Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
    Šta mislite hoće li Diallo imati neku ulogu? Nadam se da ćemo imati prilike da ga gledamo, msm da ne može biti gori od Džejmsa.

    A Danijel je malo igrao, više je bio neprimećen... smatram da je prosto preslab za PL, nijedan duel ne može da dobije osim ako nije na brzinu da izvuče. Ali i to se retko dešava.

    Tako da se nadam da ćemo videti Dialla. Taman može da igra desno krilo.

    Inače Mirror piše da smo više zainteresovani za Halanda nego za Sanča.


    Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    Ne vjerujem u ovoj polusezoni, previse imamo igraca i treba to sve uklopiti. Mozda ali samo mozda FA kup sa klupe.

    Ma Haland je fenomenalan ali ja njega vidim u Realu ili Bajernu ( mada tesko da ce Bajern dati toliko novca ), ne vjerujem da ce im se ponoviti Lewandowski.
    Mnogo zavisi kako ce Marsijal odigrati u nastavku sezone, treba nam konstantnost u napadu, neki dobar realizator jer stvaramo ogroman broj prilika i nadao sam se da Marsijal to moze biti ali previse prilika masi, nisam to ocekivao od njega. Inace sve bolji je u link-up playu, odlicno se gradi i odlaze na stranu ali i to moze naravno jos bolje. Mozda imamo nekog svog Benzemu u njemu ali treba jos rada. Za borbu za titulu treba nam neko kao RVP ili RVN, da trese mreze i da ga se protivnici plase
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Originally posted by Miki28 View Post
      Za borbu za titulu treba nam neko kao RVP ili RVN, da trese mreze i da ga se protivnici plase
      Potpisujem.

      Previše mase Marsijal i Rasford.


      Gesendet von iPhone mit Tapatalk

      Comment


      • Kako je Dortmund sjebao em sebe, em Utd em Sancha. Mogli su dobiti ogromne pare i da uloze u tim a Utd i Sancho dobiju ono sto su trazili, nesto sto je Utd itekako trebalo
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Odličan gol Sanča za 2:0.

          Loš je ove sezone ali ceo BVB nije na nivou.
          Ipak se nadam da ćemo ga dovesti, naravno po nižoj ceni nego prošle godine.


          Gesendet von iPhone mit Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
            Odličan gol Sanča za 2:0.

            Loš je ove sezone ali ceo BVB nije na nivou.
            Ipak se nadam da ćemo ga dovesti, naravno po nižoj ceni nego prošle godine.


            Gesendet von iPhone mit Tapatalk
            Da, odlicno istrcana kontra i dribling. I dobro je izveo korner za 1 gol. Utd bi bio mnogo opasan naprijed sa njim, bar za 20% iako smo i sad opasni naprijed
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Ne znam za vas ali ja bih isao sad po njega pa nek ide zivot

              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Comment


                • Dal je moguce da se rastanak primakao?[emoji3]

                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Comment


                    • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                      Naravno, bar jos 200[emoji123]
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • King Eric[emoji146] neprevazidjen
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Originally posted by Miki28 View Post
                          Dal je moguce da se rastanak primakao?[emoji3]

                          Ova sezona je dobra i po tome što smo zaboravili da Roho, Džons, Lingard igraju za nas, došlo je vrijeme da imamo dovoljno igrača da oni ne moraju da igraju. Još par kvalitetnih prelaznih rokova i mogli bismo na svakoj poziciji imati po 2 kvalitetne opcije.

                          Comment


                          • Protiv Sitija u full sastavu a protiv Watforda definitivno rezerve. Trebaju nam najbolji igraci protiv Barnlija 12tog[emoji123]
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Eno ga Jirgen Klop krenuo sa svojim dobro znanim igricama pred veliki derbi na Enfildu.
                              Čovek je neponovljiv kada timu koji trenira ne ide kako je zacrtao, odma kreću razne insinuacije, krivica apsolutno nikada ne stanuje na njegovoj adresi pa plače i kukumači na sav glas.


                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Sa danasnjim najboljim drugom nismo ni komunicirali u srednjoj, on je druga generacija(god dana mladji), isli smo isti busom svako jutro, zanimale su nas iste devojke. Nije me gotivio mnogo.
                                Bio je neki skolski turnir, u skolskom dvoristu, ljudi se okupili, pola stolica iz gimnazije u dvoristu. Ja imao naravnu Manchester United znojnicu, 2007 godina. Ljudi me pored terena provociraju za United, dobacuju. Krece naravno obezvredjivanje United-ovog tima "Ma Ferguson ih provlaci, na sudije, Ronalda, Runija, Vidica, ostalo je krs tu, ona dvojcia matori..." ja ne mogu da ne cujem to, onda sadasnji moj najbolji drugar(inace navijac Chelsea-a, a to je 2007 godina) kaze "Ma meni su dobri Carrick i Fletcher, Fletcher mi je bas gotivan".
                                Ja sutiram loptu u aut, i tada imamo prvi kontakt( tek kad sam bio maturant) "Hvala ti brate, to su mi 2 omiljena igraca, ovi sto pricaju veze nemaju. Jebo ih Vidic "

                                Ovo je za mene kao da sam HC fan Oasis-a (nisam HC) i da u najboljem mogucem trenutku (dok je to imalo smisla) se Noel i Liam pomire i dogovore da zive normalno.



                                https://twitter.com/ManUtd/status/1346432020193415175
                                Last edited by Busby Babe; 05-01-21, 22:43.

                                Comment

                                Working...
                                X