Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Abel View Post
    Gospode, ja se ne sećam da sam jutros bio budan i gledao telefon, kamoli slao nešto. :confused😕confused:
    Mnogo se družiš sa Marlijem Tome ili nekim sličnim


    Žena i sin.


    Last edited by miloolja; 27-05-16, 11:42.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Problem je sto vi Topdzije ne shvatate da je Murinjov ultimativni cilj da bude veci od samog Fergusona i bas zbog te cinjenice ja se ne brinem previse, jer ako je iko u stanju za tako nesto onda je to Zoze.


      P.S I time ne mislim na staz u Junajtedu...

      Gesendet von meinem E2003 mit Tapatalk

      Comment


      • Limar i Vladan jutros oko 7h

        Spoiler



        Evo jedan video za navikavanje na klupu. Jbt, dve godine nismo imali čoveka koji bude kraj terena. Valjanje se ne računa.

        Comment


        • Originally posted by Henryj View Post
          Decko je napisao istinit post, a vi odmah udarate s niskim foricama. Ok, da kod nas je u Arsenalu rasulo, nema titula itd, luzeri smo, zna se to sve. Kakve to veze ima s cinjenicama koje stoje za Mourinha? Lik je osvajac, apsolutni vladar Prema, najbolji postotak pobjeda, najmanje poraza, dvostruki osvajac lige prvaka, nebrojeno ligaskih titula.

          Ali zna se kakav je karakter i kako je dosad vodio momcadi? Ne bi rekao da su prevelike sanse da ce se nesto posebno mjenjat za United, zivi bili pa vidjeli. Zna se kako je dosad islo...
          Al` vidis kakvi ste, ja sam samo pisao ono sto ste VI izgovorili a primenio na vas, nisam rekao da ste vi rasulo. Neka ostane 3. godine kako vi kazete, al` ako uzme jednu titulu super, vi predpostavljam necete ni jednu u te tri godine.
          Jedina moja peckalica je bila u fotografiji, nadam se da nece sada opet neko od vas dvojice potegnuti argument oko nacionalnosti pa zato mi Djavoli udaramo nisko.
          Last edited by AIRBORNE; 27-05-16, 11:54.
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
            Problem je sto vi Topdzije ne shvatate da je Murinjov ultimativni cilj da bude veci od samog Fergusona i bas zbog te cinjenice ja se ne brinem previse, jer ako je iko u stanju za tako nesto onda je to Zoze.


            P.S I time ne mislim na staz u Junajtedu...

            Gesendet von meinem E2003 mit Tapatalk
            Ok, neka mu je to cilj, neka osvoji sve, neka bude veci. Ja sam misljenja da ce vam donjet vise muke nego dobiti. Osvojit ce on trofeja za vas sigurno, no kakav ce ugled tima bit po njegovom odlasku, u kakvoj ce stanju bit momcad to je problem.

            Mou prvenstveno voli sebe, sebe stavlja na prvo mjesto, gazi sve. Nece se taj covjek mjenjat. Malo mi je jadno da se nas Arsenalove navijace na svako slovo o Unitedu, manageru, igracu ide samarat forama vi sutite, vi nemate trofeje, jadnici, kmetovi, gledamo vas s visoka.

            Cinjenice su napisane o Mou, a sad kad je na vasoj klupi nek vam je sa srecom i da ostanete u sto boljem stanju kad brzi vlak Mourinha protunja Manchesterom. Pricamo o covjeku koji je ostavio jedan od najvecih svjetskih nogometnih derbija u rasulu par godina, praznik nogometa koji je pretvorio u UFC ragbi.

            Nemojte shvatit kao neku ljubomoru, ja osobno nikad ne bi volio Mourinha na klupi Arsenala usprkos cinjenici da covjek garantira trofej u minimalno dvije godine. Jednostavno nije persona na koju se oslanjas, taj kad isise sve ode sisat negdje drugdje.

            Najvise me kod njega iritira ta bahatost i ponizavanje svega i svakoga. Treba nekad bit i velik u pobjedi. Istina je da dominira covjek neke trenere, posebno Wengera, ali velik manager nikad ne bi isao onako nisko lupat kako je onomad nazvao Wengera specijalistom u failu. SAF kakav god ego bio, kako se godinama borio s konkurencijom nikad nije tako nistko vrjedao. Mourinha nitko ne postuje, samo respektiraju njegov rad, vjerujem da 90% managera danas misli da je lik umisljeni tenkre.

            Comment


            • Originally posted by Abel View Post
              Limar i Vladan jutros oko 7h

              Spoiler



              Evo jedan video za navikavanje na klupu. Jbt, dve godine nismo imali čoveka koji bude kraj terena. Valjanje se ne računa.
              Ovo prvo neću da komentarišem..

              A ovo drugo... e jel znaš da mi je samo to u glavi kako je kraj aut linije... meh nedostajalo je mnogo.

              "To become Man Utd manager is a special honour”

              Last edited by miloolja; 27-05-16, 11:58.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Zvanicno Zoze Murinjo u Mancester Junajtedu

                Napokon se i to desilo, 2013. se otvorio prostor, nakon sramnog postavljanja Mojesa i posto je Zoze otisao u Celsi ponovo mislio sam vise se nikad nece ukazati ta prilika, ali eto i to se desilo. Ne razmisljam koliko ce ostati, to je glupost, evo Gvardiola ne ostaje po deset godina nidje, Real, Barsa, Bajern mijenjaju trenere pa im nista ne fali. Tri do pet godina je sasvim dovoljno, mada sam misljenja da ce se Murinjo itekako zadrzati ovoga puta. Dosta je bilo ludovanja, nikad u zivotu nije imao punu kontrolu i ovakav budzet, sad to ima, moze da skroji po svojoj volji tim.

                Jedan od tako rijetkih koji moze po klasi da se mjeri sa SAFom i to je ono najvaznije, imati na klupi top, top menadzera ponovo, jednog od najboljih ikad.

                Comment


                • Ono što je SAF donjeo Junajtedu i nogometu na otoku, kao općenito i još neki ljudi, ne može Mou za dva života i teško više bilo tko drugi. Može ostaviti veliki trag po pitanju svog individualnog uspjeha, nabrati se trofeja, biti možda i upisan kao najuspješniji trener, ali ima i puno većih stvari od tih trofeja, u dubini ispod površine, na koje mnogi ne gledaju, prvenstveno ove novije generacije, stvari koje će se vremenom nažalost zaboravljati...

                  @Abel nekom drugom prilikom, možda čak i večeras neki osvrt napravim i oko ostalih trener, sastavit ću sa ovim postom ili nešto drugo izvesti, vidjet ću...
                  Last edited by Mario14; 27-05-16, 12:03.

                  Comment


                  • Ibra, Gomes i Varan ako dodju

                    sigpic

                    Comment


                    • J.Mourinho: "I'm ready. I'm happy, I'm proud, I'm honoured, I'm everything but the reality is I'm happy to work. I can't wait for 7 July."
                      Jose Mourinho: "I really think we can win that. I will give absolutely everything to try and go in the direction we all want." #MUFC
                      "I think we can look at our club now in two perspectives, one perspective is the past three year and the other perspective is the club history"
                      Jose Mourinho: "Manchester United is a giant club and giant clubs are for the best managers." #MUFC
                      Jose: "Other clubs were never happy with me talking about United, Real Madrid were upset with me saying United were the better team" #MUFC
                      J.Mourinho: "I feel great, I think I am in the right moment of my career, United is a club you need to be prepared for. It's a giant club."
                      Mourinho says he wants to forget the past 3 years #mulive
                      Mourinho: "I want to win, and I need the fans and players to know I believe we can win."
                      Jose Mourinho: "I prefer to forget the last three years & focus on this giant club. I want to win." #MUFC
                      Mourinho refers to #mufc and the fans as "we" and "our" club #mulive
                      sigpic

                      Comment


                      • #WelcomeJose: The first interview

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Henryj View Post
                          Nema prevelike razlike izmedu SAF-a i Moua.
                          I ne ovo nije trollanje, ovo je apsolutna cinjenica jer SAF nikad nije bio gospodin, zato je i bio najbolji, a zato je i danas Mou medu najboljima.
                          Originally posted by Henryj View Post
                          Najvise me kod njega iritira ta bahatost i ponizavanje svega i svakoga. Treba nekad bit i velik u pobjedi. Istina je da dominira covjek neke trenere, posebno Wengera, ali velik manager nikad ne bi isao onako nisko lupat kako je onomad nazvao Wengera specijalistom u failu. SAF kakav god ego bio, kako se godinama borio s konkurencijom nikad nije tako nistko vrjedao. Mourinha nitko ne postuje, samo respektiraju njegov rad, vjerujem da 90% managera danas misli da je lik umisljeni tenkre.

                          Comment


                          • Ko oce moze i ovako pres da odgleda

                            Http://twii.edgeboss.net/download/tw...MOURINHOiv.mp4
                            sigpic

                            Comment


                            • Sad sam na MUTV gledao ove njegove izjave, i iz svake njegove reci se moze primetiti ogromno postovanje prema klubu.
                              Za razliku od glavonje on je svestan gde je dosao i koliko je Mancester Junajted veliki. #WelcomeJose
                              sigpic

                              Comment




                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X