Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Ole jos tu?
    Ceka se debakl protiv Sitija prvo ili sta tacno?
    I ja se to isto pitam.Vreme je......Cisto da vise ne gubimo vreme sa nekin nepostojecim planom i realno da malo smanjimo nerviranje
    sigpic

    Comment


    • Videćete vi kad za vikend dobijemo Siti! xD


      Gesendet von iPhone mit Tapatalk

      Comment


      • Jel biste uzeli Dibalu u zamenu za Pogbu?
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Dibala je klasa,ali Junajted je prenatrpan sa napadacima,ne vidim koji trener na svetu moze to da uklopi.

          Comment


          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
            Dibala je klasa,ali Junajted je prenatrpan sa napadacima,ne vidim koji trener na svetu moze to da uklopi.
            Zato i pitam. Meni je on klasa ali mislim da nije ono sto treba Utd i ne bi to bio dobar spoj. Ne vjerujem da Juve ima kesa a Dibala je jedina njihova opcija da ponude posto CR7 nema trika da je u prici.
            Pogba bi u Juveu bio top
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Originally posted by Miki28 View Post
              Jel biste uzeli Dibalu u zamenu za Pogbu?
              Da li bi ti uzeo Dibalu ili Sancha?

              Ruben Neves i Sancho, to bih ja uzimao da se pitam. Pored njih 2 nova startna stopera, mozda Upamecano i Schuurs iz Ajaxa. Maguire i Lindelof na transfer listu, jednostavno nisu za Junajted i nikada nece biti.

              I da Ole nece dobiti otkaz posle Sitija, zato sto ce dobiti Siti lagano. Tako da jedino ako dobije do tog meca otkaz, posle toga nema sanse.

              Sent from my motorola one action using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Originally posted by Van Strike View Post
                Da li bi ti uzeo Dibalu ili Sancha?

                Ruben Neves i Sancho, to bih ja uzimao da se pitam. Pored njih 2 nova startna stopera, mozda Upamecano i Schuurs iz Ajaxa. Maguire i Lindelof na transfer listu, jednostavno nisu za Junajted i nikada nece biti.

                I da Ole nece dobiti otkaz posle Sitija, zato sto ce dobiti Siti lagano. Tako da jedino ako dobije do tog meca otkaz, posle toga nema sanse.

                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                Sancho, on mi vise lezi za Utd i smatram da je potrebniji takav tip fudbalera.
                Nesto mi Neves ove sezone nije nesto u formi, mozda i grijesim.
                Krilo, veznjak i stoper na ovaj tim i moze da se prica o borbi za neke titule
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Originally posted by Cylokin View Post
                  Ti si jedini navijač Uniteda koji iz nekog samo tebi znanog razloga mrzi Fernandesa, možda ne mrzi per se, ali tvoj svaki drugi post o njemu je o tome kako se on "tripuje" da je Iniesta ili ko god. Kao što je Ser Gagi napomenuo gore, ne "tripuje" se on da je Neymar, Iniesta ili Zidane, čovek jednostavno ima pozitivni winner mentality i stalno gura da nešto napravi, jedan od retkih ako ne i jedini u trenutnom timu.

                  Možda posle ovoliko godina stagnacije ovog kluba gde igrači sa "kurcoboljom" postali standard ovog kluba, ovakvo pozitivno osveženje u vidu Bruna je šok za neke.
                  Ne mrzim ja Bruna, mrzim to sto mentalitet navijaca Uniteda postaje slican navijacima Arsenalu. Kao neka pacenicka i manicna farsa. To je Arsenal radio godinama, muce se, i onda se jedan igrac istakne, koji je dobar, top igrac, ali ne world class.... Ali daj da padamo u trans i da mu damo leverage da radi sta hoce i kako hoce. On je bog, njemu se moze sve (i pre Aubameyanga su imali brdo Aubameyanga, a niko od njih nije sustinski world class igrac).
                  Hiperbola bi bilo da kazem da je to small club mentality, ali to nije GREAT club mentality.

                  Mentalitet ima dobar Bruno, spretan je, fokusiran je, ambiciozan je, odlucan je, stalo mu je...pre svega mnogo je luuuuuuuuukav. Na tu lukavost i pravi stvari.
                  Ali ako cemo svako izmotavanje Bruna da trpimo i da mu cutimo jer eto sad se on istice, onda nismo United, nego Arsenal. Da proste navijaci Arsenala, nemam nista toliko protiv njih (cak imam crush na jednu navijacicu Arsenala), ali to je fakat.

                  Ono izvodjenje kornera u 89. minutu, ona neka balonka izmotavanje je dokaz da je njemu vec sad dat neki status bozanstva, i da zna da moze da izvodi kerefeke bez ikakve odgovornosti.
                  Mnogo bolji igraci od njega su igrali za ovaj klub pa se nisu nadigli da su neki kurac posle 7,8 meseci. Nisu posle ni n godina. Ja bih pre jednog Parka menjao za njega mozda(sto govori koliko nam je sad tim slabiji u odnosu na tad).
                  Last edited by Busby Babe; 09-12-20, 22:17.

                  Comment


                  • Ko je WC igrac, ako Auba nije?
                    Koliko ja pratim, trenutno su od njega bolji samo Lewa i eventualno Kane.

                    A sto se tice bozanstva Bruna, za to samo jedan covek moze biti kriv, a on je na klupi. Igraci igraju za menadzera, i kako im on predstavi klub toliko ce oni ginuti za isti. Isto je on zaduzen da ga vrati na mesto kad previse poleti. Navijaci sa tim nemaju apsolutno nista.

                    Sent from my motorola one action using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Nek se Bruno nesto umislio, pa kako i da ne kad igra sa imbecilima od kojih je bolji dva puta, a oni lade kurac week in and week out vec godinama, jer ih navijaci brane jer su to "nasi" belimedvjede.
                      A Pogbu sto sam i ja branio do pre neko vreme? On je klasa, ali njemu se ne igra, tuzan je nesto uvek, njemu nesto ne odgovara uvek, tugica. Pizda labilna.


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by Busby Babe View Post
                        Ne mrzim ja Bruna, mrzim to sto mentalitet navijaca Uniteda postaje slican navijacima Arsenalu. Kao neka pacenicka i manicna farsa. To je Arsenal radio godinama, muce se, i onda se jedan igrac istakne, koji je dobar, top igrac, ali ne world class.... Ali daj da padamo u trans i da mu damo leverage da radi sta hoce i kako hoce. On je bog, njemu se moze sve (i pre Aubameyanga su imali brdo Aubameyanga, a niko od njih nije sustinski world class igrac).
                        Hiperbola bi bilo da kazem da je to small club mentality, ali to nije GREAT club mentality.

                        Mentalitet ima dobar Bruno, spretan je, fokusiran je, ambiciozan je, odlucan je, stalo mu je...pre svega mnogo je luuuuuuuuukav. Na tu lukavost i pravi stvari.
                        Ali ako cemo svako izmotavanje Bruna da trpimo i da mu cutimo jer eto sad se on istice, onda nismo United, nego Arsenal. Da proste navijaci Arsenala, nemam nista toliko protiv njih (cak imam crush na jednu navijacicu Arsenala), ali to je fakat.

                        Ono izvodjenje kornera u 89. minutu, ona neka balonka izmotavanje je dokaz da je njemu vec sad dat neki status bozanstva, i da zna da moze da izvodi kerefeke bez ikakve odgovornosti.
                        Mnogo bolji igraci od njega su igrali za ovaj klub pa se nisu nadigli da su neki kurac posle 7,8 meseci. Nisu posle ni n godina. Ja bih pre jednog Parka menjao za njega mozda(sto govori koliko nam je sad tim slabiji u odnosu na tad).
                        Bruno Fernandes je trenutno bar po mom misljenju najbolji igrac na svijetu na svojoj poziciji. Jer ako on nije world class player ne znam ko moze da bude i kako treba da igra da to postane.
                        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                        Ljuba Tadić.

                        Comment


                        • Na 39 utakmica 23 gola i 14 asistencija. Šta je onda world class ako ovo nije.

                          Činjenica je da imate još jednog "lukavog" igrača kao što je on a bilo bi idealno dvojicu jer ipak pošteno su plaćeni Pogba i Maguire koji su trenutno ( već duže vreme ) dve klase ispod Bruna, pucali biste na titulu.

                          Problem je što je u celom timu jedini on dorastao veličini kluba, jedino on ima muda i pobednički mentalitet.

                          Treba vam još par Lingarda - dab mastera, legenda Uniteda.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • IMHO pogresan vam je referentni sistem.

                            Uporedjujete Bruna sa onim sto imamo sada, i po igrackim kvalitetima i po karakternim kvalitetima.
                            Uporedjujte sa pravim referentnim vrednostima Uniteda. A to su igraci za najvisi cilj sa najjacim karakterom. Nesto sto smo imali, i nesto cemu tezimo, i kakve su nam ambicije.
                            Ne kazem da Bruno ne bi mogao da igra i u nekom dosta jacem Unitedu.

                            Samo kazem da njegova relativna vrednost u odnosu na ostale igrace iz tima, nije iskljuciv metod njegovog ocenjivanja.


                            Ne da mi se prica o statistici. Bejzik statistika je dummy.

                            Comment


                            • Vaše ambicije?
                              Top 4?

                              Taj Utd sto ti spominjes ne postoji već pet, šest godina, još od odlaska starog. Treba to prihvatiti, razumem ja to.

                              Što onda ti gledaš kod igrača? Mentalitet?
                              Jedino Bruno ima tu pobedničku crtu u sebi, koga još imate, Lingarda, Martiala i Pogbu? Sve mudato.

                              Rashford mi se jedini dopada uz Bruna, odron od odbrane ne vredi ni komentarisati.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Slažem se da je Brunov fudbalski potencijal precenjen. Stoji da je možda najbitnija karika u lancu. Sve što United uradi na protivničkoj polovini ima njegov veliki pečat. Dal je dao gol ili asistirao ali je u ogromnom procentu sveprisutan u svim glavnim sferama. Samo što trenutno Brunovo liderstvo nije odraz njegove velike fudbalske veličine i moći nego se jednostavno samo bolje od svih uklopio u sadašnju Unitedovu celinu.
                                Kakve smo nekad aždaje imali u manevru Portugalac nam dođe kao prelazak s konja na magarca.


                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X