

          Comment


          • Mata je opasan statisticar. Imao je dosta puta po asistenciju i gol, a prodao 100 lopti ili ih vratio unazad.

            Svajnija se ne bih odrekao pa ne znam. Blinda stvarno ne vidim gde moze da igra?! Snajderlin ista prica kao i Darmian, glupo je da se odreknes posle jedne godine.

            Originally posted by Vladan View Post
            Nismo mi takav klub, iako se definitivno slazem za traku. Svajni kapiten, Ibra zamjenik. No na terenu ce oni biti lideri nosili traku ili ne. Za ovo ostalo se uglavnom nista ne slazem

            Banuj me, cim se ne slazemo
            Last edited by l1m4r; 03-07-16, 13:39.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Ma ja sam za to da se svakome daju dvije sezone, Blind ih je dobio i sad moze da se vrati u Holandiju ili da igra za B tim Barselone sa sve svojom majestic tehnikom. Koji crni Blind i sredina, Kerik se vrati posle povrede sa trista godina i objasni mu igru i u sredini i na stopera. Porazavajuce. Ali ni njega ne bih dao ispod 20 miliona eura.

              Evo Lester dovodi Musu za 25 miliona, Mata nije bilo ko, to je PL i ako Dini ne moze da se dovede ispod 30 miliona funti, odbija se 38 miliona funti za Igaloa, onda za Matu mora da se izvuce 35 miliona funti.
              sigpic

              Comment


              • Svajnija se ne bih odrekao ni ja nikako, prvenstveno zbog karaktera i sampionskog mentaliteta. ALI ono sto momentalno igra po meni nece proci kod Murinja, uostalom vidjecemo vec. Bivsi igrac nazalost.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Evo Lester dovodi Musu za 25 miliona, Mata nije bilo ko, to je PL i ako Dini ne moze da se dovede ispod 30 miliona funti, odbija se 38 miliona funti za Igaloa, onda za Matu mora da se izvuce 35 miliona funti.
                  Izvukao si se sa ovim, necu da te banujem

                  Nije Svajni toliki problem ljudi, poenta je da ima ljude koji trce ispred, da uvek ima kome da da loptu. Da je sto manje kod njega. Pa nije on Iniesta jbt.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by Ser Gagi View Post
                    Svajnija se ne bih odrekao ni ja nikako, prvenstveno zbog karaktera i sampionskog mentaliteta. ALI ono sto momentalno igra po meni nece proci kod Murinja, uostalom vidjecemo vec. Bivsi igrac nazalost.
                    Naravno da oce. Imas primjer od sinoc dje covjek igra masu bolje od Krosa u najboljim danima, na najvecem mogucem nivou i protiv najtezeg moguceg protivnika. 105 minuta na terenu, od drugog poluvremena cas fudbala. Ulazio u kazneni, diktirao ritam, uzimao lopte, Kros cim je dobije njemu je da. Vazno je samo da ostane zdrav, zamisli sredinu Svajni i Matuidi, a igracemo pritom sa tri u vezi gotovo izvjesno.
                    sigpic

                    Comment


                    • Vise su se zabari povukli u drugom nego sto je Svajni dominirao, ali kao sto sam rekao to je moje mislenje i mislim da ne moze vise igrati na najvecem nivou.

                      Daj Boze da si u pravu, da je fizicki spreman i da iskida kod Murinja, to najvise zelim.

                      EDIT: I da, bolje 40 miliona za Matuidija nego 120 za Pogba, jebote nenormalni su ako daju toliko za njega. Matuidi, Kante, Verati, pa ne verujem da bi neko isao i nad 60 miliona. 60 na jedan od njih i opet ti ostane za bek/stoper
                      Last edited by Ser Gagi; 03-07-16, 13:50.

                      Comment


                      • Jel izasao podatak o plati Mikija, jer sam ja naletio na informacije od preko 200k?
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Nema nista od ovih provjerenih izvora, pretpostavlja se barem 10 miliona eura godisnje, imao je ponudu zimus PSZa valjda od sedam miliona eura godisnje neto.
                          sigpic

                          Comment


                          • Sto se Pogbe tice vise sam za opciju da tih 120 mil ulozimo u istrazivanje i pravljenje nekog vremeplova, pa da posaljemo Vudija da otme prime Esijena. Ono kao Bil i Ted style.
                            sigpic

                            Comment


                            • Moze i Makelele Erice.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Kante je Makelele, Esijena nema. Takav igrac ne postoji.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X