Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ibrahimovic: "I have not read the papers, so I don't know what papers you are linking me to. If you ask me, nothing is happening.Only EUROs"
    Ibrahimovic: "There is interest from every country. England, Italy, other concretes. There are concrete offers, many alternatives."
    Ibrahimovic: "It's not important for me to have it done for me before the EUROs. I enjoy reading what you write. It's fun."
    "I have made my decision. I made it a long time ago."
    Zlatan: “It happens when I want it to happen. I just have to push the button”
    "I think it's a great move, you want action, you bring Mourinho. I believe he's the man to bring them back to the top... yes."
    Ibrahimovic smiling when asked about Mourinho and United.
    Ibrahimovic: "I don't give guarantees. I can tell you there is concrete offers from the Premier League" (asked about United).
    Ibrahimovic: "I have spoken with Mourinho every day since I life Inter. Though we have not spoken the last few weeks."
    Zlatan was just asked about if there was an offer from Manchester United. He started laughing and said "let's see what happens."
    Huge smile from Zlatan when asked if he can confirm an offer from Manchester United
    sigpic

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Ovo je najbolji gol koji sam ikad vidio. Sama ideja da pomislis da sutiras ovako iz ove pozicije i daljine se kosi sa svakom logikom, ali ta tehnika suta, kakvu je snagu generisao iz pozicije u kojoj je bio i sto je najvaznije, kakva preciznost, zastrasujuce nesto.



        A ovo vec moze da ubije covjeka

        sigpic

        Comment


        • Da se docepati Ibre, i nece tu biti problema
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Originally posted by manda View Post
            Da se docepati Ibre, i nece tu biti problema
            Gdje je Ibra tu su i titule.

            Last edited by Rossonero; 26-05-16, 12:50.

            Comment


            • Najcudnije od svega je sto postoje navijaci Mancestera koji su zestoko protiv njegovog dolaska. Ti ljudi su mi potpuno nejasni, covjek je dao 51 gol i imao 20 asistencija ove sezone, u LS na devet utakmica tri gola i sedam asistencija, dok je Mancester dao 87 golova u svim takmicenjima. Nema logike da ne zelis da dodje jedan od najboljih igraca svijeta. I nebitno je koliko godina ima, bitno je na kojem nivou igra. Maldini je sa 34-35 bio i dalje najbolji stoper/lijevi bek svijeta, Skols je sa 35 gazio i pravio nenormalnu razliku, a realno je Zlatan fizicka zvijer isto koliko i tehnicka i zaista je nehumano spreman i dalje.
              sigpic

              Comment


              • Mancester se nece vratiti na vrh, ne dovedeli se igraci svijetske klase, ne neki Depaj i druzina koga treba cekati da se razvije, nema se vremena za to, mora par igraca svijetske klase, koji ce praviti razliku, izgradjeni, a ovi uz njih da se slepaju i rastu.
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Zastrasujuce brojke ima Zlatan. Da se osvrnem na konferenciju, sve sto je rekao i jos na kraju ovaj osmeh nam daju pravo za optimizam da ce doci, sa druge strane stvarno ne vidim ni jedan jedini razlog zasto ga Junajted ne bi zeleo, jedan je od najboljih napadaca plus uz Ronalda i Mesija(eventualno Nejmara) predstavlja najvece ime/brend na kojem ce Junajted visestruko profitirati. Tako da kako god da okrenem to je win-win situacija za Junajted.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma Zlatan voli da se sprda, nista ovaj pres ne mora da znaci, ali je cinjenica da kao sto je nama potrebniji Murinjo, nego mi njemu, tako je i sa Ibrom. nama treba Ibra mnogo vise nego mi njemu u ovom trenutku.
                    sigpic

                    Comment


                    • Samo da ne ode u Kinu.

                      Britanski Sky Sports donosi ekskluzivnu vijest da je Manchester United ne može parirati ponudi neimenovanog kineskog kluba, koji je pred Ibru stavio 53 milijuna funti za dvije sezone!

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Najcudnije od svega je sto postoje navijaci Mancestera koji su zestoko protiv njegovog dolaska. Ti ljudi su mi potpuno nejasni, covjek je dao 51 gol i imao 20 asistencija ove sezone, u LS na devet utakmica tri gola i sedam asistencija, dok je Mancester dao 87 golova u svim takmicenjima. Nema logike da ne zelis da dodje jedan od najboljih igraca svijeta. I nebitno je koliko godina ima, bitno je na kojem nivou igra. Maldini je sa 34-35 bio i dalje najbolji stoper/lijevi bek svijeta, Skols je sa 35 gazio i pravio nenormalnu razliku, a realno je Zlatan fizicka zvijer isto koliko i tehnicka i zaista je nehumano spreman i dalje.
                        Mislim da ljudi koji nisu rada da ga vide kod nas manje ciljaju na njegovo fudbalsko umece i statistiku (gde je godinama zasluzeno topclass) nego na njega kao individuu i atmosferu sa njim i oko njega u klubu. Glupo mi da pisem al` evo napisacu, povrsno poznajem (ali nije da se ne ispricamo) dva coveka koji poznaju Zlatana jos iz Malmea. Tezak jeste al` kada probijes tu ljusturu, ma na lebac. Mislim sta ocekivati od coveka koga nije zivot mazio, tamo u skoli svakakvih zajebavanja i frakcija, moras se kao dete izboriti za status i da te niko ne klepa po usima... al`da ne sirim pricu nije ni bitno na kraju krajeva.
                        Al` evo recimo moj neki "ZEN", Zlatan dobrodosao si u svako doba dana, noci, meseca, godine... dok recimo za Karima bi spustio rampu Trafforda i Carringtoon-a.
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Ibrahimovic: "I have not read the papers, so I don't know what...
                          Couple seconds later...
                          Ibrahimovic: "I enjoy reading what you write. It's fun."
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Mems analizira sebe:

                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X