Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, glupostima i razočarenjima nikad kraja ....

    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • I zvanicno u utorak u 21h.

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Ima li neko osecaj da jedva cekamo da iskesiramo pare za neku najurenu zvezdu iz nekog od TOP klubova da bi dokazali moc na trzistu. Kao sto je, uostalom, bio slucaj sa di Marijom.
          Ja imam, mislim da ce to biti ovaj decko.

          Last edited by HeadBurn3r; 16-05-16, 01:08.

          Comment


          • Okej, na onoj 3d fotki je izgledalo brutalno, ovako je užas. Čemu ova ružna krljušt na ramenima.



            Meni prvi na kraju najbolji. Još jedan novi leak.

            Spoiler


            HB, ja sam ga premalo gledao. U kontinuitetu jedino na Svetskom, tako da ne bih ocenjivao. Šta ti kažeš, a recimo da je Murinjo menadžer.

            Inače, Mane mi je prva želja midfield zone. Murinjo bi znao brutalno da ga iskoristi.
            Last edited by Abel; 16-05-16, 12:03.

            Comment


            • Bolikurac veliki, ocajna radna etika u Realu, problem kod tri trenera, a znas i sam da nije prebrz i kakve je gradje. Opet s druge strane strasan potez, majstor s loptom, odlican pas i pregled igre, neka Gece fora od kad je u Realu.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Bolikurac
                Ja sam za slicnu rijec u postu dobio tri mjeseca bana uz obrazlozenje da sam psovao. Zanimljivo.

                Comment


                • Ti si u Celzijevu temu imenovao Tibou kao Kurton. Ajde covece dosadan si vise.

                  Comment


                  • Ma ti si rec verovatno pogresno koristio, da si je koristio na nacin da opises nesto a ne da uvredis nekog sigurno ne bi dobio ban.
                    Iskreno nemam nista protiv tebe i cak smatram forum zanimljiviji kad si ti tu, ali ovakvi postovi stvarno nemaju nikakvog smisla, kontrolisi se malo.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Gagi View Post
                      Ti si u Celzijevu temu imenovao Tibou kao Kurton. Ajde covece dosadan si vise.
                      Pisem na jednom malom forumu gdje ima jedan forumas koji daje nadimke igracima pa onda svi po defaultu budu zarazeni i zovu igrace tim nadimcima.

                      De Gea je recimo Krafna (zbog one zajebancije prije par godina kad su ga uhvatili da krade krafne u ducanu), Carrick je Žena, Curtois-Kurton, Giroud-Le Panj, Mourinho-Otatz, Sanchez-Aleksa itd. Ude u naviku, nije bilo prostacki nastrojeno.

                      Samo sam skrenuo pozornost da se meni ciljano dalo ban od tri mjeseca zbog trollanja na temi Uniteda, a ovdje i drugi psuju jos gore. Onda dajte ban za trollanje, a nemojte maskirat kroz neke sitnice.

                      @srdjan nope, ako se dobro sjecam komentirao sam igru Arsenala, vjerojatno nesto u stilu igrao zakurac ili tako nekaj, a drugi put su mi dali ban od mjesec dana jer sam napisao nakon zabijenog gola: tak jbte.

                      Budimo realni dalo mi se ciljano ban za trollanje pa je maskiran kroz neku trivijalnost, samo su cekali neku sitnicu
                      Last edited by Henryj; 16-05-16, 12:43.

                      Comment


                      • Džabe sve, kad ti ne kapiraš ništa.
                        I ne smaraj nas svojim banovima, u svakom drugom postu kukaš o njima, već prosto promeni ponašanje.
                        Stil i pristup su ti problematični, kako ne shvataš.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Džabe sve, kad ti ne kapiraš ništa.
                          I ne smaraj nas svojim banovima, u svakom drugom postu kukaš o njima, već prosto promeni ponašanje.
                          Stil i pristup su ti problematični, kako ne shvataš.
                          Necu dalje "smarat" kako ti kazes, ali ako sam trollao (a jesam i ne bjezim od toga jer volim prcnut) onda uvalite ban za trollanje, a ne za nekakva tzv. psovanja kojih nije ni bilo i etiketirat me da koristim "kafanski" govor i onda sutradan citam jos gore upise na topicu.

                          A bas cudno, ovaj zadnji ban od mjesec dana je dosao neposredno nakon sto sam tebe prozvao za provociranje na Prem topicu i bio je za trivijalnost (post od par slova sadrzaja: taj jbte). Ne koristite svoje modovske privilegije za obracunavanje na osobnoj razini, ako se kelji ban onda ga keljite za prave razloge, a nemojte maskirat.

                          Pozz. To je to od mene sto se teme banova tice. Za kafansku komunikaciju promotrite topic Prema tokom i nakon utakmice s West Hamom. CmokiĆ

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Gagi View Post
                            Ti si u Celzijevu temu imenovao Tibou kao Kurton.
                            Juče videh da je Klop zainteresovan za golmana Mainza - Kariusa.

                            Comment


                            • Kažem ja Henryj niša ti ne kapiraš.

                              Ja porvocirala negde? Stvrno? I šta kažeš još sam te i banovala, jer si mi tada rekao no-no? Cccccccc...
                              Ponavljam ti ... pojma nemaš ni šta pričaš, a ni šta radiš...
                              Samo mani se više svojih jadikovanja u OVOJ temi, jer kao što vidiš ona se ne zove "Henryj, žrtveno jagnje vs. SK forum".
                              I samo da znaš nisi ni prvi ni poslednji "revolucionar" na forumu.
                              Last edited by miloolja; 16-05-16, 13:22.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Skautirali smo Benfiku 24 puta ove sezone. Renato presao u Zie Bayern, br Junajtedovih skauta na poslednjoj utakmici Benfike: 0 (i slovima: nula). Endovali interes u februaru, my arse.

                                Anyway A Bola nam je vec nasla novu metu: Zoao Mario. Sigurno, mnogo jaci igrac od Renata trenutno.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X