Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Originally posted by l1m4r View Post
      Još nije ni potpisao Aki mu dao otkaz! Već si krenuo da "pogadjas"?
      Zna se kakav ja rekord imam kad su pogadjanja u pitanju .
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Zna se kakav ja rekord imam kad su pogadjanja u pitanju .
        Cuh dobru salu, ovo je odlicna vijest i za Arsenal. Venger ne moze protiv Junajteda i protiv Murinja, i umjesto da ima cetiri poraza u sezoni, sad moze imati samo dva
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Cuh dobru salu, ovo je odlicna vijest i za Arsenal. Venger ne moze protiv Junajteda i protiv Murinja, i umjesto da ima cetiri poraza u sezoni, sad moze imati samo dva
          Previse ce se on brinuti oko Pepa i kako da bude uzoran susjed, nego o Wengerici.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • I ja mislim da ce sad da popusti, sad ima Pepa u istom gradu, tu ce mu biti maksimalni fokus. Potom Liverpul kao najveci rival, nece on previse misliti o Vengeru ovoga puta, niti ga previse podjebavati.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Cuh dobru salu, ovo je odlicna vijest i za Arsenal. Venger ne moze protiv Junajteda i protiv Murinja, i umjesto da ima cetiri poraza u sezoni, sad moze imati samo dva
              Prebice ih Konteovi pitbulovi od batina samo da dovede to sto mu treba. Moze u derbijima da dobije Liverpul i Totenhem kuci i da peva Marseljezu.
              sigpic

              Comment


              • Bice ludnica iduca sezona, ali vidis i Totenhem iz ove sezone je mogao sa Arsenalom, a Liverpul ce sad proci pripreme sa Klopom, bice tu pojacanja, njegovih igraca, iako Arsen zna kako se dobijaju Liverpul i Totenhem to vise nista nece morati da znaci, bas haos liga. Dosta toga ce nam reci i prelazni i same pripreme. Nema vise upisanih bodova, ovo je bas ludnica.

                Konte ozbiljan trener, maksimalna disciplina i zategnutost odbrane, nema Evrope, ocekujem mocni Celsi.
                sigpic

                Comment


                • Al` koji tajfun napravi Mourinho po i`netu. Pocupace sve konekcije
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Na Emiratima moze, na Enfildu i Lejnu mu je bod plafon. Prilicno sam siguran da u TOP6 krugu sa ovim trenerima Arsenal je najslabiji u medjusobnim, eventualno 5. samo sto matori poznaje ligu i lakse ce resavati Bornmute i Votforde. Kad gledas ovako, logicno je da su Mou, Pep, Klop i Konte TOP4. Klasa iznad ostalih ali ko da gledam da ce opet da se ugura u 4.
                    sigpic

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Bit ce zanimljivo citat komentare kad Mou opali svoju zadnjih godina negledljivu igru u derbijima. Sjecam se ja i komentara kako je kukavica jer se povlaci protiv manjih cim zabije gol (pogotovo to ide za ovaj zadnji mandat u Chelseau).

                        Opilo vas je navijaci Uniteda, opilo. Mou ce uvijek bit Mou, srozat ce ugled Uniteda svojim gadarijama, a zaboravite i na mlade, osim ako mu to striktno ne navedu da mora u ugovoru, dosad nije bas stvarao igrace, a to vam je utkano u temelje kluba.

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Stvarno su genijalci.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Ne znamo kako ce biti, vidjecemo. Sve je kako treba sto se mene tice, tri godine kasnimo sto jes' jes', ali bolje ikad nego nikad.

                            sigpic

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • 31 godinu covjek ima, od kad je to staro?

                                Comment

                                Working...
                                X