Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jaci trenutno ne i po potencijalu, ali traze 60 miliona koliko mu je klauzula, a i PSZ je u prici tako da ga odma treba prekriziti.
    sigpic

    Comment


    • Ne spominje se u zadnje vreme Andre Gomes, po meni bi on bio najbolje resenja za nekih 35-40 miliona.
      sigpic

      Comment


      • Šta bi sa wonderkidom i super-senzacijom Karvaljom. Mangala odao tajne lažnih hajpova po Portugalu.

        Comment


        • Opšte je poznato da Portugalski klubovi najbolje posluju u Evropi. Dovedu neke klince za dvadeset fudbalskih lopti i garnituru dresova a zatim odvale neku ludačku otkupnu klauzulu od 35-40 miliona.
          Za Luku Jovića recimo to iznosi 45 miliona.

          Odnos cene i kvaliteta svakog igrača iz te lige je meni diskutabilan. A portugalce uopšte nije briga kad im takva priča prolazi i prolaziće.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Nije mu se baš dalo...

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ici ce opet, ta glupost od greske klub kosta tri miliona funti inace, to je godisnja plata Rasforda i Lingarda
              sigpic

              Comment


              • Nick Cox has left Sheffield United and will join United in an administrative role alongside Nicky Butt
                ....
                sigpic

                Comment


                • Gigsy
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • From Portugal: Mourinho to Man United closer to 'sealed and announced'

                    We thought that Renato Sanches’ transfer to Bayern Munich would end his saga with Manchester United, but his name is still far from disappearing from the Portuguese newspapers.

                    Over the weekend, A Bola had a full page article saying that Sanches was José Mourinho’s priority for the next season. The newspaper are said to have learned that he is an admirer of the midfielder and now has missed out on his number one target.

                    The article gives a few details from the negotiations for Sanches, saying that Manchester United had offered nearly the same amount as Bayern Munich, but the Red Devils’ indecision had led to the player signing for the German side instead. That was also covered last week in Portugal.

                    According to A Bola, the deal between José Mourinho and Manchester United is getting closer to being sealed and announced. Only a 'big surprise' would leave the Portuguese manager away from the club in the next season.

                    Unlike so many articles from the European press, A Bola’s story doesn’t say that Mourinho has demanded Sanches’ signing for Manchester United. The newspaper only claims that the midfielder was a target for both of them, without that kind of 'sign him and then I sign for you' speculation.

                    And Mourinho won’t 'cry over spilt milk' for Renato Sanches. What’s done is done, and A Bola believe he's still looking forward to 'an ambitious project' at Old Trafford.
                    ....
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Abel View Post
                      Okej, na onoj 3d fotki je izgledalo brutalno, ovako je užas. Čemu ova ružna krljušt na ramenima.



                      Meni prvi na kraju najbolji. Još jedan novi leak.

                      Spoiler


                      HB, ja sam ga premalo gledao. U kontinuitetu jedino na Svetskom, tako da ne bih ocenjivao. Šta ti kažeš, a recimo da je Murinjo menadžer.

                      Inače, Mane mi je prva želja midfield zone. Murinjo bi znao brutalno da ga iskoristi.
                      Mane/Sane/Mahrez, bilo ko od njih da dođe i ja sam prezadovoljan. Mahreza bih najradije. Ako Hames dođe, morao bi da se koristi kao desetka, nikako kao krilo. Iako imamo lom igrača koji mogu da igraju desetku nijedan nije WC. Runi, Januzaj, Pereira, Mata, kad im se god dala prilika zakazali su. Ali i nije im baš za suditi dok igramo sa ovako defanzivnom taktikom.

                      Originally posted by Vladan View Post
                      Bolikurac veliki, ocajna radna etika u Realu, problem kod tri trenera, a znas i sam da nije prebrz i kakve je gradje. Opet s druge strane strasan potez, majstor s loptom, odlican pas i pregled igre, neka Gece fora od kad je u Realu.
                      Stoji taj problem sa radnom etikom, ali nešto ne sumnjam da bi ga Murinjo povratio. Nije on toliko spor, verovatno je brži od svih desetki koje imamo, pogotovo od Runija i Mate. Ni Bernardo Silva nije nešto prebrz, a još je tanji sa građom. Ako bude igrao iza napadača neće morati da se troši kao kad bi igrao krilo ili trećeg veznog u 433. Igra bi se nekako formirala oko njega, jer je majstor, lagano bi bio najbolji tehničar u ekipi, a i konačno dobijaš dobrog šutera sa distance. Imao bi neki rolu kao Paje u Vest Hemu. A nije on baš tanak sa građom, pazi ti taj kvadriceps.

                      uploadfromtaptalk1463408028493.jpg

                      Comment


                      • Atlético Madrid are in contract negotiations with their France forward Antoine Griezmann. (Source: FourFourTwo)
                        Grizman najverovatnije potpisuje novi ugovor, sto je i ocekivano, spominje se nova otkupna klauzula od 100 miliona eura. To ga definitivno iskljucuje kao potencijalno pojacanje ove godine, mada je to i bilo manje vise ocigledno, ali zato tu je uvek iduce leto.
                        sigpic

                        Comment


                        • Uzimamo Kejna i Nejmara i to je to. Runi ide na stopera i tripleta je tu.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Manchester United have offered Zlatan Ibrahimovic a one-year contract + option for another. [RMC]
                            Ibrahimovic has asked for guarantees on Manchester United's project and the next manager of the club. [@mohamedbouhafsi] #MUFC

                            Comment


                            • A Daker potvrdio da smo gledali Zoao Marija i Sanea za vikend. Sa telefona kuckam, te izvinjenje sto nema tvita.

                              Sane desno, Marsijal levo. Potencijal do neba a mogucnosti trenutne vec odlicne. Ovo za Ibru mi se ne svidja, jer ako Rasomon ne postane dobar igrac mi opet moramo da jurimo spica za sledecu sezonu. Ako nista makar smo mu pametno dali 1+1. Sa obzirom da je free agent ocekujem neku paprenu platu, mozda cak da ide i preko Runijeve.
                              Last edited by ExEric; 16-05-16, 20:23.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ibrakadabra jbt



                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X