Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemoj me jebati Vladane.

    Nije on los. Ali nije toliko dobar. On ne vredi te pare. I nikada ih ne bi dao za njega. Ako već moraš da platiš toliko ili više plati onda nesto sto stvarno vredi. Sad ispada da je on mag sa loptom?
    Nije najveća moguća klasa.. I verovatno nikada neće biti.

    Ajde iskreno da možeš da biraš bilo kog napadača da dovedeš koji bi ti izbor bio Higuain? Jel ga ima u top15 ili 20? Ja lično nemam. Ne zato što ga mrzim, već jednostavno imaš igrača koji su bolji ili ako i nisu u tehničkim stvarima jednostavno su bolji po ekipu. Kraj price.

    Brz je i Auba pa ga ne bih doveo.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Lakhrst

      Wrote last week De Gea happy to stay under Mourinho, despite Real interest. Early commitment good news for #mufc
      http://www.manchestereveningnews.co....arebar_twitter

      Pedula ima i svoj sajt krv ti jbm. Di Marzio 2

      Esclusiva: Gomes-United, l’offerta è 45+15
      Read more at
      http://www.alfredopedulla.com/esclus...UO4a0eWFBdK.99
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by l1m4r View Post
        Nemoj me jebati Vladane.

        Nije on los. Ali nije toliko dobar. On ne vredi te pare. I nikada ih ne bi dao za njega. Ako već moraš da platiš toliko ili više plati onda nesto sto stvarno vredi. Sad ispada da je on mag sa loptom?
        Nije najveća moguća klasa.. I verovatno nikada neće biti.

        Ajde iskreno da možeš da biraš bilo kog napadača da dovedeš koji bi ti izbor bio Higuain? Jel ga ima u top15 ili 20? Ja lično nemam. Ne zato što ga mrzim, već jednostavno imaš igrača koji su bolji ili ako i nisu u tehničkim stvarima jednostavno su bolji po ekipu. Kraj price.
        U top 10 je svakako. Jbg sto se suvog znanja tice on definitivno ne bi bio moj prvi izbor, imas tu ljude koji sve znaju kao Suarez(ovaj nikad naravno), Ibra, Benz, Kosta, Levan, pa i Staridz zaista sve zna, ali je staklen i to je vec neka druga prica. Ali radnik je krvavi Iguain, sjeti se samo one druge Zozeove sezone u Realu i kako je bitan bio Iguain za onu ludacku transformaciju i kako je premocan bio u kontrama. Uzeo bih ja i Obamejanga, a nije bolji napadac vjerovatno od Iguaina.
        sigpic

        Comment


        • Moram da kazem da ni mene Gonzalo nekako da impresionira. Dobro, ja sam cudak... imam tesku ruku Ja ne bi doveo ni Karima. Jbg.
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Romano

            Zlatan Ibrahimovic and Man Utd are still in talks... but we have to wait... #MUFC #transfers
            Kros, mada sam postovao clanak Mirora koji je on pisao

            Zlatan closes in on Man United switch. Now that will really bring some stardust to the Premier League..
            Kros je Vudvordov covjek, ima nesto
            sigpic

            Comment


            • Dobri su obojica ali nekako su mi nedorečeni. Higuain je fazon kao Marej u tenisu. Da nema Djokovica, Federera i Nadala on bi bio Bog. Mada i to je diskutabilno.

              Messi, Nejmar, Suarez, Ronaldo, Benzema, Kejn, Levandovski, Grizman, Ibra, Staridz, Aguero. Miler? Kavani. Morata? Sances.
              Evo onako u minuti.

              Pogotovo ne za te pare. Nikako!! Pazi ja bih radije Vardija manijaka nego Higuaina. I ako je Vardi slabiji tehnički od njega. Da moram da biram njega lagano.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Pa jbg ja mislim pricamo o klasicnim napadacima, a ti ubacas Mesija, Nejmara, Ronalda, Grizmana, Milera, Aleksisa, ako cemo tako onda definitivno nije Iguain u top 15. Kavani nikako nije bolji napadac od Iguaina po meni, iako bih i njega pjeske uzeo jer je krvavi radnik i sposoban da igra po krilu, dobar je za ekipu. Kejn je nemoguc, dobro bih razmislio o njemu i Benzemi prije Ibre, bas dobro. Agera sam zaboravio naravno, Morata ni u ludilu nije bolji napadac.
                sigpic

                Comment


                • Da je pogodio jednu jebenu sansu u finalu SP svi bi hteli Iguaina.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ibra je razarac, moze taj jos dvije-tri sezone, covjek je zivotinja sto se tice fizikalija, ima sutinu, koristi iskustvo da se postavi gdje i kad treba, ima altetske sposobnosti da zabije ludacke golove, a sto je najvaznije, pola sminkercica se usere samo od njihova pogleda. Obozavam covjeka.

                    Jebote neki mladi stoper ga gura, ovaj samo stane i gleda ga, lik ga se usere. Polomi nekog, sudac ga zove da mu dode po karton, ovaj stoji i sudac na kraju k'o kujica ide k njemu. Protiv Barce u LP zvizdi sucu i pokazuje mu da tera igraca Barce s terena ili ono kad je liku nekom citao s majice ime

                    Najvise ga volim zbog onog s Materazzijem kad ga je pomeo k'o lokomotiva. Nogomet bi bio divna stvar da se pojavi jos par Ibrahimovica, apsolutna seljacina


                    Ako dode u Prem bit ce apsolutni gust kad na pressicama krene prcat novinare ili ownat suce na terenu . Covjek iz dosade dok stoji kraj stopera uhvati lika za leda i gurne ga metar od sebe



                    Debil Wenger ga propustio potpisat, to mu je moja najveca zamjerka, nikad mi se nece ispunit zelja da ovu zvijer gledam u Arsenalu. Najdrazi igrac poslije Henryja i Ronaldinha.

                    Comment


                    • Brate to su ti sve sada napadači. Ti si rekao Staridz a on je meni vise za krilo. No nebitno.
                      Ako ćemo razbijaca uzmi Lukakua .
                      Kavani je fazon Runi moGao bi sve da igra što se od njega očekuje. Maksimalno posvećen ekipi. Prljavog Kostu bih radije uzeo.

                      Ibra jeste seljacina. Nema spora. Ali je jbn car.da neko to uradi ne bi imalo smisla. Leži mu da bude budala
                      Last edited by l1m4r; 04-06-16, 13:44.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Zato sto je seljacina, zato i jest car . Igraci poput njega izumiru, ovog briga kaj tko misli o njemu, ove sminkercine danas samo na vlastiti ugled i sliku u javnosti paze, imaju PR timove iza sebe, ovog briga, Balkanac je to .

                        Iduce sezone svaku tekmu Uniteda pogledat, samo zbog njega, cim izade s terena, gasenje streama. Tako sam i Milan gledao zbog Ronaldinha
                        Last edited by Henryj; 04-06-16, 13:46.

                        Comment


                        • Ibra je carina, tek kad je otvorio sajt i probas da udjes sa telefona saceka te poruka, Zlatan je previse veliki za tvoj mobilni telefon, probaj sa kompjutera

                          On je bas daleko inteligentiji od vecine fudbalera, namjerno je arogantan, glumi ludilo i ponasa se kako se ponasa
                          sigpic

                          Comment


                          • Moraš limare napravit razliku između krila i napadača, nije to isto. I Staridz je napadac, nije krilo.

                            Pitanje za tebe i Aira, koliko ste puta gledali Napoli ove sezone?

                            Ja sam glasao za Moratu. Morata nije trenutno bolji napadač od Higuaina u pravu je Vladan, ali uopšte ne znači da neće biti. Pipita je rasni strelac u kojem ima još par godina vrhunskog fudbala, zato bih ja najradije dao taj novac za napadača koji će moći da ti igra još 10 godina. Morata je pravi moderni napadač, brz, uporan, nenormalan presing vrši. Nema, niti će verovatno imati, završnicu kao Higuain, ali je u nekim drugim segmentima već bolji.

                            Marsijal Morata Sane

                            Za par sezona potencijalno najbolji napad na svetu bi to bio.

                            Comment


                            • Ok, zovite me ludim, ali radije bih Zlatana sa jednom nogom, nego Higuaina za 100 miliona.


                              Što se tiče Morate, taj mi ne bi bio u top10 pickova za napadača.

                              Comment


                              • Dovoljno da ne zelim coveka u Unitedu. Ne mislim da je los. Samo mu nesto uvek "fali". Svaka mu cast na 36 golova ali neka hvala. Radije bih voleo da se cika sa tvog avatara vrati nego on da dodje.

                                Ne seri da nije isto?! Nisam ja kriv sto se nazivaju krila napadacima. Najradije bih voleo da i dalje gledam to sto je Lester odradio sa Marezom, najbolji primer krila. Pravim ja veoma dobro razliku, samo sada se se to okrenulo dosta. Te ovakav plejmejker, te ovakav napadac, te ovakav bek te ovo te ono. Fudbal se modernizovao i te fore koje idu uz to. Nisam ja kriv sto se krila guraju u napad. I to u sam spic. Bla bla bla..
                                Znas sve i sam brate.
                                Sto se Staridza tice, jeste on napadac, samo po konstituciji mislim da bi bio bolji na krilu. Cudan mi je nekako lik. Opasan igrac, ali cudan .

                                Morata je 5 godina mladji od Higuaina!? Zasto mislis da nece napredovati!? Kada je zavrsnica u pitanju?!

                                Mnogo bih vise voleo da znam sta ce mi biti sa Marsijalom, jel odlazi skroz u napad ili ostaje na krilu?! Uostalom evo i sam kazes uzeo bi nekog mladjeg, ako vec dajes tolike pare gruni na Kejna. I miran si 10 godina. Ako neces, imas Ibru koji tu moze da iznese jos 2, mozda i 3 sezone. A imas Marsijala i Rasforda da razvijas. Da se razumemo Benzema, Leva, Higuain svi su istih godina. I da poredimo samo tu trojicu "najlosiji" je Higuain.
                                Meni su ova dvojica bolji i to dosta od njega. Ako ne mozes njih dvojicu, pljuni onda za Kejna koliko god da treba. Ili daj te pare za Brajkulinog pulena. Nemam problem.

                                A i ubedjen sam da, Karim i Leva ce ici za manje od 70m. Evo opklada sa kim god, placam pice u Bg. Nije nikakav problem.
                                Kao sto ni Lukaku nece otici za te pare koje se spominju. Tj jedini nacin da ode jeste da neko debelo zagrize. Inace cim bude poceo da kenja kako hoce da bude prodat ima da se spusti cena. Kao sto smo se Nes i ja, svadjali oko Insinjea da ide za 100m kada su trazili mislim da je on bio u pitanju.
                                Da neko kaze 50m sa bonusima nekim ajde i 60m mogu nekako da svarim zbog tih 36 golova u ligi. Ali nije bolji od ove dvojice a oni ce ici za manje pare, ubedjen sam u to.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X