Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljudi, secate li se poslednje bitne utakmice koju je Bruno odigrao dobro? Ili nekog derbija, meca protiv jace ekipe?
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Da ne bi onog promašaja Rasforda vrlo verovatno ne bi doslo do ovoga. Bolji smo bili, ali to je Oleovs taktika cesto, tupi posed, dok ovi vrebaju na kontre.

      Neverovatno mi je da je Rasford odigrao celu utakmicu, a Grinvuda je zamenio. Rasford ima mnogo problema, od psihickih pa izgleda do fizickih. Lik je u klinickoj depresiji i kao da mu se ne igra fudbal, totalno nezainteresovan i nefokusiran, svega mu je preko one stvari da izvinete. Mnoooogo iritantno cele sezone. Zamaskira to ponekim golom i zaboravi se. A strasno je koliko smo losi kad on davi loptu. Zato je mnogo bitan Marsijal, zna i on da padne sa formom ali nije ovolio los nikad.

      Lagano bi se ovo dobilo da je Megvajer tu. Bajli isuvise divalj, a Lindelof preslab fizicki, bukvalno ga svaki napadac maltretira kao dete.

      Nije mi zao zbog poraza, ostvaren je neki napredak, ali kao sto kaze Milooja, Ole pod pritiskom ne zna da pobedi. Ne zna na velikoj utakmici da ostvari rezultat. Ovakve utakmice moraju da se dobiju.

      I da, De Hea... ono sto pricam godinama. Golman bez muda, bolje da nemas takvog. Lagano bi se ovo dobilo sa Hendersonom. Lik je takva zenica... Negde sam procitao da zadnjih 25 penala nije odbranio. Ocajan ucinak, bukvalno je u fazonu “e ja se bacam na ovu stranu, a vi ako me pogodite dobro je.” Pored toga sto ne uliva poverenje u igri, sto je ocajan komandir zadnjoj liniji, sto je ocajan kod prekida, on je kod penala bas prosek, ako ne i ispod togs. Najplaceniji golman na planeti.

      Comment




      • Potez koji opisuje Bajia, kao da je u nekoj prijateljskoj na turneji po Americi, a ne u finalu lige Evrope. Plus je redovno povrijeđen, nadam se da ga prodajemo, od 5 godina u klubu 3,5 je bio povrijeđen čini mi se. Lindelofa maltretiraju baš, zna odigrati odlično i dobar je štoper ali toliko je pasivan u nekim situacijama da je to teško gledati. Ne znam da li bi se dobilo sa Megvajerom, ovakve golove smo primali i sa njim, uostalom oni sem gola skoro da nisu ni imali šanse, jednostavno naprijed nedovoljno, imali smo momentum u drugom poluvremenu i nismo iskoristili a produžetke proveli čekajući penale. Nakon toga mi je bilo svejedno kako će završiti, niti krivim De Heu puno, zna se njegov učinak u branjenju penala, a i dobili su 11-10, nije se ni Ruli proslavio.




        Comment


        • Što se tiče Rašforda, kao da mora da igra svejedno kakav je. Pojavile su se informacije da dve godine već igra iako je povredjen, ako nisi spreman da igraš na nivou od koga se očekuje na klupu i gotovo.

          Strašno sam bio besan što nismo dobili ovo, baš baš besan.

          Comment


          • Ode Romero. Sraman tretman prema njemu posljednjih godinu dana, prvo ga Ole ne stavi da brani protiv Sevilje (možda bismo i prošli s njim na golu), a onda mu se ne dopusti da ode u Everton i godinu dana provede van protokola. Sretno mu gdje god otišao.

            Comment


            • Romero je za mene bolji izbor i od Hendersona i De Hee. Pouzdan čuvar, ne sklon kiksevima, ono što svaki menadžer, ne i Solskjer, traži...

              Ako je verovati novinskim natpisima nek se srame čelnici Borusije Dortmund ako su stvarno zapaprili 200 "milki" za Halanda.

              Definitivno tim gestom teraju sve buduće poslodavce što dalje od stamenog centarfora.

              Teško da će United i Pep hteti izdvojiti te pare i skroz opustošiti kasu.

              Comment


              • Ma ne ide Haland nigdje ovo ljeto, a od naredne godine se aktivira klauzula kojom ga može dovesti svako ko plati 80 miliona eura čini mi se, tada će i otići vjerovatno.

                Romero ode, vjerovatno Grant ostaje kao treći golman, Hiton će biti drugi a Henderson prvi, De Hea ako ima zainteresovanih ode.

                Comment


                • Hitona su povrede uništile. Pre toga je bio stub Barnlija.

                  Iskreno, golmanskim duom u Unitedu nisam baš prezadovoljan.

                  Comment


                  • Comment


                    • Ipak ce ovo ljeto Sancho doci, kontam i u narednih dan, dva najkasnije. Dobro je da se dovede glavna meta tako rano a onda da idemo da rijesimo odbranu, sredinu.

                      Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Mišljenja sam da će proći još jedno leto a saga United-Dortmund oko Sanča neće biti razrešena. Kad su u pitanju pregovaračke mogućnosti Eda Vudvorda po pravilu Gordijev čvor nam stoji oko vrata. Ubija ova pasivnost i nemoć koja postaje zaštitni znak kluba.

                        Bojim se da ćemo celo leto opet izgubiti u traženju izlaza iz situacije ne bi li smanjili potraživanja od tvrdokornih Nemaca, pošto očito klub ne želi izdvojiti svotu koju zahteva UO Borusije, te zapostaviti ostale poslove i linije tima koje moramo nadograditi kvalitetom.

                        Pojavila se vest kako Rafaela Varana više privlači britansko tlo nego blještava svetla Pariza. Ostaje da vidimo dal ćemo ovu win-win situaciju uspeti prevesti na svoj konto i dobiti partnera Megvajeru za sledeću takmičarsku godinu.

                        Što pre razrešiti situaciju sa Pogbom. Nikom trenutna situacija ne ide u korist.

                        Comment


                        • Da hoce vise dovesti tog Sancha. I nas koji ne pratimo pretjerano United smori ova saga.

                          Comment


                          • I sad kad ga dovedoše, niko ne piše o tome.

                            Comment


                            • I sad kad ga dovedoše, niko ne piše o tome.

                              Comment


                              • Zakuvalo se i oko Rafe Varana.

                                Navodno Real pristaje na dill ali traži za uzvrat DVB što ne bi trebalo predstavljati prepreku.

                                Comment

                                Working...
                                X