Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sky saying Utd made aware of Vardy’s availability but only want to bring Zlatan in & no other strikers as don’t want to restrict Rashford.
    Opet ako je tacno Mou sve radi kako treba
    sigpic

    Comment


    • Kako sad` Mou misli kada zaliva bastu da ne pogazi mlado cvece Drugi covek
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Ne zovu njega onako od milja Nosonja

        Kakav nos i osmeh i to je kod nas.

        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Originally posted by AIRBORNE View Post
          Vlajko za minut me pretece Daj Boze da je istina... nego malo me lupa po glavi ovo 1. year.
          Kao igrace za nas bez CL a nece kada smo u CL, logicno mi je nesto u fazonu 1+1 ili 2. year contract.

          Zlatane, Zlataneeeeeeee
          Pa jednogodisnji ugovor bi bio logican dogovor. Ako nakon jedne sezone Ibrahimovic a i klub budu zadovoljni, bez problema ce nastaviti saradnju.

          Inace, ovi sa Skaja pisu kao da je vec sve zvanicno.
          Last edited by ognjen; 03-06-16, 22:41.

          Comment


          • Endi Barton je to, onaj lik sto je rekao da je PSZ prisao Murinju, polako.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Ognjen View Post
              Pa jednogodisnji ugovor bi bio logican dogovor. Ako nakon jedne sezone Ibrahimovic a i klub budu zadovoljni, bez problema ce nastaviti saradnju. Inace, ovi sa Skaja pisu kao da je vec sve zvanicno.
              AAAA ipak nije to, nego hoce covek da opeljesi Kineze kao sto hoce sa nama i titulu, pa to je podelio. Inace Kinezi daju 11 miliona vise, to bi samo retard odbio.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Endi Barton je to, onaj lik sto je rekao da je PSZ prisao Murinju, polako.
                Ipak ovo za Zlatana je rekao uzivo, telefonom u programu, to daje na tezini

                Last edited by AIRBORNE; 03-06-16, 22:50.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment




                • Al će da bude masakr u PL , jedva čekam sezonu majke mi
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Nadam se da će neka rezervna varijanta izgledati moćnije, lepši mi je ovosezonski dres.
                    sigpic
                    "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                    Comment


                    • Dodji Ibrakacudoviste!

                      Hey Di Marzio, what's your take on the latest developments on Ibra to United?
                      it's his first choice, deal is going on...
                      sigpic

                      Comment


                      • Dovođenje igrača od 35 godina u klub sa visokim ambicijama koji još uz to traži pažnju kako u čisto fudbalskom smislu na terenu tako i van njega za mene znači potpuno odsustvo bilo kakvog plana pa čak i kratkoročnog.

                        Za navijače je to jako uzbudljivo ne sumnjam, ali cilj za klub takvog renomea moraju da budu trofeji.

                        Comment


                        • Naravno Gojko, Ibrahimovicu su strani trofeji, posebno da osvaja ligu, to mu bas tesko ide.

                          Zapravo ovo je jedino logicno, dovedes Ibrahimovica na godinu ili dvije, pored njega se Rasford i Martijal razvijaju, sav pritisak je na njemu, ne na njima i za dvije godine je Rasford prvi napadac.

                          To sto covjek ima 35 godina nista ne znaci. Fizicki je prespreman, nema problema sa povredama, jedan od najboljih napadaca i igraca svijeta i dalje.
                          sigpic

                          Comment


                          • I ja ga uzmem na fantaziju i dadne dva gola za sezonu
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ako dodje sa dva gola ima da rjesava one od 10. mjesta. To je po meni najveca prednost njegovog dovodjenja, rodjen je da siluje i rjesava Palas, Stouk, Svonsi i sl.

                              Isto vrlo vazno, uvijek ce ga cuvati dvojica, udvajati, automatski se otvara mnogo vise prostora za Matijala i novo krilo. A on je opet sasvim dovoljno jak da iznese fizicki stopere u PL i da gospodari kaznenim.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne bih ja baš njegovim titulama pridavao puno značaja jer ih je mahom osvajao u ekipama koje su bile dominantne u periodu kada je igrao za njih. Inter, Barsa, PSŽ nisu imali konkurenciju u prvenstvu kad je on bio kod njih.

                                Meni više govori što je više od 10 godina igrao u top klubovima, a nije bio ni blizu osvajanja LŠ. Čak štaviše Inter je osvojio LŠ u prvoj sezoni kad je on otišao, a Barsa je nije osvojila u periodu kada je bila dominantna pod Pepom u sezoni kad je on bio kod njih.

                                Nije Ibra u ovoj fazi karijere dobro rešenje ni za jedan klub sa najvišim ambicijama. Čak mislim da se PSŽ konačno oslobodio balasta koji ih je kočio da naprave iskorak u LŠ naravno uz Blana.
                                Last edited by goku; 04-06-16, 02:26.

                                Comment

                                Working...
                                X