Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by HeadBurn3r View Post
    I sad kad ga dovedoše, niko ne piše o tome.
    Kako da pisem kada ne mogu da udjem ovde, znam da nikog i nema, i kad udjem ne znam gde cu pre

    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post

      Kako da pisem kada ne mogu da udjem ovde, znam da nikog i nema, i kad udjem ne znam gde cu pre

      Ma nije da nema, vec je fora u tome sto je ovaj transfer isisao svu slast. Otezu ga 2 godine, da bi ga na kraju doveli Da su ga doveli na blic imala bi ova tema par stranica vise.

      Ja sam za pregovore i obaranje cene, ali ako neko nece da spusti cenu predji na plan B i ides dalje.

      Pominju se Varan i Kamavinga. Kako ce slatko Varan da nas iskoristi kako bi dobio bolji ugovor.

      Comment


      • Ma gde ima, forum je mrtav već duže vreme

        Comment


        • Ma najveci mi je problem sto forum tako dobro radi da mi ubije svaku volju za pisanjem bilo kakvog posta. U svakom slucaju dolazak Sance je odlicna stvar ali ono sto raduje vise od toga je sto napokon imam osecaj da Junajted ima plan u prelaznom roku i da zeli sto pre da ga realizuje.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
            Ma gde ima, forum je mrtav već duže vreme
            Sve ce to da bude na svoje kada krene sezona

            Comment


            • Čekamo kraj EP-a pa da Sančo dođe i zvanično. Čini mi se da je mnogo komplikovanija priča kada su u pitanu Varan, Kamavinga, Tripije. Valjda se oko njih stvari ubrzaju tokom ovog mjeseca.

              Comment


              • Comment


                • Baš bi dobro bilo da on dođe. Nek daju tih 50 miliona.

                  Comment


                  • Mislim da i Real, kao i Barca, mora da se rjesava velikih plata tako da vjerovatno dolazi Varane u United

                    Comment


                    • Raško propušta mesec ili više na početku sezone. Ići će na operaciju da reši problem koji dugo vuče.

                      Comment


                      • Sanco je strasno pojacanje, ipak on nije klasicno desno krilo. On je ogroman majstor, tehnicki izuzetan, nestvaran dribling, ali mu definitivno nedostaje brzina. On je igrac koji moze sve da igra naprijed, da ulazi u sredinu sa krila ali smtram da nije klasicno krilo. Bice izazov uklopiti njega i Bruna. Ipk doveden je igrac za 10+ godina, strasno pojacanje.

                        Sto se pak Varana tice cim Real ne zeli da ispuni njegove zahtjeve i produzi mu ugovor to vam jasno govori koliko ga cijene. Za status koji uziva Rafael Varan mora da se zahvali samo i iskljucivo Serhiju Ramosu koji je od njega napravio tu famu da je on stoper svjetske klase. Ali on nije stoper svjetske klase. Kad je god Real igrao bez Ramosa, a sa Varanom vidjeli su se svi njegovi limiti i problemi. I protiv Sitija prosle godine kad je Ramos dobio crveni Varan je bio smijesan bez njega u revansu.Prva utakmica protiv Celsija ove godine na Bernabeu to je bilo tuzno za gledanje u formaciji sa tri stopera, lik je bio izlozen u svakom jebenom momentu. Militao i Naco su izgledali kao top stoperi u odnosu na njega. To su samo dva skorija primjera, u Londonu su vratili Ramosa na silu, a Varan nije igrao zbog korone cini mi se. Ajde Real i Ramos po strani ali on je trebao da bude lider francuske reprezentacije, ipak od kad je Umtiti prestao da se bavi ozbiljnim fudbalom on ne da nije lider francuske reprezentacije u odbrani, on je smehoteka. Ok razumijem da je tesko igrati pored Kimpembea koji je operacija, tesko je igrati i kad te trenira totalni fudbalski analfbeta Desam, ali nekad je bolno gledati koliko neke osnove ne zna. Sto je cudno, bas cudno s obzirom kakvu konstituciju ima, koliko je brz, koliko je osvojio stvari u fudbalu i da je igrao pored Ramosa.

                        Ali ta brzina je ono sto treba Mancesteru, pored Megvajer mora igrati brz stoper, a tesko da na svijetu postoji brzi od Varana posebno s njegovim mocnim tijelom za stopera i visinom. Ipak ukoliko dodju pored Sanca Varan, Tripije i mozda Rajs jer nam treba i CDM to bi bio sjajan prelzni rok. Ali bojim se da ce se mnogi razocarati u Varana jer on zaista im brdo problema, a tesko da Megvajer moze uticati na njega kao sto su Ramos ili Umtiti.
                        sigpic

                        Comment


                        • Jedna od najbitnijih stavki da je brz. A pored Megvajera, Van Bisake i Šoa u odbrani, uz eventualno dobrog zadnjeg veznog ispred njih, lakše će mu biti.

                          Comment


                          • Comment


                            • Jel moguce da ovako dobro radimo prelazni rok. Megvajer i Varan zajedno kao stoperi je fenomenalno. Da se moze ikako jos veznjak i desni bek i da se ide po titulu.

                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Tripije se najviše pominje kao pojačanje na desnom beku, mislim da bi to bio dobar izbor, u septembru puni 31 godinu, taman ima pred sobom još par godina fudbala na visokom nivou, može da igra i lijevog beka, samo dodatni plus.

                                Sudeći po svemu što se piše, cilj je izgleda završiti Varana i Tripijea pa onda od prodaja zavisi šta će biti kada je u pitanju dovođenje nekog veznjaka.

                                Ako se odradi ovaj rok kako treba, imaćemo već baš ozbiljan tim kojem bi kroz godinu dana trebalo još nekih pojačanja, kao npr. centarfor kad ode Kavani i eventualno golman, ako se ne nametnu ni Henderson ni De Hea, ali generalno već sad bismo imali tim koji mora da gađa visoko.

                                Comment

                                Working...
                                X