Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by HeadBurn3r View Post
    Kako Shaw kida, neverovatno. Preporodjen.

    Fredu je dosta opala forma. Jesu imali igrača manje, ali pobediti 9:0 nije uopšte lako.
    Za Shawa se moze reci da je u top 3 LB lige ako ne i najbolji ove sezone.
    Popravio je centarsut drasticno. Sta znaci konkurencija.

    Meni je Fred rotacija u najboljem slucaju, moramo na ljeto vidjeti nekog veznjaka
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Jeste da Daily Express piše, ali možda ima istine u svemu tome.

      Navodno nismo više zainteresovani za Sanča... Glavne mete na leto će nam biti Kounde iz Sevilje i Haland iz Doetmunda.

      Ja sam i dalje za Sanča, mada sa Grinvudom, Marsijalom i Rasfordom možda bi bilo bolje dovesti Halanda ako se ukaže prilika... svi gore navedeni mogu i sada da igraju po desnom krilu.

      A moguće da je Dialo već impresionirao Olea da ga ozbiljno razmatra za tu poziciju sledeće sezone.


      Gesendet von iPhone mit Tapatalk

      Comment


      • Ma ne zezaj Gigsi, Grinvud može desno krilo ali je špic, Marsijal i Rašford na desnom krilu znači nikakav ili mali doprinos.

        Halandov agent je Rajola pa sam rezervisan oko njega.

        Comment


        • Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Diallo 3 gola i 3 asistencije u 2 meca za U23. Bilo bi dobro da ga Ole uvrsti u tim za West Hem u kupu.

            Imam dobar osjecaj za ovog malog, bice uzivanje gledati u kakvog ce igraca da izraste
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Nahvaljen je kao veliki potencijal, odličan i u tih par mečeva sa mlađim ali ipak je Premijer liga druga dimenzija. FA kup bi bio idealan momenat da dobije minute. U te 2 utakmice za rezerve je igrao na lijevom krilu inače.

              Comment


              • Comment


                • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                  Nahvaljen je kao veliki potencijal, odličan i u tih par mečeva sa mlađim ali ipak je Premijer liga druga dimenzija. FA kup bi bio idealan momenat da dobije minute. U te 2 utakmice za rezerve je igrao na lijevom krilu inače.
                  Bilo ga je svuda po terenu bar ovo na highlights-ima sto sam ja vidio pa cak i vise na desnoj strani.
                  Pa da, na kup sam i mislio[emoji123] ima to nesto, opasne kretnje i odlican je sa loptom, dribler
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • [emoji91][emoji91][emoji91][emoji91]

                      Last edited by Miki28; 06-02-21, 21:04.
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Brine me ovo sa Pogbom.
                        Ne deluje mi da će izaći na dobro.
                        Nadam se da grešim.

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Uvek je losije kada je povreda sama od sebe, tj bez kontakta.
                          A pored ovog Freda cu da odlepim.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Šahtjor je oduvek imao vrsne Karioke prefinjenih tehničkih sklonosti. Kud im se ponudio Fred to niko ne znade.
                            Osim trčanja ostali fudbalski parametri na jako niskoj razini.

                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Takva bruka i sramota od odbrane, ja sam bez teksta ostala.
                              Teska blamaza ko igra vise, koja drveta i dunsteri. Fuj!
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Jebeni retardirani kreteni...

                                Comment

                                Working...
                                X