Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • N A J V E C I!!!

      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Nisam gledao ali iskreno (možda pretjerujem) me zabrinjava da primimo 5 golova od Rome u 2 meča. Ok prošli smo, finale ali opet...

        Comment


        • Originally posted by BorisUnited99 View Post
          Nisam gledao ali iskreno (možda pretjerujem) me zabrinjava da primimo 5 golova od Rome u 2 meča. Ok prošli smo, finale ali opet...
          Videli su od starta da koliko god Roma može da da, Mančester će dati više. Zato su igrali otovoreno 😄

          Molim te Kavani ostani jos sezonu-dve. Uzmi ovu decu za ruke i pokazi im put.

          Comment


          • Originally posted by HeadBurn3r View Post

            Videli su od starta da koliko god Roma može da da, Mančester će dati više. Zato su igrali otovoreno 😄

            Molim te Kavani ostani jos sezonu-dve. Uzmi ovu decu za ruke i pokazi im put.
            Kavani je baš klasa. Pokazao nam koliko nam fali klasični napadač, čim ode (a nadam se da ostaju bar još godinu, zapravo sve je izvjesnije) moramo dovesti vrhunskog na toj poziciji. Danas se fino pokazalo, dok nije ušao fali nam taj igrač da se šunja po petercu, Rašford je igrao napadača ali nema golgeterski njuh da se nađe gdje treba kada se pošalje lopta u peterac.

            Nadaš li se još Sanču, krenule su opet priče

            Comment


            • Comment


              • Originally posted by BorisUnited99 View Post

                Kavani je baš klasa. Pokazao nam koliko nam fali klasični napadač, čim ode (a nadam se da ostaju bar još godinu, zapravo sve je izvjesnije) moramo dovesti vrhunskog na toj poziciji. Danas se fino pokazalo, dok nije ušao fali nam taj igrač da se šunja po petercu, Rašford je igrao napadača ali nema golgeterski njuh da se nađe gdje treba kada se pošalje lopta u peterac.

                Nadaš li se još Sanču, krenule su opet priče
                Doći će Sanco. Sve je bilo dogovoreno s njim. Spusti ce Borusija malo cenu (ne puno), cisto koliko da bude da im je Mancester spustio cenu i da nisu pristali na Borusijine zahteve 😄 A plus sad ovi nemiri, morace Glejzeri da smire navijace. A gde boljeg leka za smiranje od dovodjenja jednog o najvecih talenata danasnjice 😄

                Tu je Kavani jos sezonu, top.

                Rasford Kavani Sanco

                S tim sto na klupi imamo Grinvuda i Marsijala da popunjavaju sve tri pozicije napred.

                Mnogo fali jos jedan DM tipa Rice, cak vise i od stopera. Ali nisam siguran da je Declan Rice bas taj igrac. Nadam se da ce se dovesti dobar DM, sve bi imalo vise smisla, tim bi bio mnogo balansiraniji.

                Comment


                • Ne otvaraju mi se poslednje strane, je l ostaje Kavani? ❤
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Jeste ❤

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Forum je kriv sto ponavljam vest, izvinjavam se 🤨
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by HeadBurn3r View Post

                        Doći će Sanco. Sve je bilo dogovoreno s njim. Spusti ce Borusija malo cenu (ne puno), cisto koliko da bude da im je Mancester spustio cenu i da nisu pristali na Borusijine zahteve 😄 A plus sad ovi nemiri, morace Glejzeri da smire navijace. A gde boljeg leka za smiranje od dovodjenja jednog o najvecih talenata danasnjice 😄

                        Tu je Kavani jos sezonu, top.

                        Rasford Kavani Sanco

                        S tim sto na klupi imamo Grinvuda i Marsijala da popunjavaju sve tri pozicije napred.

                        Mnogo fali jos jedan DM tipa Rice, cak vise i od stopera. Ali nisam siguran da je Declan Rice bas taj igrac. Nadam se da ce se dovesti dobar DM, sve bi imalo vise smisla, tim bi bio mnogo balansiraniji.
                        Samo da ga ne ispustimo, završiti to prije Evropskog i mirni smo, inače se može uključiti npr. Liverpul za njega ako prodaju Manea/Salaha. Mislim da je realno dovesti 2 velika pojačanja, Sančo i zadnji vezni ili štoper + back-up na desnom beku. Rajs je neko ko bi mogao da pokriva i poziciju štopera po potrebi, bar sezonu prije nego što dovedemo nekoga tu.

                        Malo je reći kombinovan sastav protiv Lestera, moglo bi biti ružno baš. Ali razumljivo, bukvalno prekjuče su igrali i opet prekosutra, sulud raspored.

                        Comment


                        • Ovaj poraz, na kraju ne ni toliko sraman, 2-4 nije prestrašan rezultat, jer je moglo da bude 4-1, ovako je kao izgledalo da možemo i do izjednačenja, što bi bila šteta kad te protivnik ovako nadigra.

                          Megvajer je prebitan za odbranu, ovo je večeras bila repriza polufinala liga kupa protiv Sitija prošle godine kad je bilo 1-3 a moglo i više, tad je on falio i bukvalno je promaja bila pozadi. Nek je glavonja i sve kako ga zovu ali bez njega smo nazad druga ekipa.

                          Iskreno se nadam da će Poketino ili neki drugi trener tog nivoa biti dostupan tokom trajanja naredne sezone, jer Ole bojim se ne može, on radi sasvim fin posao, prevazišao je očekivanja u smislu da smo bolji tim nego prije godinu, dvije, bolje stojimo na tabeli, finale lige Evrope nas čeka ali to je taj limit. Odmorio je sve igrače prekjuče i danas su nas ljudi uništavali, toliko pogrešnih dodavanja, horor.

                          Nakon 6-2 protiv Rome sam sam isto pisao, da ne bude zabune. Nissmo ozbiljna ekipa, čitave sezone moramo da gubimo da bi okrenuli, imamo talenat u ekipi, na momente igramo briljantno ali nema trenerskog pečata u kojem vidiš to od prvog do 90. minuta. Počnu da gube, pa se pokrenu i tu preokrenu, jer znaju da mogu i da su bolji, ali to je sve u određenim intervalima u utakmici, nema dominacije, ozbiljnosti. Možemo dobiti PSŽ u gostima, petardu Lajpcigu uvaliti, Sitija 2-0 u gostima dobiti ali nema kontinuiteta.

                          Tješićemo se narednih dana da smo već obezbijedili drugo mjesto, ajde poraz šta je to kada nam efektivno ništa ne znači, samo za finale LE se igra, ostalo je završeno.. Ali mislim da će doći pitanje trenera na red u toku sledeće sezone, uz sve dobro urađeno mislim da ne može podići tim na viši nivo. Možda sam dijelom i pod utiskom zbog ovog poraza ali ne vrijedi, ne igraš 6-2 2-3 2-4 u 3 od posljednje 4 utakmice a da si tim koji se bori za bilo šta.

                          Comment


                          • Jujuuu juuu kakav masterpiece ❤❤❤
                            Dok ga ne ne obrisu

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Opet kiks, opet blijeda igra. Maksimalan broj bodova nam je 74 i to ako dobijemo Vulvse a mislim da nećemo, miriše na remi. Čekam kraj sezone ali ne dobijemo li Viljareal, a bez Megvajera će to biti baš baš osjetno teži zadatak, ne znam koliko je dobra sezona iza nas..

                                Comment

                                Working...
                                X