Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Umrecu od spekulacija a tek je jun.

    - Lajpcig se povukao iz trke za Emboloa

    - Portugalci nas povezuju ozb sa V Karvaljom

    - Kiker kaze da Draksler zeli sto pre iz Volfsburga i da smo mi i Arsenal zaintresovani ozb

    - Raiola vec kao Raiola,nada se pozitivnom ishodu na Miki-Junajted frontu

    I to je samo od jutros... Uzas!
    sigpic

    Comment


    • Romano

      Talks ongoing between Raiola and Man United. For Ibrahimovic and for Mkhitaryan...
      Neki Padrosi, jbm li ga prvi put cujem za njega

      Exclusive: #Embolo has rejected 2nd offer of #RBLeipzig. He wants #MUFC. Red Devils are in negotiations with #Basel
      sigpic

      Comment


      • Saburo sto se tice Murinjovih pojacanja, odnosno Romanovog mijesanja u transfer politiku, prvi koji mi pada na pamet iz drugog mandata je naravno Kvadrado. Tu su jos Baba Rahman valjda i Djilobodji. Sto se Zume tice zar nije Murinjo imao izjavu da je zbog nevjerovatih fizikalija izabrao Francuza i zbog dobre defanzive?

        Sto se prvog mandata tice naravno Sevcenko i Balak se najvise pominju. Ajde Seva se pokazao kao potpuni flop iako doveden kao jedan od najboljih napadaca svijeta, ali realno nije bas bio Zozeov tip igraca, Balaka sam obozavao ali isto je cinjenica da je Zoze mogao vise izvuci iz Makelela, Esijena i Lamparda, da su vise n jegov tip igraca.

        Perez je cak izjavio svojevremeno da je Zoze navikao na punu transfer kontrolu kao u Interu, ali da to ne moze dobiti u Realu, e to je meni neshvatljivo, ako si nekoga postavio za trenera, ogroman si klub, onda mu daj slobodu da odlucuje o pojacanjima. Ili mu barem postavi sportskog direktora po volji pa neka zajedno odlucuju, a ne da na svoju ruku dovodis igrace, koje on onda iz inata i nece da koristi
        sigpic

        Comment


        • Ovaj vec pocinje masu da me nervira

          Manchester United are Henrikh Mkhitaryan's 'dream club', according to his agent Mino Raiola.

          Raiola confirmed United have had an £18.5million offer for Mkhitaryan rejected by Borussia Dortmund but is hopeful of a 'sensible solution'.

          “We have both taken very different views and fight for them like lions,” Mkhitaryan’s agent Raiola told Bild . “(Dortmund chief Hans-Joachim) Watzke walks 180 degrees into one direction and I 180 degrees into the other. But even though it does not look like it right now, I still hope for a sensible solution.


          “Such an offer to join Manchester United might only come once in a lifetime for a player and nobody can guarantee us that the door will still be open for Micki next season. Manchester are Micki’s dream club, he wants to join them by any means.”
          sigpic

          Comment


          • Hoce Borusija 40m eura za igraca u zadnjoj godini ugovora
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Neka, i treba. Ako je igrac u poslednjoj godini ugovora treba da se plati ispod cijene? Proslo to vrijeme. I De Heu je Real htio za 20 miliona eura, a Mancester nije zelio da popusti ispod 40 iako je u poslednjoj godini ugovora bio, pritom golman. I Van Persi je bio u poslednjoj godini ugovora, pa je placen 27 miliona funti. Uvijek kvalitet treba naplatiti, ako se ne svidja zainteresovanom neka ceka godinu dana i dobije ga za dz.
              sigpic

              Comment


              • Cak 40 mil eura danas nije kao 40 mil pre 3 godine recimo. Mi smo za malo manje doveli Andera.

                Ne kazem da treba da damo te pare za Mikija, ali da ovim bogatim klubovima nije to nista strasno.
                sigpic

                Comment


                • To je to. Borusija sad treba da pusti jednog od najboljih igraca za 20-25 miliona eura, jer je u poslednjoj godini ugovora. Ajde da su u finansijskim problemima, ali nisu, pa mogu da igraju ovako. I ja to potpuno razumijem.

                  Ako Mancesteru treba Jermen platice koliko Borusija trazi, toliko je jednostavno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Samo sto bih ja to preskocio ali izgleda da ga klub stvarno zeli, cim je i Di Marzio objavio i ovaj ludak Raiola ide okolo i vrlo otvoreno nudi klijenta kao neku raspalu fuficu.

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Saburo sto se tice Murinjovih pojacanja, odnosno Romanovog mijesanja u transfer politiku, prvi koji mi pada na pamet iz drugog mandata je naravno Kvadrado. Tu su jos Baba Rahman valjda i Djilobodji. Sto se Zume tice zar nije Murinjo imao izjavu da je zbog nevjerovatih fizikalija izabrao Francuza i zbog dobre defanzive?

                      Sto se prvog mandata tice naravno Sevcenko i Balak se najvise pominju. Ajde Seva se pokazao kao potpuni flop iako doveden kao jedan od najboljih napadaca svijeta, ali realno nije bas bio Zozeov tip igraca, Balaka sam obozavao ali isto je cinjenica da je Zoze mogao vise izvuci iz Makelela, Esijena i Lamparda, da su vise n jegov tip igraca.

                      Perez je cak izjavio svojevremeno da je Zoze navikao na punu transfer kontrolu kao u Interu, ali da to ne moze dobiti u Realu, e to je meni neshvatljivo, ako si nekoga postavio za trenera, ogroman si klub, onda mu daj slobodu da odlucuje o pojacanjima. Ili mu barem postavi sportskog direktora po volji pa neka zajedno odlucuju, a ne da na svoju ruku dovodis igrace, koje on onda iz inata i nece da koristi
                      Odakle ti to da je Kvadrado Romanovo pojačanje,nema šanse,bar ja to nisam nigde video,ja odgovorno tvrdim da njemu nijedno pojačanje nije nametnuto,jednostavno je čovek(Murinjo) tražio od Romana neke igrače,predavao je spisak i sad bilo je naravno opcija A,B i C

                      Nije njemu Roman nametnu o Ševčenka,jednostavno Barsa nije htela da proda Etoa a Murinjo je tražio igrača koga je mogo da upari sa Drogbom,pa su onda predložili Ševčenka što je ovaj prihvatio


                      Zuma nema veza sa Murinjom,pa on je kupljen dal godinu ili godinu i pol pre no što je ovaj došo u klub i to je onaj deo kad Murinjo kaže da je "strukutra kluba" dovela igrača i da se on ne meša u to

                      Djilobodji je lik totalno nebitan pa Čelzi je prolio krv da Murinju dovede štopera,prvo Varan,pa Stouns pa Markinjos,mislim šta sad,treba krivi klub zato što nisu uspeli da dovedu Stounsa a zadnja ponuda je bila kolko,38m funti

                      O čemu mi pričamo,kriv je klub zato što mu je doveo Kvadrada,znači na 50 transfera nek bude jedan i sad je to mešanje u posao,SMEŠNO


                      Ja nikad nisam čuo Murinja da se žali nešto na to,nikad,jedino što je on otvoreno reko to je da su mu odmah po dolasku u klub tražili da posluje pod pravilom "1in1out" ,čak nisu od njega tražili titulu nego samo da se bori za top 4 i ako je moguće da pruži priliku nekom klincu


                      jadan brat Murinjo,doveo mu Roman Ševčenka daj nek neko ugasi taj klub više od sramote
                      Last edited by saburo sakai; 21-06-16, 12:56.
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Za Kvadrada je bas velika prica isla da ga Murinjo nije htio, vec je Romanovo pojacanje, ali evo neka se Avramovic glasne, on je svakako bolje ispratio.

                        Jbg ako dovedes u istoj godini tri igraca koji nisu trenerovi meni je to prilicno neozbiljno.

                        Zuma je doveden u januaru 2014. pa ostao na pozajmici do kraja sezone u Sent Etjenu, a Zoze dosao u Celsi ljeta 2013.
                        sigpic

                        Comment


                        • Nije to priča,to je neko sa tog vašeg RC-a pustio kako bi opravdao Murinja,kao što to Dankan radi 24 h 7 dana u nedelji

                          Jebem ti ja onda tog trenera koji od 100 transfera svi moraju njegovi da budu,znači nije bitno to kako on vodi utakmice,što igramo bunker 365 dana u godini,što ne menja igrače nego forsira mrtvog Baneta svaku utakmicu,završi se prvenstvo on ponovo sve iste igrače forsira,ne igra presing zato što je kukavica i ziheraš al ije bitno to što mu je Roman doveo Ševčenka


                          Čovek je prso,pa pogledaj ti šta on priča na gala večeri,izemdju ostalog o vašem voljenom Junajtedu ali naravno to ne postaš,zato što je Junajted njegov san

                          Last edited by saburo sakai; 21-06-16, 13:39.
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Jeste brate, pustio neko sa rca pricu dok je Murinjo bio trener Celsija jos, vidjeli ljudi vec tada da dolazi u Mancester pa da ga malo opravdaju.

                            Murinjo se pokupio i otisao iz Benfike jer mu se predsjednik mijesao u posao, ozbiljan trener dovodi svakog igraca dok je u klubu. Klop nije htio da preuzme Liveprul da je na snazi ostao komitet i maltene se samo on pitao za transfere. To je bas neozbiljno po meni.
                            sigpic

                            Comment


                            • Rekoh već,sramota za Čelzi,mene je sramota zato što navijam za takav klub
                              Evo sad doazi u najveći,najbolji,sa negraničenim resursima klub,san,sve najbolje
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Ne znam sto se nerviras toliko, ja ne pljujem Celsi uopste, samo mi je taj detalj nejasan, dovescu igraca na svoju ruku. Niti sam ikad hejtovao Celsi, niti sam ikad govorio da je plasticni klub ili nesto slicno. To ce potvrditi svaki navijac Celsija ovdje.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X