Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Sir Giggsy i da se dovede to sve, Ole nije trener za Utd tj trener sa kojim ces ici na trofeje. Jednostavno previse je ocigledno koliko nekih jednostavnih stvari se u ovom klubu pogresno radi, kao npr odbrana prekida. To nije ni do igraca, to je nesto sto se uvjezbava na treninzima ali kod ovih je to nepoznato, svaki prekid je nama ogroman problem a nije da imamo neke minijature od igraca vec bi sa prekidima trebali da izlazimo lagano na kraj.
    Mislim da smo jedina ekipa koja kontantno prima golove kao vcrs od Tielmansa. Protivnik se doseta 20tak metara do 16m i bez problema uputi sut. Bloka nema, to je nepoznanica za ove igrace. Bas protiv iste ekipe smo primili i u prvenstvu slican gol Barnsa.
    Gradjenje igre? Nema tempa, nema niceg. Uigranu akciju nemamo vec se molimo Bogu da neka magija pojedinca sijevne i da damo gol iz toga, kao vcrs Pogba sa nekarakteristicnim driblingom na krilu i preskakanje lopte od strane Donija.

    Izmjene? Nevjerovatno koliko lik ima averziju na to.

    Ukoliko pogrijesi taktiku na startu protiv jace ekipe, katastrofa nas ceka jer nema plana B i zato se redovno gube bitne utakmice u kupovima.

    Tesko razocarenje
    Last edited by Miki28; 21-03-21, 19:17.
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Manchester United

      Sve je to meni jasno... ali mora se krenuti od nečega.

      Remont je potreban, bez obzira ko je trener.

      A igrače koje sam naveo bi vrv svaki trener zeleo u svojoj ekipi.

      Uz to, Ole je započeo ovaj remont i sto se mene tiče neka ga iznese. Njemu je sledeća sezona biti ili ne biti!

      Za sada ne uliva poverenje za nekog ko može da donese trofeje Junajtedu, ali je barem neko ko je igrao za ovaj klub i zna šta znaci nositi crveni dres.

      Branjenje prekida, problem i to ozbiljan. Ali ja ne znam koliko jedan Ole može biti kriv za neozbiljnost Freda ili Mektomineja, koji eto vcrs nije ni pokušao da skine onaj centaršut a mogao je sigurno da zakači loptu da ne legne idealno Ihenaču.

      Tj može da ih ne stavlja u ekipu ali eto radi sa onim sa čime raspolaže.

      A uz to smo sa Oleom imali neke neverovatne utakmice/rezultate... samo eto fali taj jedan dodatni korak.

      Radije gledam Olea na klupi nego npr Murinja koji nam je eto i doneo poslednji trofej.

      Plus, ne vidim koga bih inače doveo na klupu Junajteda trenutno.


      Gesendet von iPhone mit Tapatalk
      Last edited by Sir Giggsy; 21-03-21, 19:23.

      Comment


      • Skoti je mlad momak pa zato pravi te nepotrebne faulove ali nadam se da ce nauciti jer iako ga smatram za glupim, mislim da nije bas toliko da ne nauci. Vec mnogo puta nas je kostao sa nekim nepotrebnim faulovima.

        O Fredu se nema sta reci, sve je jasno o klubu kad je to startni veznjak. Lazni Brazilac koji nas iznova i iznova kosta.

        Odbrana prekida me izludje. Ekipa koja ima Megvajera i ugavnom nekog od Matica/Pogbe/Skotija itd da toliko golova prima je prosto nevjerovatno.

        Ole jeste neke igrace prodao i za to svaka cast ali za mene on nema m... da donese neke bas bitne odluke u smislu izbora igraca. Mora biti nemilosrdniji jer ne mozes me ubijediti da Megvajer i Lindelof moraju igrati zajedno. Taj Tuanzebe odigra perfektan mec u Parizu i nagrada za to? Lindelof starter sledeci mec. Bailly odigra fenomenalno neki mec, nagrada za to klupa jer mora svedska princeza da igra. Kako ti vrati? Tako sto bude uzasan tada, primili smo toliko golova i toliko bodova ispustili zbog njega.
        Fred i njegove igre?

        Marsijal i njegov stav na terenu? Tribine druze pa nek se zamisli.

        Previse osrednjih ili losih partija prolaze ispod radara i to je nedopustivo. To mora da se sijece pa makar bila zvijezda ili ne. Zato je SAF ono sto jeste, nije se bojao da donese velike odluke
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Manchester United

          Sto se selekcije igrača tiče, tu se svakako slažem.

          Neverovatno mi je da neki igrači non stop startuju, kao da ne postoji plan za neku drugu formaciju/startnih 11...

          Videćemo kako će se završiti ova sezona, ali za sledeću sezonu se mora pokazati ambicija i dovesti igrači koji mogu unaprediti ekipu.

          Tu će i pritisak biti veći na Olea i tu nema više prava na greske.

          A inače koga dovesti na klupu Junajteda?

          Meni jedino na pamet pada Nagelsman i to je to...


          Gesendet von iPhone mit Tapatalk

          Comment


          • Alegri.

            Što da ne.

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Alegri.

              Što da ne.
              Neka hvala... videlo se koliko može na klupi Juvea, uzimao trofeje kada su svi bili slabi a u LS nije ništa postigao.

              Pritom defanzivan trener, dosta mi je više takvih.


              Gesendet von iPhone mit Tapatalk

              Comment


              • Navijao sam da ispadnemo iz jednog od ova 2 kup takmičenja pa nisam iznerviran kao vi. Jbg, trebalo je kao Klop poispadati u startu, mada razumijem i želju da se uzme trofej.

                2 sedmice imaju odmora za Brajton, neće biti uopšte lako. Ako išta vratio se Pogba, do tad će biti skroz spreman, valjda se vrate i Rašford, Baji..

                Comment


                • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                  Msm da bi dovodjenje Kejna imalo isti ili ti sličan impact kao kada smo doveli Van Persija.


                  Gesendet von iPhone mit Tapatalk
                  Originally posted by BorisUnited99 View Post
                  Sančo za par dana puni 21 godinu, Kejn 28 u julu. Kejn bi imao ogroman uticaj i svakako će održati ovaj nivo još jedno 3,4 godine bar, ako ne i više. Ali opet i Sančo izrasta u odličnog igrača a toliko je vremena još pred njim. Mislim da će ovog ljeta biti i povoljniji, nema Dortmund više toliko prostora da igra po svom.
                  Da, imalo bi isti efekat kao RVP. Ugusili bi ove sto imamo sad kao sto je RVP defakto unazadio Welbeck-a npr,koji je tu postao neki ball winning winger.

                  Harry Kane je igrac kojeg dugo obozavam i jako cenim. Ali sada bi bio baaaaaaaas luksuz.
                  Sa budzetom koji ce biti ogranicen za naredne 2 godine. Net spend mi ne mozemo vise da potrosimo od 200 miliona u naredna leta. Jer nemamo sta vise i da prodamo, zakasnili smo, predugo neke drzali.
                  A tim ima 13,14 funkcionalna igraca. Nemamo i dalje desno krilo, vrlo verovatno ce nam biti potrebna 2 veznjaka. Jedan Declan Rice i mozda jos neki veznjak.
                  Tesko da hipoteticki zakrpimo u urgentnije probleme. U toj prici, Harry Kane sa tih 120 miliona.
                  To je kao da ides na Alpe, na skijanje, kupio si naocare za skijanje od 400 evra, a dole skijas u pamucnim trenericama, kojima se izjeo pamuk, i plus rukavice busne, kineske...jednom se namokre dok skupljas skije, a prsti ti dozivljavaju hipotermiju 4 dana.

                  Harry Kane i Bruno, za 2,3 godine vidim gori balast nego Rooney, RVP i Sanchez. Sa RVP-om smo dzentlmenski sve sredili bez razvlacanje. Sanchez nam jeba majku sa platom, a rooney nam jeba majku na svaki moguci nacin.
                  Vec vidim igraci u osetnom decline-u, sa nekim nadrealnim autoritetom, igracki takvi da mora da im se adaptiras. Kejn razvlaci reputaciju ultimativno engleskog talismana, Bruno nabedjeni i dalje misli da je Ronaldinho+Iniesta i svi su mu krivi sto je u decline-u. Navijaci i klub mu i dalje lizu cipele. Uf, bezi bezi. Usput zbog toga nam stagniraju neki igraci, neki odlaze, neke sanse propustamo, imamo ogromne oportunentne troskove.
                  To nije put koji trebamo ici.

                  Nama treba stvaranje generacije, strategija. Ne treba nam dolazak i preplacivanje nekih igraca, koji jesu dobri, ali su dosli da nas zaduzuju prisustvom. Ne, to nama ne treba.

                  In other news, imao sam pametnija posla nego da gledam ovo cup-ovanje, i drago mi je sto smo ispali. I dalje imam nadu da se nesto kontstruktivno radi trenutno (neopsorno je da postoje odredjene gradacije i neki proces).
                  Mnogo vise konstruktivnog imamo u porazu ovde, nego u pobedi.
                  Em se odmaramo, em dobijamo jedan stepback da se malo prizemljimo i da uvidimo neke greske i propuste. Nadam se da tako funkcionisemo. Nada mora da postoji.

                  Comment


                  • Biće ograničen budžet na ljeto kao i svima ili bar većini (neko je pominjao Čelzi - oni su imali zabranu dovođenja 2019. i sačuvali novac + zaradili debelo na Azaru, jedinstvena situacija) i ključno je rasporediti to pravilno.

                    Imamo dobru situaciju u ligi ali još tih čitavih 9 kola i 2 mjeseca do kraja, tabela krajem maja će nam naravno sve reći.

                    Comment


                    • Pogba ako ostane do leta 2022.
                      On, McT, npr Rice, i tu je bas komplementaran Fred.
                      Bas kako treba.

                      Rice i desno krilo, to je skoro 200 miliona. Da budem precizniji, Sancho i Rice to su 200 miliona.

                      Problem sto nam zapravo treba jos jedan stoper, videcemo sta cemo sa rezervnim desnim bekom, i ako Cavani ode, mora da se i to resava, backup napadac...

                      Ali to moze da bude tim. Ukoliko Ole-u dovedu Rice-a i Sancha. On od oktobra ove godine nema vise nikakav alibi.

                      Comment


                      • Pa i mi možemo zaraditi sasvim fino prodajom Marsijala, Pogbe, Lingarda, možda čak i De Hee.

                        Tu ako ne uzmeš barem 180-200, možeš lagano da menjaš posao.

                        Naravno to zavisi od toga dal će Pogba produžiti ugovor ili ne.

                        Ja da se pitam, prodao bih sve gore navedene. Hvala im, ali vreme je za nešto novo i mladje.


                        Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                        Comment


                        • Od momenta kad jestigao, Martial je moj ljubimac.
                          Kad se svede sve, omiljen post-Fergie igrac, vrlo verovatno.
                          Ali Martial vise zasluzuje da bude prodat nego Pogba.

                          Martial je dobio svu ljubav i podrsku ovog sveta, pre svega od navijaca i Utd javnosti.
                          Pogba nije. Sta vise, bio je zrvta nepravednog narativa gde se njegova neodgovornost i nesnadjenost u ulozi koja mu ne odgovara (on nije lider) pripisivala tome da je on nekakav negativac, douchebag, kreten, smrdljivko.
                          Deriste, koje voli fudbal i nekad kad mu das ljubav zna i da uzvrati.

                          Martial je karakterno baba. Ne postoji drugaciji nacin da ga opisem.
                          Deprimira se lakse nego Lignjoslav.

                          Comment


                          • Comment


                            • Meni se svidjaju oba





                              Ovaj gostijuci asocira naravno na onaj ruzni retro
                              Spoiler
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Dobar je svaki kad dođe novi sponzor što se mene tiče

                                Comment

                                Working...
                                X