Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Podsjeti me kad je bilo koji veliki agent potvrdio pricu oko nekog transfera? Sva prica oko Sancesa je isla preko Mendesovih medija, ali kad bi iko pitao Mendesa ili njegovu agenciju bilo je bez komentara ili demant, to je potpuno normalno.

    Bufhasi je za Francusku ono sto je Di Marzio za Italiju ili BBC za Englesku. Svi grijese naravno, ali da nema nicega Bufhasi ne bi rekao nista, on to ne radi, niti juri senzacionalizam, niti mu treba. Prvi je donio za Martijala, prvi rekao da od Skajove price oko Murinja i PSZa nema nista, svi transferi iz Francuske koji su se desili bio je prvi koji je objavljivao, covjek je pouzdan koliko je god to moguce.
    sigpic

    Comment


    • Ma ok sve stoji, samo mi bilo smesno. Verovacu novinaru a ne njegovom agentu licno .
      sigpic

      Comment


      • Nije meni problem Mina, vec Skaj. Oni su mi krajnje problematicni i italijanski i engleski su spali bas na niske grane sto se ozbiljnih izvora tice.
        sigpic

        Comment


        • Martijal ocekivano, bili su preblagi prema Snajderlinu

          Daily Mail give Martial rating of 8.5/10, Schneiderlin 6/10 and Memphis 3/10 for the season
          http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...son-rated.html

          BBC compare Deeney, Defoe and Rashford's stats in the Premier League


          http://www.bbc.com/sport/football/36301639

          I oko De Hee

          sigpic

          Comment


          • Ovaj Skaj Sports me toliko iritira, ne znam za ostale klubove ali za Junajted što se mene tiče nisu pouzdani još od ljeta 2014. otkad griješe redovno. Uopšte svi mediji lupaju, ali Skaj Sports se i dalje smatra pouzdanim među većinom.
            Što Vladan reče, ovaj iz Francuske Bufhasi, Di Marcio iz Italije i BBC za Englesku, to su neki pouzdani izvori. Kad je Mojes bio trener, na proljeće 2014. Mark Ogden je bio najpouzdaniji, kad je otišao Mojes ni ovaj ništa ne zna vezano za Junajted. Tako da ni oni što su nekad znali nešto ne znaju više, par je novinara kojim se može vjerovati danas.
            Vjerujem u ovu Bufhasijevu priču, moguće da je Junajted tražio da Ibrahimovićev agent negira ovo, jer ne žele ovakve stvari prije kraja sezone. Hvala Bogu pa je kraj sezone za 5 dana.
            Last edited by BorisUnited99; 17-05-16, 00:08.

            Comment


            • Lupa Skaj vec par godina, ne znaju dje udaraju.

              Prosle godine izbacuju kao Arsenal hoce Ceha, nije gotovo jos, al je blizu, onda 20 minuta kasnije izlazi oficjelna potvrda da je Ceh potpisao.

              Bas bas spori u zadnje vrijeme.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Nije Ogden bio najpouzdaniji vec Disko Miror, kome je (postoje jake indicije) informacije doturao direktno Rio. Iz tog razloga nije dobio nikakav oprostaj, nikakvu zvanicnu ceremoniju (kaoVidic npr), vec je najuren iz kluba kao mis. I kao sto vidis on nije pri klubu vise.
                sigpic

                Comment


                • Spanish paper AS today suggest David De Gea has a £40million release clause written into his contract.
                  Znaci da postoji eventualna mogucnost da ostane ako ga Murinjo ubedi u svoj projekat, ako ostane glavonja svejedno nam nema pomoci.
                  sigpic

                  Comment


                  • Comment



                    • Nismo cak prvi ni u posedu lopte.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ali zato smo prvi u pasovima unazad

                        Comment


                        • Van Glavonja efekat nastavlja da se siri, ni Mata nece ucestvovati na Euru 2016.

                          Ja ne znam sta se ceka sa objavom da napusta klub na kraju sezone, to sto je ostao kup mi ne izgleda kao nesto zbog cega bi se cekalo, sigurno im nece faliti motivacije kad cuju da odlazi.
                          Ako propustimo Murinja onda i zasluzujemo da budemu midtable klub. Ocekujem veceras banere #LvGOut kao i da ga izvizde ako bude pokusao da drzi govor.
                          sigpic

                          Comment


                          • I posle slab napad imamo, malo sutra

                            Prezadnji po sansi na utakmici a ipak dovoljno golova za 5. mesto.

                            Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Skaj je sad kao Ekspres, pokrije sve moguce situacije i sigurno pogodi sto ce se desiti.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X