Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ja mislim da nema nista od titule i da dodje Murinjo. Trebace mi MINIMUM jedna sezona da on to poslozi sve kako treba.
    sigpic

    Comment


    • Ibrakadabra ako dodje to je ozbiljna prednost u startu. Em lijeva strana premocna, Sou i Martijal, em Ibra u napadu, em na klupi Murinjo.
      sigpic

      Comment


      • Ja sam izgleda jedan od retkih koji stvarno nisu nesto odusevljeni Ibrahimovicem, cak i dok je bio u primeu. Za jednog rasnog napadaca, kakvim ga predstavljaju, poprilicsn bottler je bio i ostao. Cak ni u onoj mocnoj Barsi nije uspeo nista da uradi, samo da ode kao skupi promasaj. Serije A mi ne znace nesto mnogo, pogotovo nakon Kalcopolija a o Ligi1 da i ne govorim.

        Jos sad, sa 34 godine... Rekord protiv engleskih timova kriminalan... Vise nisam za tu opciju ali mogu da razumem ako se desi.
        sigpic

        Comment


        • Niko ne bi uspio u tim okolnostima, jer Mesi nije htio da igra po krilu i za njega kao sad za Suareza, preveliki sudar ega. Mesi je zelio da bude prva napadacka igla.

          Covjek je ruzno dominirao dje je god igrao sem eto u Barsi, svakoj ekipi donosio titule maltene sam, rodjeni pobjednik, fudbal u malom prstu, brutalan pregled igre i pas, lider na terenu, ima muda i sampionski karakter i u poslednjih desetak godina je nesto najblize Mesiju i Ronaldu. Tako nesto ne smije da se propusti, takve klase nema u PL, on pravi razliku. Godine nisu bitne uopste, maksimalno je spreman, nema hronicnih problema i idealan je da se pored njega razvija Rasford. Sve drugo bi bilo mnogo skuplje i donosilo mnogo manje vjerovatno. Iguain, Obaejang ili Morata. Prvi je brutalan finiser ali nema ni blizu klasu kao Zlatan, drugi je prebrz i bas je mocan trenutno ali bi bio prvi izbor godinanama, a i potrebno je da se bas brzo igra ako dodje, opet nikako ne moze biti produktivan kao Zlatan, a Morata je krvavi radnik, ne daje previse golova, takodje se dovodi za 5-10 narednih godina, Martijal bi bio osudjen na krilo, a Rasford na pozajmicu i kasnije prodaju ili da bude sao rotacija i nista vise.
          sigpic

          Comment


          • A u LS nikad nista nije uradio. Na najvecoj sceni maksimalno zakazivao. Opet ti kazem koje su to njegove dominacije? U Interu bez konkurencije i u Francuskoj? Jedino taj Milan da mu kao priznam ali i to mi je tanko.

            Da je takva klasa zasto bi ga Mo dao tako olako za Etoa (plus kes)? E vidis, Sami Eto je vec pravi sampion.
            sigpic

            Comment


            • Ne mora da znaci. Rasford dobija zdravu konkurenciju plus mu se skida ogroman pritisak koji mu je nametnuo LVG. Ako napreduje kao sto se ocekuje, tj ako je stvarno real deal uvek tog napadaca mozes da prodas za fine parice i da ti ostanu Markus i Marsijal. A Marsijal ce ko god da dodje biti osudjen na l krilo. Inace se napadac ne bi ni trazio.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                Da je takva klasa zasto bi ga Mo dao tako olako za Etoa (plus kes)? E vidis, Sami Eto je vec pravi sampion.
                Zato sto sa Zlatanom ne mozes da spremis taktiku u potpunosti jer nece da se podredi timskim zadacima.

                Otac je on bio u svim ekipama, pa i u Barsi dok Leo nije trazio da igra u sredini ali sa njim sistem ne postoji. Samo sto ima nenormalan suvi kvalitet i streptomicin je za sve slabije ekipe. 3 po 3 boda i titula.

                Vladane, sigurno se uz njega ne moze razvijati Rasford jer Zlatan trazi da igra svaku 90 minuta a i zabole ga da bilo kome daje savete. Mali nek bude srecan ako ne bude imao dnevnu dozu samara. Mada mislim da vam on i Mou donose titulu samo to nece biti Junajted o kakvom Erik masta.
                sigpic

                Comment


                • Nije bas lako, sulude je pare dobio Inter, koji ni blizu finansijski mocan nije bio, a ovaj zelio u Barsu da uzme LS. Jbg ispalo je da je tu strasnu gresku napravio, ali Murinjo nikad nije krio da je to jedan od najboljih igraca koje je trenirao i iskreno prilicno mi je suludo porediti njega i Etoa, Zlatan je igrac koji sve zna i koji sve moze, voli Zoze i Etoa ali on je drugaciji tip potpuno, timski igrac, izuzetno zahvalan bio, krvavi radnik, ali meni nikad nije mogao sa Drogbom, Anrijem, Sevcenkom iz najboljih dana ili Zlatanom. S tim sto je Zlatanov ego ogroman i on bas ne trpi zajebancije.

                  Koliko god mocne ekipe u kojima je bio uvijek je bio broj jedan, sem u Barsi. Sto se LS tice PSZ je bas neozbiljna prica za LS, tu nema nikakvog reda, nema trenera, sa ostalim ekipama tesko da je mogao do krova Evrope, sem sa Barsom ali je ispalo kako je ispalo.

                  Zlatan sigurno nece traziti da igra miki maus kup ili LE jbg, a ostace sezonu ili dvije. Sav pritisak na njemu, a nesto cisto sumnjam da ce igrati 50 utakmica u sezoni po 90 minuta, nije nenormalan. Rasford tu moze da profitira, ako dodje Iguain ili Obamejang, pa i Morata neka trazi novi klub.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pa sa Juveom je mogao da uzme LS, bila je to ako se ne varam na papiru jako dobra ekipa. Paradoks sto je njegov transfer i pare od istog na neki nacin doneo Interu LS, ajde Barsa vec ispricana prica.

                    Iako gotivim Drogu, uvek bih izabrao Etoa ispred njega. Nije on samo krvavi radnik on je bio strasan igrac. Brz, dobra tehnika, sjajna zavrsnica,inteligencija na terenu... Dsj, nemoj da ga svedes na Velbeka molim te .

                    Sto se tice Junajteda iz mojih snova to je nerealna utopija koja se eto desila na jedan nacin sa '92 generacijom. Neko timovi su imali srece da to dozive u jos boljem svetlu, ironicno, VGov Ajaks recimo.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nikako, Eto je bio top igrac, jos onaj Eto iz Majorke je zastrasujuce brz i prodoran bio, jedan od vecih Realovih zajeba, a nije da ih je malo bilo, ali Drogba je sto se mene tice olicenje napadaca, tako on treba da izgleda i igra. Mada dobro znam sto mislis o Didijeu pa necemo dalje na tu temu

                      Juve i LS su u svadji kao sto dobro znas i mnogo jace generacije Juventusa nisu uzimale usatog.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nemam ja nista protiv Drogbe, cak sta jako sam ga se plasio svaki put kada smo igrali sa Celzijem. Onaj njegov single handed uspeh i donosenje LS necu ni da pominjem. Sigurno je bio kompletniji napadac od Etoa, ali meni je Eto bolji igrac uopsteno i veca sigurica od Droge. A i nekako mi je simpaticniji od arogantnog Didijea .
                        sigpic

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Donekle mi je razumljivo da Ibrahimovic ima razloge da mrzi Gvardiolu ali ne i Murinjo, zapravo Murinjo ne mrzi Gvardiolu ali je samo to mozda nekada pokusavao vjestacki da prikaze.

                            Comment


                            • Ja mislim da se pojavila bar neka mrznja posle petarde na Camp Nou

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X