Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • MEN:
      Early indications suggest tonight could be the lowest Premier League attendance at United this century #mufc


      Comment


      • Ocekivano, bilo bi puno u normalnim okolnostima, nema za sta da se bori, svima refundirane pare, utorak pritom. Ljudi na Old Trafordu i nisu pokazivali neko veliko nezadovoljstvo Van Galom i upravom.
        sigpic

        Comment


        • Bilo je i nebitnih utakmica sa Mojesom, pa tek i onda kad je Gigs preuzeo

          Nije samo danas, sve manje i manje su bile popunjene stolice Old Trafforda.

          Comment


          • Comment


            • Van Gaal on tonight’s team selection: “It’s the best solution because we also have to entertain our fans." #mufc
              Samo me zanima zna li doticni znacenje reci entertain.

              LvG: "We can win this game and finish 5th which is a better score than finishing 6th when we lose." #MUFC
              LvG: "We can win the Golden Glove for David de Gea and we can also win the best defensive organisation." #MUFC
              EDIT:
              Michael Carrick entered the pitch with his children. Evra and Ferdinand did the same on their last games. [M.E.N] #MUFC
              Last edited by srdjan_sl; 17-05-16, 20:03.
              sigpic

              Comment


              • Valjda što sam umoran, spavao sam nekih 15 minuta u toku poluvremena. Ali i da nisam, vjerovatno bih zaspao.
                Akcija kod gola odlična, ali sve osim toga..

                Comment


                • Ako Glejzeri gledaju samo Old Traford i one koji putuju na gostovanja onda je Van Gal miran, nema tu nikakvog bunta navijaca kao na drustvenim mrezama. Traze autograme, ne zvizde previse, daju mu aplauze, lagano.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma sreća ne gleda se samo to, ali u pravu si. Razmišljam, pa Pelegrini bi dobio ogromne aplauze od Junajtedovih navijača da je bio trener Junajteda i uradio ono što je u Sitiju. Bez obzira što je on trebao više tamo, bruka je da su svi otišli sa stadiona, ostalo ih 5k.

                    Comment


                    • Drugo je Junajted jbg, pa i Mojes je imao podrsku do februara cini mi se, ono sto su navijaci Sitija uradili Pelegriniju je dno dna, kao da su Real ili Barsa pa da su nezadovolji sezonom dje su cetvrti i u polufinalu LS. Pa to je lagano njihova top pet sezona u istoriji. Junajted je svoje navijace navikao na titule i prva mjesta pa opet znaju da se ponasaju iako je razocarenje mnogo vece nego kod Sitijevih navijaca koji do prije pet godina nisu znali sta je trofej maltene.

                      Sudeci po Old Trafordu Van Gal nije persona non grata. Ni blizu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Inace fenomenalna partija Runija kao centralni/zadnji vezni. Hodzson ako je pametan tu ce mu igrati. Erera je bas, bas u kanalu. Mislim da je za njega kraj, Mata je veci profesionalac i mnogo se vise trudi od njega. Nadam se da nije poslednja Kerikova utakmica na Teatru, iako se bojim da jeste.
                        sigpic

                        Comment


                        • Svakako je Lvg prosao mnogo bolje nego sto je zasluzio, obezbedjenje je oduzimalo banere a zvizduke je dobio na pocetku govora, posle toga se izvukao malo sa ulizivanjem pa je dobio i aplauz. Sve u svemu valjda je dovoljno Glejzerima da vide kakva je zainteresovanost navijaca za gledanjem Junajteda, a ako im kojim slucajem odgovara glavonja na klupi neka ga ostave, pa cemo zajedno svedociti gasenju jednog velikog Junajteda. Ali ajde da ne zurimo sa zakljucima, valjda ce otici, bar smo toliko zasluzili...
                          sigpic

                          Comment


                          • Only Thierry Henry has scored more Premier League goals than Rooney at one Stadium (114 to Rooney's 100)
                            ....
                            sigpic

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Jel se to pevalo "Sacked in the morniing" ? Ozbiljno pitam, ili se meni ucinilo.

                                Utakmicu nisam gledao, drago mi zbog Runija normalno, Rashford i Martijal vise nisu iznenadjenje.

                                Nadam se da je ovo bila poslednja utakmica LVGa na OT.

                                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X