Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobrodosao, ovo ce biti brutalno pojacanje.

    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Dobrodosao, ovo ce biti brutalno pojacanje.

      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Napokon da se i ovo ozvanici, srecan Sanco svima koji slave...
        sigpic

        Comment


        • Dobar je Ole i sve ali mora ove godine da uzme neki trofej. Dovode mu se igraci, pokazuju sa ovim ugovorom da se ima povjerenja u njega ali potrebni su trofeji.
          sa Sanchom je napravljen dobar korak ali bez dovodjenja Varanja, desnog beka i veznjaka mislim da nema trika da se borimo za titulu. Jos se prica da Pogba ide. Ako ide, veznjak je onda pod obavezno.
          Ovo za Gorecku mi djeluje kao mamac da dobije veci ugovor u Bajernu, nesto sto smo vidjali godinama unazad.

          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Comment


            • Sve ide ka tome Nadam se uskoro nekom znacajnom napretku u transferu

              Comment


              • Comment


                • Kakav posao, fenomenalno...

                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • 50-55 miliona eura će vjerovatno biti, što je u redu.

                    Sa Baji-Lindelof tandema protiv Viljareala, do vrlo moguće Megvajer-Varan. Još kad bismo doveli tog desnog beka, odbrana bi bila kompletirana, i po kvalitetu i po dubini.

                    Comment


                    • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                      50-55 miliona eura će vjerovatno biti, što je u redu.

                      Sa Baji-Lindelof tandema protiv Viljareala, do vrlo moguće Megvajer-Varan. Još kad bismo doveli tog desnog beka, odbrana bi bila kompletirana, i po kvalitetu i po dubini.
                      Megvajer-Varan ubjedljivo najbolji tandem jos od Vidic-Rio tandema. Takva 2 stopera nismo imali godinama... Itekako ce znaciti stabilna odbrana.

                      Jeste desni bek pozeljan, jos Tripije izgleda bas hoce da dodje ali za mene bi ovo bio 10/10 prelazni rok kad bi doveli veznjaka, placemo za zadnjim veznjakom. Sa njim bi bili sila ali sad bez pretjerivanja.

                      Sto se Pogbe tice, sad u ovoj situaciji bih rizikovao sa njim pa nek ode za DZ sledece ljeto. Zamjenu ne mozemo naci a itekako bi znacilo da je tu sad kad konacno imamo odbranu i desno krilo.
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Ne znam baš za Pogbu, da ponovo ide za džabe, sad još kao gotov igrač i u najboljim godinama.. Ako bi bilo dobre volje kod njega i Rajole, da se produži ugovor do 2023. pa da ide sledeće ljeto za 60ak miliona, ako ne onda ovo ljeto za taj novac. Moramo nešto i zaraditi ipak, nećemo puno od prodaje uzeti ni ovo ljeto, evenutalno Pogba, Lingard, Marsijalu će vjerovatno dati još 1 sezonu, oba golmana ostaju navodno.
                        Last edited by BorisUnited99; 26-07-21, 14:58.

                        Comment


                        • Fantastican prelazni rok, bas sam odusevljen dolazkom Varana i Sance i da ne dovedemo nikog vise ja sam zadovoljan.

                          Mislim da sad moraju ici prodaje igraca da bi se neko jos doveo. Tako da ako ode Pogba i uz njega Dalot, Pereira, mozda Lingard i Dzejms to bi otvorilo mogucnost za dovodjenje klasnog zadnjeg veznog i desnog beka(Tripie) i sa tim bi ovo bio 10/10 prelazni rok.
                          sigpic

                          Comment


                          • Sezona nam počinje 14. avgusta, valjalo bi da se do tada završe i neke prodaje i još jedno pojačanje, pa onda tamo u drugom dijelu avgustu finiširati tim četvrtim pojačanjem (naravno sve pod uslovom da se ostvare te prodaje određenih igrača).

                            Kamavingi navodno nismo prioritet, ne bih ni ganjao takvog igrača, već smo tako Di Mariju i još neke dovodili. Ruben Neveš se spominjao prethodnih dana, koliko ima tu bilo čega konkretnog ne znam.

                            Comment


                            • Koliko god da su se pojedini (ili mnogi) navijaci Uniteda nervirali u proslom prelaznom roku zbog nedvodjenja Sancha, uprava kluba je uradila pravu stvar. Jer nisu htjeli da daju ogroman ali bas ogroma nnovac tada, ovo sada je bas prihvatljivo. Naravno da uvijek najlakse dati novac, ako ga imas, ali ne treba raditi ni ono sto je Bartomeu u Barci radio, ono se pokazalo kao katastrofa kada ne pregovaras vec samo dajes novac koji se trazi a igraci nisu ni blizu isplativnosti tog novca u pogledu igrackog kvaliteta.

                              Eto i Varane dolazi za oko 55m evra. Dobro, tu je i pomoglo to sto se i on sam dogovorio sa Realom da se nece nesto otezati vec je bilo bitno da se dodje do neke prihvatljive ponude.

                              Comment


                              • Konacno WC stoper u Utd💪💪💪 Vrhunsko pojacanje i posle masu godina cemo imati odlican duo CB.
                                Champions League Varane😁 ajde jos veznjak i da idemo u borbu za sve.

                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X