Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam negirao,reko sam da izvlacite reci iz konteksta

    Nema coveka ovde koji je ispratio toliko tekstova o Murinju kao i ja

    Nisam sujetan,rekoh vam da nemam stranu(osim Celzija) i u vise navrata sam naglasio da ne treba "to"da vam bude neki bitan faktor(da li ce uspeti kao menadzer Junajteda) ali ocigledno da to ide uz opis posla navijaca u fan temi

    Meni to ne smeta,niti imam sta od toga da dokazujem suprotno osim ako ne dodje do pljuvanja mog kluba

    Tako mi se i Avramovic smejao i kukao zbog mene pa se posle izvinjavao.
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • https://twitter.com/MufcDevilUpdate/...56902800166913

      Comment


      • Evo i ovako



        sigpic

        Comment


        • Gol Smolinga.

          sigpic

          Comment


          • Markinjosa smo zaboravili u anketi jbg

            sigpic

            Comment


            • Rummenigge: "When we had a mad offer from #mufc (for Muller) last year, we could've made history by receiving a world record fee"
              Ima se može se.

              Rummenigge: "Sanches had an offer from Manchester United & if the transfer not taken place so quickly, he would have ended up in England."
              Pa sad neka negiraju interes koliko hoće.

              Comment


              • Da smo mi birali Sances ili Kante?
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Ja sam vise za Fosu...

                  Za Milera mi zao sto nije dosao.
                  Last edited by mikisavic89; 03-06-16, 15:48.

                  Comment


                  • Ovaj dres bi bio skoro pa perfektan da su linije na ramenima, umjesto na bokovima. Šteta.

                    Comment


                    • Comment


                      • Da sada ne prekopavam, koliko Roma trazi za Miralema ?
                        Da je moranje - nije, ali bilo bi zanimljivo videti ga kod nas.
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • 40-a miliona valjda mu je klauzula. Ja bih bas volio da dodje, ali nesto ne vjerujem.
                          sigpic

                          Comment


                          • 40 milki, mmmmm boga nije "Sveti Stefan" nivo ali tu je... okolina
                            Ne znam, da smo ucesnici CL ne bi postavljao pitanje ali posto imamo godinu dana do "prave" sezone... al` ipak sve upucuje da je Runi beton 10-ka.
                            Meni se jako dopalo kako je Mr.Wayne odigrao zadnje tekme pozadi... treba to uzeti isto kao opciju, on ce za godinu dana biti jos sporiji za rasnog napadaca...
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Ako su ovi raspadi u pravu ogroman korak ka tituli je napravljen

                              sigpic

                              Comment


                              • Vlajko za minut me pretece Daj Boze da je istina... nego malo me lupa po glavi ovo 1. year.
                                Kao igrace za nas bez CL a nece kada smo u CL, logicno mi je nesto u fazonu 1+1 ili 2. year contract.

                                Zlatane, Zlataneeeeeeee
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X