Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Ali kraj

      la la la la ...

      la la..
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Dace Vudvord 200+ za Pogbu, vec ga vidim, transfer rekord, agent rekord i plata 70-80 miliona

        sigpic

        Comment


        • Comment


          • Moram priznati, jako potentan tim se pravi, pogotovo ako se na ovu dvojicu doda Pogba.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by srdjan_sl View Post
              Mkhitaryan and Ibrahimović are joining #mufc [di marzio]

              Comment


              • Briga me za pare, hocu trofej napokon, dosta je muke sa Van Galom, a Boga mi i on nije malo potrosio a opet qrac tim realno

                Comment


                • Everton are willing to pay £20m to sign Morgan Schneiderlin. [mirror]
                  Jos 10 i moze.

                  Navodno je Pogba zadovoljan bio u Mancesteru, ima prijatelje, voli klub, problem je bio SAF. Ali je suludo za takvog igraca izdvajati 120 miliona eura. Za te pare se dovodi igrac koji ce da ima brdo golova i asistencija, ne dajes tolike pare za BTBa. Jos za nekog ko je pokazao nepostovanje SAFu.

                  Mino Raiola making a play to become king in the land Jorge Mendes must have thought was his own.
                  Vudvord ce uciniti Rajolu najbogatijim agentom na svijetu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kako je dobar osećaj kada se pročitaju ovako dobre vesti

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                      Kako je dobar osećaj kada se pročitaju ovako dobre vesti
                      I jedva cekas da prodje ovo sranje od EURA i pocnu pripreme pa onda i PL

                      Comment


                      • Koliko je dobro, toliko je i lose imati ovakav odnos sa Mendesom i Rajolom.
                        sigpic

                        Comment


                        • U svakom slucaju bolje je ovako nego ono sto je bilo zadnje tri godine.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma jasno je meni da ce Murinjo privlaciti igrace mnogo lakse od drugih trenera, to moze jos par njih mozda, on ima tu sposobnost i status, posebno sad jos kad raspolaze sa maltene neogranicenim budzetom, ali Rajola i Mendes su bas problematicni. No Murinjo i Mendes veza je vise nego jasna i znao sam da ce Mendes masu pitati, ali nisam ocekivao i da ce Rajola dobiti ovoliki dio kolaca. Ipak bolje i ovako vjerovatno nego da ih ispizdis pa da nece da posluju s tobom. Odrace te ali ces dobiti top igrace.
                            sigpic

                            Comment


                            • Iskreno u tržištu gde je Troy Denney 30-40 miliona i Lakazet 52, onda ni za Pogbu 120 nije puno. Trošio je i LvG, neka, nek se troši.

                              Neću kasnije da čitam da Murinjo traži opravdanja, mogao sam imati ovog i ovog i ovog, ali štedeo sam da bi uzeo ovog ili onog. Čak i da bude 120 miliona i jedan evro, nek potroši i taj bonus od jednog eura.

                              Off

                              Marli, jesi probao vinjak i fantu? Evo uzmem sad gutljaj i kao jaffa

                              M2 Note

                              Comment


                              • Jesam Deni. Ili tako ili čistaka sa ledom


                                Ma brate da da je 120m sa platom i agentom ok. Ali preračunaj se još jednom. Smeta mi što gledam dečka i vidim da je Kante za njega bog i batina. A Kante uzmeš za 30m i to sa platom. Pričam o Euru a i Juve sam gledao u ls. Da je on sada nešto brutalno izdominirao, pa kao ajde razumljivo mi je. Više bih razumeo da se za Iniestu da 150 nego za Pogbu 120. Uostalom mlad je on, neka ide prvo u Real..
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X