Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko dobija Zlatan?
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • 12 miliona eura godisnje, mnogo manje od ocekivanog.
      sigpic

      Comment


      • Kako manje od očekivanog? Zar nije oduvek bila priča 250k pw?

        M2 Note

        Comment


        • Bila je prica 250 000 funti nedeljno, a ispalo je da prima manje od 200 000 funti. Jbg dobio si top igraca za 12 miliona eura, tesko da moze bolje od toga.
          sigpic

          Comment


          • Ja ne bi otpisivao Memsa zbog Drexa. Depay je u dve-tri utakmice pokazao da moze biti monstrum samo da je on jos mlada biljka koju treba "pazljivo".

            Citava ta njegova prica je malo i tuzna.
            Dolazi u veliki klub, pa se izgubio u kanalu... nista za osuditi a pogotovo u tim godinama.
            Dolazi na poziv svog selektora sa kojim je osvojio 3. mesto na svetu... cak dao jedan od bitnijih golova...
            Vec od prve utakmice na Americkoj turneji je pocelo sa "odronom"... Luji kaze Memsu igras na sredini, spica
            Nije se mogao nacuditi sta mu rece i sta forsira matori al` cutao je i radio...
            Tako je i poceo nesklad... a onda vise nije bilo ni bitno ko je za sta vise zasluzan, da li Memsovi kiksevi u nekim mecevima ili VanGalovo zbunjivanje Mmemsa svojim shvatanjem fudbala. Eh da je srece da je samo Mems bio zbunjen tim shvatanjem a da su ostali razbijali.
            Da ne govorim koliko je Mems bio povezan sa Lukeom koji umalo da postane trajan invalid..

            Onda odigra 3. vrhunska meca i pokaze caroliju - pa onda Luji opet pokaze na klupu.

            Nikakav roditeljski savet da dobije, nista... dok sa druge strane gleda zemljaka koji uprkos svemu ima svu podrsku, razumevanje, za sve propuste i za sve okolnosti, Blindara.
            Nikako da odagnam utisak i da ga je Luji "izdao".
            I da je sada ne duzim... jedino gde mi je Drex u prednosti je to sto bi se lakse snasao ako ga bacis na desnu stranu i to je sve.
            Last edited by AIRBORNE; 02-07-16, 17:02.
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Znci jebes sve zene sveta... kako mene @aditya lozi

              Last edited by AIRBORNE; 02-07-16, 18:44.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Izvinjavam se sto kasnim sa odgovorom. Nisam u BGu, nisam pri racunaru tako da sve sporije ide.

                Draksler. Izvor moze biti besmislen a i moze imati pozadinu. U pitanju je Tufti, koosnivac organizacije Stretford End Flags, koja se bavi postavljanjem, pravljenjem, skidanjem, blabla cime vam padne na pamet, banerima na Old Trafordu.

                Dakle sve sto se permanentno postavlja od zastava/banera ide preko njih. Oni naravno usko saradjuju sa klubom po tom pitanju.

                Dakle danas kada je Man Utd twitter objavio da Rajan napusta klub, Tufti vrlo brzo kaci tvit sledece sadrzine (parafraziram): Odlaskom Rajana Gigsa mozda dobijamo novog naslednika broja 11 jer strong links pokazuju da je dil za Drakslera zavrsen.

                Strong links kao procitao sam u novinama ili strong links kao neko mi je rekao ko je upuceniji u to od mene? Nemam pojma, videcemo vec. Ali da su nas povezivali, od Bilda preko Kikera, jesu.

                Ako neko zeli da baci pogled na tvit profil je @TuftyMUFC
                sigpic

                Comment


                • ESPN Meksiko kaze da su pregovori u toku sa Lozanom, ali da dil jos nije postignut.
                  sigpic

                  Comment


                  • Lazem,ESPN je samo preneo, Andres Fasi, predsednik kluba, je potvrdio pregovore sa Junajtedom u vezi Lozana.
                    sigpic

                    Comment


                    • Po strani katastrofanal penal, katastrofalan je preblago svakako, Svajni odlicno igrao, igleda mnogo spremnije nego u Mancesteru, bio bolji od Krosa, ovaj se krio iza njega uglavnom. Valjda ce se Kedira oporaviti da ne igra vise na ovom turniru bez par minuta, tacno ce se povrijediti, sto se nivoa tice definitivno u brzem sistemu ima sta da kaze i dalje.
                      sigpic

                      Comment


                      • Za potpis idealno...

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Na Matea mozemo zaboraviti do daljnjeg... Ne verujem ni da ce preziveti pripreme.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Dankan kaze da smo rekli Juveu da oni ne mogu ni da zamisle cifru koju mi mozemo da platimo za Pogbu.
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Darmijana probati ponuditi Juventusu i pare za Pogbu, šteta za momka ali mislim da Alegri može da izvuče od njega maksimum i da može tamo biti dobar (makar kao rezerva), ali ne vjerujem i kod nas.
                              Di Marcio je ne tako davno prenio da smo zainteresovani za Fabinja iz Monaka, mislim da to pokazuje da Murinjo ne vjeruje igračima koje imamo a igraju desnog beka (Darmijan, Valensija, Varela). Mislim da svi očekujemo da prodamo Darmijana, Valensija može rezerva biti, a nisam siguran da Murinjo ima neko previsoko mišljenje o Vareli, ali vjerovatno će ostati i dobijati šansu u ligi Evrope i manjim utakmicama.
                              3 igrača smo doveli, po svemu sudeći dovešćemo još najmanje 3, možda i 4. Fabinjo, Garaj/Stouns/Varan, Pogba, Draksler
                              Moraćemo i prodavati, vidićemo na kome se kola lome. Darmijan, Roho, Mata, Felaini, Erera svi bi mogli otići, valjda ćemo uzeti dobre pare na njima.

                              Comment




                              • Citav Mexico govori da smo zavrsili klinca, navodno je sve vec gotovo samo su ostali neki detaljcici za nekoliko dana posle njegovog povratka iz Ria i to je to.


                                Uvek se vratim ovom, jedan od najjacih i najsimaticnijih a opet spontanih klipova ikada, koji pokazuju "dimenzije" kluba...
                                Miami 2014, Posle pobede nad Liverima od 3:1
                                Legenda se raduje k`o malo dete...



                                Last edited by AIRBORNE; 03-07-16, 09:50.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X