Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • German newspaper Bild pick up claims from England of a second Manchester United bid for Micki, of around €36m. Whilst they don’t think that’s enough, Bild say they’ve learned that €40m may be the amount that makes Dortmund sell… and that’s just €4m more.

    If Manchester United interest has ever been as present as claimed, then that’s a quite straightforward scenario. Pay €40m, give Dortmund a chance to say they couldn’t turn the money down, and… et voila.

    Bild say if that amount is offered, and a deal happens, Dortmund could replace Micki with someone like Andre Schurrle or Mario Gotze, and probably still have money left over.
    Nisam verovao uopste od pocetka ali izgleda da ova prica stvarno pije vodu.

    Last edited by ExEric; 23-06-16, 16:26.
    sigpic

    Comment


    • Gledam sad ovaj video, brate ovaj je ferari za Matu. 3 puta brziji je

      Comment


      • Pa dobro, nije ok merilo jer je retko ko sporiji od Mate, tj svi su maltene brzi .
        sigpic

        Comment


        • Kaze Balag zainteresovani smo za Moratu i da ce ga Real prodati ako ponuda bude velika, ali je Celsi na polu i vec nudi 50 miliona eura. I Arsenal je u prici.
          sigpic

          Comment


          • Ne vjerujem ja da ce dati Wenger 60m eura za Moratu.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Meni je samo bitno ako se moze do Ibre da izbor padne na njega i on bude jedino pojacanje u napadu, nikako da Morata bude prvi i jedini napadacki izbor. Dovodjenje Morate bi znacilo mnogo manje prostora za Rasforda u narednim godinama.
              sigpic

              Comment


              • Ali Alvaro + Martial ili Alvaro + Ozil i Sanchez to ti je voda na usta...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Ali Alvaro + Martial ili Alvaro + Ozil i Sanchez to ti je voda na usta...
                  Ako ga dovede brutalan posao, al ja govorim otkako su pocele glasine da sam skeptican da ce ga dovesti.

                  Meni je samo bitno da dodje napadac koji je drugaciji od Girouda.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Onda Lakazet, 35-40 miliona. Venger konstantno radi protiv sebe, igrac je dostupan, zna se cijena, ima pare, ali ih iz nekog razloga ne da, kao da ih iz dzepa izbija. Meni je to presmijesno.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Kaze Balag zainteresovani smo za Moratu i da ce ga Real prodati ako ponuda bude velika, ali je Celsi na polu i vec nudi 50 miliona eura. I Arsenal je u prici.
                      Nelogicno mi da Mo ide (i) po Moratu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                        Nelogicno mi da Mo ide (i) po Moratu.
                        Prebrz,visok,moze sam igrati spica,u tranziciji bolestan,obje noge koristi...Mo zivi za ovakve

                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Pa ako ide po Ibrahimovica, sumnjam da ce platiti 50+ zaigraca koji ce, objektivno, makar sezonu, da mu bude zamena. Jer ovaj ne dolazi da sedi na klupi sigurno, iako ima 34 god.

                          Drugo, Morata direktno blokira Rasfordu put, a koliko god Alvaro bio talenat, mislim da niko od navijaca ne bi bio srecan da se to desi i Mo sigurno to zna. Mislm da ce na pocetku skroz da fura neki PR da se dodvori navijacima ormah.
                          sigpic

                          Comment


                          • Dobro razumijem ja afinitet prema Ibrahimovicu...

                            Licno cekam da vidim sta ce u veznom redu da uradi Jose i to ce da da jasnu sliku o tome kakav nacin igre ce da preferira i da li ce iskociti malo iz svog 4231 sablona
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Ima logike, Morata moze i drugog napadaca, pa i iza na nekim pozicijama jer je kompletan igrac, ali blokira Rasforda, a to ne zelim da se desi. Inace je Moratin problem prilican realizacija, zato je meni Ibra idealan izbor. Moze ostati maksimalno dvije sezone, i dalje je jedan od najboljih napadaca svijeta, moze da odmara u LE i miki maus kupu, eto prostora za Rasforda i kroz dvije godine je prvi napadacki izbor. Ako se dovodi Morata to pada u vodu i Raso ga duva.
                              sigpic

                              Comment


                              • Nemam pojma ko je lik

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X