Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prvi put nakon 17 kola smo prvi na tabeli, jos od zadnje Fergijeve sezone.

    Mozda Ole nije neki TOP TOP trener, ali treba da se pohvali kako stojimo ove sezone. Nervira me jako sto kad kiksnemo Ole je kriv, a kad dobijemo dobijamo uvek na individualni kvalitet.
    11 pobjeda u zadnjih 14 utakmica u gostiju. Sreca.

    Comment


    • 1214 dana nismo bili na pol poziciji.

      Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by HeadBurn3r View Post
        Odlična partija. Defanzivno odlični. Šo je odigrao odlično, pruža dosta zrele partije u poslednje vreme.

        Neverovatno je da ljudi ne vide koliko je Megvajer bitan za ovaj tim. Bukvalno svaki skok dobija, samo kao takav je fenomenalan, bez obzira na to koliko je plaćen.

        Bajli top, ima hrabrosti da povuče loptu, da da rizičan pas. Fizički je njegovo prisustvo jako bitno. Veliki apgrejd u odnosu na Lindelofa, samo da mu glava ostane mirna.

        Pogba vrh. Odavno nije bolje odigrao. Matić standardno dobar.

        Rašfor i Marsijal očajni, nekonstantni. Klinci su i dalje. Kavani je odlično odigrao, svaki kontakt mu je bio dobar i podređen ekipi. Mogao je i da postigne gol u onoj šansi, ali za malo je omašio loptu.
        Megvajer je dobar ali se vise ocekuje od stopera Utd, svaka greska se gleda kroz lupu i placa a imao ih je nekoliko. Jednostavno tako je kako je ali svakako da ima nekih odlicnih izdanja. Bailly mu je mnogo bolji partner jer pokriva brzinom i to mora biti stoperski tandem u buducnosti ako bude zdravlja.

        Sto se tice Marsijala i Rasforda, nisu oni vise klinci vec u godinama gdje treba da vuku ekipu. Glupo je porediti ali u tim godinama Runi i CR7 su bili glavni igraci ekipe, medju najboljim na svijetu. Marsijal ima 25, Rasford 23 a imaju dosta utakmica u nogama tako da imaju iskustva ali nekonstantnost nas ubi. Oni da su kontantni uz ovakvog Pogbu i Bruna koji ce se brzo vratiti u formu pa mi bi se dugo zadrzali u prve 2-3 pozicije ali upravo ce nas kostati ta nekonstantnost. Ne moze da se masi onakva sansa na 1-0 u finisu utakmice. Zamalo smo primili gol zbog toga. Volim ja Marsijala ali jbg, mora poraditi na toj zavrsnici a bio je fenomenalan u tom segmentu ranije, ne znam sta je u zadnjih godinu dana problem
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Comment


          • Ponovo se sve žešće pominje uspešan posao oko dovođenja Džejdona Sanča.
            Nemački mediji opet se bave oko brzonogog krilnog igrača koji je celo leto punio sve novinske stupce.
            Iskreno se nadam da ćemo ovaj put imati više sreće te da se saga oko njegovog dolaska na OT neće pretvoriti u maratonsku priču sa tužnim završetkom.

            Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Treba sad lagano već resavati to... Da ta saga bude gotova i pre nego sto sam prelazni rok krene.

              Jer ako se to ne resi na vreme, opet će se neko umešati i samim tim ode opet cena gore.

              Šteta sto nismo nekog lakšeg izvukli u FA kupu, možda bi i Diallo dobio priliku.


              Gesendet von iPhone mit Tapatalk

              Comment


              • Za sve strane bilo je najbolje da se posao završio u dogovorenim rokovima. Nikom ne paše što je sve prolongirano za neko buduće vreme. Nadam se kako ćemo biti mnogo visprevniji pa uspeti slomiti tvrde nemačke pregovarače.
                Sančo bi nam došao kao budali šamar. Kakav bi samo ofanzivni potencijal za budućnost imali.

                Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Miki28 View Post
                  Megvajer je dobar ali se vise ocekuje od stopera Utd, svaka greska se gleda kroz lupu i placa a imao ih je nekoliko. Jednostavno tako je kako je ali svakako da ima nekih odlicnih izdanja. Bailly mu je mnogo bolji partner jer pokriva brzinom i to mora biti stoperski tandem u buducnosti ako bude zdravlja.

                  Sto se tice Marsijala i Rasforda, nisu oni vise klinci vec u godinama gdje treba da vuku ekipu. Glupo je porediti ali u tim godinama Runi i CR7 su bili glavni igraci ekipe, medju najboljim na svijetu. Marsijal ima 25, Rasford 23 a imaju dosta utakmica u nogama tako da imaju iskustva ali nekonstantnost nas ubi. Oni da su kontantni uz ovakvog Pogbu i Bruna koji ce se brzo vratiti u formu pa mi bi se dugo zadrzali u prve 2-3 pozicije ali upravo ce nas kostati ta nekonstantnost. Ne moze da se masi onakva sansa na 1-0 u finisu utakmice. Zamalo smo primili gol zbog toga. Volim ja Marsijala ali jbg, mora poraditi na toj zavrsnici a bio je fenomenalan u tom segmentu ranije, ne znam sta je u zadnjih godinu dana problem
                  Svaka greška se gleda kroz rupu jer je mnogo plaćen. Dečko je fenomenalan otkad je došao. Tačno je, spor je, ali to nadoknađuje inteligencijom i anticipacijom. Lik je u stanju da ne izgubi skok duel po 2-3 utakmice. Bolesno. Distribucija mu je skroz ok. Ima hrabrosti da krene napred i pošalje loptu napred. Plus je dečko na mestu, nije neka Instagram zvezda, umišljen lik. Materijal za kapitena, i to je Ole dobro video.

                  Ma Marsijal i Rašford su klinci ma koliko godina oni imali. Uvek imaju potez više, uvek su sebični. Žele neke golove sa uvodnih špica za sebe. Kavani MORA da igra u prve. Ni jedan kontakt više nije imao, uvek na vreme odigra. Napada prostor za razliku od ovih klinaca što se vraćaju na ivicu šesnaest, traže loptu pa onda idu u dribling.

                  Comment


                  • Samo 2 ekipe su imali bolju odbranu prošle sezone: Liverpul je primio 3 gola manje i Siti 1 gol manje od nas. Suprotnost u odnosu na 2018/19. To je kad zamijeniš Džonsa i Janga Megvajerom i Van Bisakom. Ove sezone je već nešto drugačija priča, 24 primljena gola za 17 kola, nije idealno, ali 11 od tih 24 su došli protiv Palasa, Brajtona i Totenhema na početku sezone kad igrači nisu znali gdje udaraju jer nisu ni imali pauzu i predsezonu. Bilo je u skorije vrijeme više utakmica gdje su primana po 2 gola i to jeste zabrinjavajuće ali mislim da će se i to poboljšati kroz sezonu.

                    80 miliona funti za Megvajera jeste bilo previše, zato se i Pep povukao iz priče, ali bio nam je nužan kvalitetan štoper a takvih je malo bilo u ponudi. Mislim i da je on primarno desni štoper, a kod nas igra lijevog od prošle sezone kako bi pomogao Vilijamsu i čistio kad ovaj napravi neki propust.

                    Moramo Sanča dovesti imali bismo ogroman potencijal naprijed. Marsijal, Rašford, Sančo, Grinvud plus Dialo.. Plus Džejdonu ugovor sa Dortmundom ističe 2023, neće ovog ljeta moći da traže neku ogromnu cifru.

                    Comment


                    • Nadam se da ce Ole napaliti ekipu i da ce odigrati kako znaju i umiju i da se dobije Liverpul. Mozemo na kontre a mozemo i da se nadigravamo, samo da Marsijal i Rasford namjeste nisanske sprave vise.

                      Odavno nisam bio ubjedjeniji u pobjedu i to jedno 3 komada u mrezu Alisona
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Comment


                        • Trebalo je da se povuce 2013, i da ne muci i nas i sve druge.
                          Nije Lens Armstrong nivo bacanje senke na karijeru, ali medju fudbalerima retko ko je uspeo sebi vise da se usere u legacy.
                          Uvek cu pamtiti kako je igrao prve 6,7 sezone. Ali mu nikad necu zaboraviti kako je zabo noz u ledja klubu, 2 puta.
                          I jedna od najvecih ljaga ovog kluba je to sto je on preteko Bobby Charltona.
                          Sve najlepse u zivotu, ali dalje od kluba, ne zelim da ga vidim ni kao ambasadora.

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                            Iskren da budem, impresivno je u kom trenutku on odlucuje da sedne na klupu Derby-ja. Niko tamo ne dobija platu, navodno se desio i zastoj oko kupoprodaje kluba.

                            Zelim mu da ostane u Championshpu, ali ne na ustrb nas naravno.

                            Comment


                            • Comment


                              • Zasto Lindelof, zasto?[emoji2357]

                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X