Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kup je nas!!!
    sigpic

    Comment


    • Tako se to radi, završena sezona sa

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Ako ide barem ide onako kako zasluzuje. Ali sto se nivoa tice zasluzuje da ostane jer je najbolji vezista i ove sezone u timu.
          sigpic

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Uzesmo ovo na mišiće i kroz iglene uši, ali eto bili smo srećniji, na momente i bolji.
              Velika šteta za onaj jedan bod koj nam je falio za LŠ, al jbg nije Siti dovoljno ipak kiksirao.
              Užasna sezona, ovaj trofej ne može da nadoknadi sve one gluposti koje su nas krasile ove godine, pogotovu taj osećaj neke praznine, možda i zbog kraja iste (e, to se zove mazohizam).
              Idemo dalje, pa kako god i skim god.. Bož' pomozi!





              I svaka čast Marsijalu i Rašvordu, Keriku, Krisu, Blindu, Šou i svim ostalim momcima, ali najveće zasluge za ovo nešto ipak na kraju... nosi ovaj čovek...

              #DaveSave

              Last edited by miloolja; 21-05-16, 20:46.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • LVG "I've won everywhere Don't have to prove myself. SAF didn't win every title. Hope to see you next year, otherwise u must go to Portugal"
                sigpic

                Comment


                • Sve sto je Olja rekla potpisujem osim za Blinda 😂.

                  Nekako svaka pobeda nam je bila na misice. Haos. Idemo dalje. Uzeli smo "nebitan" trofej. Ali smo uzeli,nekako i dalje kao da gradimo sve od temelje. A to pocinje da me nervira.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Idemooooooooo

                    sigpic

                    Comment


                    • Naravno Blind je tu spešl za tebe Marli i Vladana

                      :duplivinjaksmajli: (kraj sezone da se nazdravi)
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Olja vidis sta si uradila, na ovoj strani mora da bude Murinjo isto

                        sigpic

                        Comment


                        • Šta sam uradila?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Svidja mi se sto su sada informacije o Mou i nama k`o lopatom obasute po medijima. KONACNO
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Šta sam uradila?
                              Valjda je hteo da je ova strana samo o dolasku Specialnog.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Ostavila breaking news na prosloj strani, to su nedopustive stvari. Zoze uvijek mora da bude u fokusu.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X