Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 50 miliona za neproduktivnog napadaca, a za Dibalu nisu sceli 40 da daju? Ne hvala.
    sigpic

    Comment


    • Ako se ova glupost ne odigra do subote Felaini je pod suspenzijom za kup
      sigpic

      Comment


      • Bilje za Moratu nego za Higuaina.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Nema šanse da su takva pravila, pa ko je očekivao ovo da se desi? Felaini treba da igra u finalu kupa, glupost neviđena ako bude pod suspenzijom.

          Comment


          • En ne znam je li bolje, Iguain golove garantuje.

            Takva su pravila kaze MEN.
            sigpic

            Comment


            • Morata je Ibra za Higuaina bar meni
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Daj ne zajebavaj, Morata ima sasvim solidnu statistiku sa obzirom da je igrao znatno manje od Mandzukica i Dibale.

                Da ne pricam koliko donosi ekipi presingom i kretanjem. Pa on ce indirektno otvoriti bar 10 golova Marsijalu/?...

                EDIT: Ustvari ako ostane glavonja ne bi nam pomogli ni Mesi ni Nejmar zajedno sa svojim pasovima.
                Last edited by Ser Gagi; 15-05-16, 18:09.

                Comment


                • Ne daje golove, gledaj mu skor u ligi

                  Sa Realom jedne sezone 12 utakmica i dva gola, druge 23 utakmice i osam golova. U Juveu 29 utakmica osam golova, pa ove sezone 33 utakmice i sedam golova. U Realu generalno 52-11, u Juventusu 91-26. Nije vrijedno 50 miliona sanse nema.

                  Ja njemu ne sporim znanje, samo produktivnost. Iguain je brutalno produktivan.
                  sigpic

                  Comment


                  • Morata ove sezone 33 utakmice i manje od 1500 minuta na terenu. Dibala 33 utakmice i preko 2400 minuta, ogromna razlika.

                    Ne sporim ja da je Iguain produktivniji, ali je i stariji. Na duze staze profitiramo duplo sa Moratom. A i odmah daje kvalitet, ne treba da ga cekas.

                    Da ne pricam da je cela igra Napolija bila nasocena ka Iguainu...

                    Comment


                    • Dibala je u svakom slucaju jaci igrac, mali je magija.

                      Ali sta ce nam napadac od 50 miliona za 10+ godina kad su sve oci uprte u Rasforda kao novu veliku nadu? Martijal pritom mozda nece igrati po krilu stalno. Nama treba rjesenje na krace staze, jer ostane li Van Gal ili dodje li Murinjo igramo sa jednim napadacem. E pa jedino ako ce Morata da igra neku desetku? Meni je suludo dati 50 miliona za Moratu kad se Ibra dovodi za dz i imamo takvog bisera kao sto je Martijal. Zar nije bolje dovesti Ibru za dz i za tih 50 miliona dovesti krilo ili desetku. Ako moram da biram Morata s jedne i Ibra i Dzejms s druge uvijek biram ovu drugu opciju. Isto bih radije Sanea ili Rojsa za te pare.
                      sigpic

                      Comment


                      • Mislenja nam se razlikiju sto je dobro, inace bi sve bilo monotono

                        I onako imamo skoro neogranicenog budzeta. Ja bih voleo Moratu pre Ibre (nikad ga nisam voleo jbg), ima tu pare i za stopera i za veznjaka i za krilo.

                        Comment


                        • U utorak u 9 protiv Bornmuta izgleda.

                          Comment


                          • Comment


                            • Jel fakat ovo bio trening uredjaj nakon vjezbe kontraterorizma?
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Suspicious item discovered at Old Trafford was training device



                                Comment

                                Working...
                                X