Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Raso za sedam minuta uradio vise nego Runi, Kejn, Staridz i Sterling zajedno. Poranio je sa izmjenom, trebao je cekati do 92.
    sigpic

    Comment


    • Jako navijam da Rooney ne dobije traku.

      Comment


      • Originally posted by Abel View Post
        Jako navijam da Rooney ne dobije traku.
        A ko drugi Smoling? De Hea? Kerik?
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Ne znam, neko ko neće izgledati kao gušter koji debituje na frontu. Neko ko igra na tom nivou da ima smisla da u prekidu kaže nešto saigračima. Neko ko ima više od 100 utakmica na poziciji koju igra.

          I koji fudbaler uopše pred tridesetu permanentno dobija novu poziciju? Zna li ko još nekog napadača koji je izgubio talenat kao u Space Jam pa kao utešnu nagradu dobio sredinu terena?

          Comment


          • Manchester United close to signing £26m Henrikh Mkhitaryan
            http://www.thetimes.co.uk/edition/sp...ryan-vd6j52k3c

            Kristenson

            Henrikh #Mkhitaryan to join United then. 'United have improved their offer by a lot,' Dortmund CEO Hans-Joachim Watzke has just said #mufc
            sigpic

            Comment


            • Mkh medical next as Man United submit €42.5m offer, board approval expected.
              http://sportwitness.co.uk/star-set-m...oval-expected/

              AS in Spain say that Man Utd and Mino Raiola have gone into "serious negotiations" over the transfer of Paul Pogba

              They say that Pogba is the player Real Madrid want this summer which has prompted United to act quickly in order to get him.

              Madrid's interest in Pogba stalled at learning his fee would be €120m + €15m-a-year in wages. Those are the numbers Utd are willing to offer

              AS state that a factor in this is Man United's now excellent relationship with Mino Raiola, Pogba's agent

              AS state the relationship has never been better and that Raiola clients Ibrahimovic & Mkhitaryan will be go to Utd

              AS say that Pogba's relatively disappointing EUROs has made it easy for Florentino Pérez to pass him up. As he never has really liked him.

              However, Zinédine Zidane is still insisting on getting Pogba to Madrid. He sees him as vital to his team

              AS also Tuttosport's report that mention Juventus are likely to offer Pogba a new deal to convince to stay in Turin.
              sigpic

              Comment


              • Ja sam vidio negdje da je cijena za Mikija oko 38m funti, ne eura. Moguce i da grijesim.

                Ovo oko Riaole sam nesto citao, konta da prebaci bruku klijenata u Englesku i nesto da odradi sa porezima, uglavnom da bude bas bas bruku u plusu.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Dobice Borusija sigurno trazenih 40-ak miliona eura, 34 miliona eura odma, i sest do osam i po bonusi, neki sigurni, neki eventualni to je to.

                  Ubijedjen sam da ce za Pogbu ponuditi 100+ miliona eura i njemu 15+ miliona eura godisnje, oce li biti dovoljno nemam pojma ali je jasno da ce i Rajola pokusati da ga ubijedi da predje u Mancester ili Real, iako izgleda da je Rajoli Mancester prioritet, Real mu sigurno nece dati agent fee od 20+ miliona eura.
                  sigpic

                  Comment


                  • Riaola stari mafijozo hoce da prebije Mendesa malo
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Pogbi svaka cast,ali ovo je preseravanje jednostavno...ne dajem ja pare iz svog dzepa,ali moze mnogo bolje za 150 miliona koliko ce na kraju transfer izaci jbt
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Ludo je trziste, ali Pogba ne smije da vrijedi vise od 60-70 miliona eura. Meni bas porazavajuce za takvog igraca davati 100+ miliona eura.
                        sigpic

                        Comment


                        • Marketinski je mnogo jak, otuda te lude cifre koje on ne bi mogao da opravda ni u ludilu. Nije on bas takav igrac koji moze da izadje sa tako velkim pritiskom, a mozete i da zamislite kakav bi bio pritisak kad bi dosao za te pare. Ne moze sam da vodim tim, to je evidentno. Nije ego manijak, pa da se nosi sa gomilom pritiska kao sto to radi CR i slicni. Straj me da bi ga pritisak u Engleskoj pojeo i mediji ne bi bas imali milosti prema njemu.

                          Ostace on jos ovu sezonu, pre svega zbog LS. Juventus je to primarni cilj ove godine, a da bi bili/ostali konkurenti ne smeju prodavati najboljeg veznjaka, svesni su toga. A Railo moze da mu pumpa cenu kao i svake godine, nista novo. Svake godine ga prodajemo, jbt da bi i to jednom da se zavrsi.

                          Comment


                          • Siguran sam da Juve ne zeli da ga proda, ali ako stigne ponuda od 100-120 miliona eura cisto sumnjam da ce je odbiti, to jednostavno nije dobro poslovanje, a Juventus uvijek dobro posluje, za te pare Juventus dovodi tri vrhunska igraca, moze cijelu kicmu tima da ojaca i da cak i ostane para.

                            Mada mislim da ce svakako Real do njega, barem dok je Zidan u Realu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kupis Kantea I Kokea za te pare i da te bole uši.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Alan Shearer: "Rashford did more in five minutes than anyone else did in 85."
                                True that
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X