Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Erm....

    Holy fuck, sada nikad necu saznati koliko sam lajkova dobio za prosli post .
    sigpic

    Comment


    • izgleda mi da sam ja kriva, tj. izazvala neki kuršlus ili je prosto splet nesrećnih okolnosti....
      Brisala sam tri poruke, jednu provokaciju i dva odgovora na nju, i to jednu po jednu i u tom trenutku je sve zablokiralo, 5 min posle toga nisam mogla da uđem na forum.
      Brisanje poruka i brisanje teme nije jedno pored drugog, to su dva odvojena dela i nemaju blage veze jedno sa drugim, tako da mi nije jasno šta se desilo i zašto.
      Ali svi lajkovi stoje, da je tema obrisana totalno, obrisali bi se i oni, plus stoji pregled teme od preko milion i 600.000.. tako da verujem da će admin jednog dana kada dođe srediti i vratiti je.
      Mnogo mi je žao, nemate pojma koliko. Ne znam šta drugo da kažem.
      Last edited by miloolja; 19-12-15, 21:01.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Eh bre obrisala si mi vrlo inspirativan post... Znaci 0 lajkova .

        Pihhh....
        sigpic

        Comment


        • Taj tvoj kao poslednji je i napravio problem.

          Možda Bojana uspe nešto, ali danas joj je slava, dovoljno sam je već izmaltretirala.
          Last edited by miloolja; 19-12-15, 21:09.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • NEEEEEEEEE

            Comment


            • Ma vrlo moguce da ce admin da vrati ovo jer stoji apsolutno sve,ali opet ne razumijem kako je cijela tema nestala
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Olja ponovo pila vino pre nego što su postavili ribu
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Polako se popravlja procenat u korist Murinja na RCu.
                  Would you want Jose Mourinho as manager of Manchester United?
                  Yes 378 vote(s) 40.6%
                  No 554 vote(s) 59.4%


                  Valjda ce admin uspeti da vrati temu, bila bi prevelika steta da se izgube svi oni postovi.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ja sam pokusala sve sto je moguce, ali ja nemam takav pristup da mogu da povratim postove.
                    Sad sam poslala adminu poruku, a posto je olja ipak samo moderator, nadam se da su postovi ostali u bazi i da ce moci da ih vrati.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Pazi poruke kada obrišem hard, one ne ostaju..a drugo nisam brisala temu, plus ovo što je ostalo (lajkovi, pregled teme..) tako da nadam se da je sve tu zapravo i dalje.
                      Ufff
                      Last edited by miloolja; 19-12-15, 21:35.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • U znak podrske i solidarnosti sa dragim djavolima i djavolicama usled ovog tragicnog dogadjaja, potrudicu se da pisem cesce u ovoj temi kako bi se ova nova tema sto pre razvila na onom nivou na kojem je bila stara. Pozivam i ostale tobdzije da krenu mojim koracima i molim Olju da izbegava Arsenalovu temu.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Pazi poruke kada obrišem hard, one ne ostaju..a drugo nisam brisala temu, plus ovo što je ostalo (lajkovi, pregled teme..) tako da nadam se da je sve tu zapravo i dalje.
                          Ufff
                          Brisanje poruka i tema nije bas nesto sto mozes da pomesas, jer nisu ni blizu jedno drugo. Cisto sumnjam da je do tebe

                          Comment


                          • Originally posted by PRINCARA View Post
                            U znak podrske i solidarnosti sa dragim djavolima i djavolicama usled ovog tragicnog dogadjaja, potrudicu se da pisem cesce u ovoj temi kako bi se ova nova tema sto pre razvila na onom nivou na kojem je bila stara. Pozivam i ostale tobdzije da krenu mojim koracima i molim Olju da izbegava Arsenalovu temu.
                            Verujem.. mnogo vam je teško...
                            Ako nastaviš u sličnom tonu kao do sada, ne mogu da obećam da neću uzvratiti posetu... bar jednu.

                            Originally posted by Prototype View Post
                            Brisanje poruka i tema nije bas nesto sto mozes da pomesas, jer nisu ni blizu jedno drugo. Cisto sumnjam da je do tebe
                            Nije..al to je ono pravo mesto, pogrešno vreme.
                            Last edited by miloolja; 19-12-15, 22:12.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originalno postavljeno od PRINCARA
                              U znak podrske i solidarnosti sa dragim djavolima i djavolicama usled ovog tragicnog dogadjaja, potrudicu se da pisem cesce u ovoj temi kako bi se ova nova tema sto pre razvila na onom nivou na kojem je bila stara. Pozivam i ostale tobdzije da krenu mojim koracima i molim Olju da izbegava Arsenalovu temu.

                              Ako cete zvati ove kao CALE, neka hvala bolje nas zaobidjite u sirokom luku.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by PRINCARA View Post
                                U znak podrske i solidarnosti sa dragim djavolima i djavolicama usled ovog tragicnog dogadjaja, potrudicu se da pisem cesce u ovoj temi kako bi se ova nova tema sto pre razvila na onom nivou na kojem je bila stara. Pozivam i ostale tobdzije da krenu mojim koracima i molim Olju da izbegava Arsenalovu temu.
                                Moras biti jos konkretniji ovdje jer ti u tom slucaju moj pobratim Topdzija nikad nece doci
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X