Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Evo ovdje cu za Moratu.

    Postoji interes od Arsenala ko sto kaze Di Marzio, ali isto tako je rekao i da je Juve odbio pokusaj Napolia da dovede Moratu, sto znaci da Pipita ide. Pitanje je gdje. Chelsea je zainteresovan i za Pipitu i za Moratu.

    United se stidljivo pominje, al kad je Real u pitanju svi transferi iz Reala zadnjih godina su bili povezani sa Unitedom i uvijek ste vi u prici.

    Ici ce Real na aktivaciju klauzule, Juve ce napraviti 12m profita, a Real ce da ga proda za 40m funti najmanje, iako se spominju neke cifre od 50m, nema sanse da takav iznos dobiju, posebno jer sam Alvaro moze da odbija klubove nakon sto se vrati u Real.

    Ne znam finansijsku situaciju Juventusa, ali mislim da oni nemaju 40m da kesiraju Alvara.
    Imaju, ali ni u ludilu toliko nebi dali, neces videti vece oportuniste na trzistu od Juventusa Keshira se samo kada se 100% zna da se ulaze u top potencijal, pa i tu se cenka do maksimuma.

    Plus Juventus ce platiti Realu njegov profit od moguce transfera Morate u PL. Reala mora dati 30M ako aktivira klauzulu, nakon toga ako dobije ponudu od 50M, tada Real moze da zaradi 20M. Eto Juventus moze da plati i hoce, ali mora i Morata prvo da se izjasni. Jbg nije mu ovo bila laka godina.

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Ne znam sto se ne krene po Muru...nece valjda covek doveka ostati u Ligi 1. Mislim da mu je vreme da menja sredinu.

        Isto tako sam i za Dzejmsa...jer mi se cini da ako dodje Murinjo da ce Mata da napusti OT.

        Gesendet von meinem E2003 mit Tapatalk

        Comment


        • Manchester United are not looking to appoint a director of football. [Sky Sports]
          No parade if Manchester United wins FA Cup tomorrow. [Sky Sport]
          sigpic

          Comment


          • https://www.instagram.com/p/BFoGkwRIHu9/
            sigpic

            Comment



            • Evo duza verzija.

              Spoiler
              Najbolje je Runijevo pitanje ApokaWho?
              Last edited by srdjan_sl; 20-05-16, 12:31.
              sigpic

              Comment


              • Nadam se da je Skaj pogodio za ovu paradu ako se osvoji FA kup. Sto je veliko ako inace, ali jad i bijeda kad velikan paradira zbog osvojenog kupa.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Nadam se da je Skaj pogodio za ovu paradu ako se osvoji FA kup. Sto je veliko ako inace, ali jad i bijeda kad velikan paradira zbog osvojenog kupa.
                  Kako se odasilje spricanje u smjeru Arsenala. Ako moze Real slavit Kup kralja paradom, sto ne bi United FA kup slavio. Shema mi smo bolji od nekog tricavog FA kupa, sta je to, glupost, miki maus trofej.

                  Comment


                  • Nope, miki maus je liga kupa, FA kup je bas dobar trofej i lijepa prica, ali kup stvarno ne treba slaviti paradiranjem. Liga ili LS ako si velikan, sve ostalo ne smije i ne treba da te zadovolji.

                    Mada imam osjecaj ako ga osvoje sjutra da ce paradirati, a iskljucivo sam protiv toga.
                    sigpic

                    Comment


                    • Naravno da ne trebaju paradirati, sezona je veliki korak unazad i veliko razocarenje, tako da osvajanje kupa sigurno nece ispraviti ovakvu sezonu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Kup mozes da slavis ako si Vigan. Ili ako si uzeo titulu ili ls. Iki sva tri zajedno. I onda ne slavis kup vec ova dva trofeja. Ako se bude slavio kup onda smo u jos vecim govnima nego sto izgleda. Da se sada mora osvojiti, mora. Ali da se slavi osvajanje nikako!!
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Paradiranje zbog nacionalnog Kupa
                          Sramota!
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Luduje Van Gal pred finale kupa, Memfis izbacen i iz kombinacije za utakmicu, Pereira ga kritikovao javno kako mu je obecao da ce igrati i rekao da ne ide na pozajmicu u januaru, pa slagao i nije mu dao sansu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Koliko god da bi voleo da Junajted uzme trofej sutra toliko je u meni i neki prezir kad pomislim da ce ga i Glavonja uzeti, tako da su mi bas pomesani osecaji po tom pitanju.



                              EDIT:
                              Zlatan Ibrahimovic is reportedly demanding a £1.4 million a week contract to move to the @ChineseSuper League. (Source - Le10 Sport)
                              Last edited by srdjan_sl; 20-05-16, 17:53.
                              sigpic

                              Comment


                              • Drveni :"2m nedeljno."

                                A cek nije licitacija? Ili cenjkanje za transfer?

                                Nije da Ibra nije zaradio vec dovoljno no uvek noze jos.ako si alav
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X