Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I posle se ja kritikujem što pijem ? A kako da ne pijem pored ovakvih likova.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Upropastio si sebe i brata Sikaru. :/

      Comment


      • Originally posted by Ricma View Post
        Upropastio si sebe i brata Sikaru. :/
        SikI me slavi kao slavu.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Glasao za igrače za koje smatram da bi najbolje kliknuli u tim.

          Kostas.
          Manolasa ne bih birao kao prvog pika u konkurenciji, ali kao partnera Smolingu da. Kad zamislim Smolinga i Stounsa jednog kraj drugog nekako mi deluju previše čačkalasto. Glasah za Manolasa najviše zbog staromodnog vajba koji mislim da bi Murinjo dobro koristio za one mečeve gde prepuštamo posed.

          Andre Gomes zbog dinamike i driblinga. Ove sezone je opako falilo živosti iz sredine, zamišljam ga kao dobrog partnera nekom ko bi više brinuo za odbranu a pokriva i sve pozicije sredine u 4-5-1 i 4-3-3. Imamo dosta kontrolora sredine, treba neko ko će da šparta u 16 i pravi haos direktnim fudbalom.

          Mane.

          Ibra najviše zbog prostora koji ostavlja Rašfordu i donošenja doze drskosti koja fali ekipi. Da nema zapetog Rašforda ne bih imao ništa protiv većine sa liste, pogotovo Gonzala i Karima (ako ne ode kod Džonsona), ovako je Zlatan savršeno pokrivanje za sezonu-dve.

          Comment


          • Greskom glasah za Marija umjesto Gomesa.

            Rodjen za Vudvorda, kako ce da kaplju pare od sponzora

            sigpic

            Comment


            • Comment


              • Radi Zoze punom parom

                Wayne Rooney will remain captain for José Mourinho [sunday people]
                Mourinho called Rooney on Friday, before England vs Australia, to tell him transfer plans and ask what has been going wrong [sunday people]
                Ryan Giggs has demanded a summit meeting with Mourinho before he makes his decision [sunday people]
                sigpic

                Comment


                • Comment


                  • Stoun za mladice

                    New contracts for Marcus Rashford and Cameron Borthwick-Jackson close to being confirmed by ManUtd
                    Brilliant long article by @JNorthcroft on challenges facing José plus a look at LvG's issues. Debunks a few myths
                    http://www.thetimes.co.uk/article/mo...f8e6e6a05ca027

                    Mijenja se Zoze

                    New Manchester United boss Jose Mourinho WILL keep the first-team door open for young starlets
                    http://www.mirror.co.uk/sport/footba...s-jose-8072503

                    Revealed: The ruthless, relentless methods Jose Mourinho and his 'Bible' will impose at Manchester United
                    http://www.telegraph.co.uk/football/...nho-and-his-b/

                    To je to, sve po ocekivanjima

                    Mourinho has suggested that United will use both Europa League and Capital One Cup as breeding grounds for the new generation next season.
                    A key element of Woodward's talks with Mourinho was willingness to maintain the United tradition of developing their own players.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nikako Matic. Uvatim sinoć pregled lige, ljudi moji, koliko je njega bolelo uvo.. gledam i čudim se. Baš katastrofalna neka postavljanja. Da ne poveruje čovek.

                      Benatia prvi izbor ako moze. Ako ne daj Varana ili Manolasa.

                      Kante sredina onako lagano. Sto nema Krosa?

                      Što se tiče krila u ovom izboru Mane.

                      Ako se ne uzima Ibra. Samo Benzena. Čak pre i Vardija nego ove ostale. I da, Morata je opasan ali od njega baš nema nikakve šanse. Tako da ga nisam ni računao.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • kako ce Limar da popizdi ako sad Simeone ode iz Atletika, odnosno postane dostupan
                          sigpic

                          Comment


                          • Manchester United

                            Nece postati dostupan, tako da nema potrebe za nerviranjem kod brata limara.
                            Last edited by srdjan_sl; 29-05-16, 15:42.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              kako ce Limar da popizdi ako sad Simeone ode iz Atletika, odnosno postane dostupan
                              Da se nije uzeo Mo. Verovatno bih poludeo. Ovako su izabrali ono najbolje što su mogli i zadovoljan sam. Nisam sada ne znam ni ja kakav fan Murinja ali generalno nema bolji.

                              Zamisli da su dali Gigsu ugovor , Cholo postane slobodan a Murinjo u PSG. Pa pojeo bih forum.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Favoriti smo za dovodjenje Andrea kaze Di Marzio

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X