Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da PSZ ako pobedi je sigurno prvi, zato sto imaju bolju gol razliku u duelima sa Junajtedom. Bas ste zakomplikovali sami sebi situaciju, pogotovo sto ako budete drugi, suzava se krug protivnika zato sto su Siti, Liverpul i Celsi prvi u svojim grupama. Tako da je mala sansa da dobijete nekog lakseg protivnika u 1/8 finala, ali s obzirom da Junajted bolje igra kada su autsajderi onda to i nije toliko lose.
    Mada jedino od koga treba strepiti je Bajern, ostali svi mogu bez problema da se dobiju, i Barsa/Juve i Dortmund i Gladbach/Real/Inter/Sha
    Sent from my motorola one action using Tapatalk
    Last edited by Brian McShtull; 06-12-20, 18:24.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Originally posted by Van Strike View Post
      Mislim da PSZ ako pobedi je sigurno prvi, zato sto imaju bolju gol razliku u duelima sa Junajtedom. Bas ste zakomplikovali sami sebi situaciju, pogotovo sto ako budete drugi, suzava se krug protivnika zato sto su Siti, Liverpul i Celsi prvi u svojim grupama. Tako da je mala sansa da dobijete nekog lakseg protivnika u 1/8 finala, ali s obzirom da Junajted bolje igra kada su autsajderi onda to i nije toliko lose.
      Mada jedino od koga treba strepiti je Bajern, ostali svi mogu bez problema da se dobiju, i Barsa/Juve i Dortmund i Gladbach/Real/Inter/Sha
      Sent from my motorola one action using Tapatalk
      Da da, mi smo 1-2 dobili a oni nas 1-3. Protiv Istanbula izgubili kljucne bodove, strasno
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Last edited by BorisUnited99; 07-12-20, 13:33.

        Comment


        • Lik ovo namjerno radi, pred ovako bitan mec on izadje sa ovakvom izjavom. Ne dovoditi vise igrace ciji je on menadzer pa makar bio taj CR7 nivo

          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Treba da slavimo onda.

            Comment


            • Uzet koliko se moze za njega i ulozit u druge igrace. Dosta ovog cirkusa, bar da daje neki doprinos kao Bruno nego odigra jedno dobro poluvrijeme i odmah ovaj njegov menadzer iskoci. Svakih par nedelja neka drama, do k... vise.
              Juve place za veznjakom, nek daju ponudu pa nek se oni nose sa ovim
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Samo je problem ako zbog korone Juve ili Real ne mognu platiti, inače i u januaru nek ide ako hoće. I nek bude najbolji moguć gdje god ode, osvoji sve, svaka čast samo nek ide. Imao je dobrih momenata ali nikad nije pokazivao želju kao npr. Bruno za ovih skoro godinu dana. Svakako treba dati više prostora Doniju.

                Comment


                • Zovite me ludim, ja mislim da ce ovo dobro uticati na tim. Ako uopste bude imalo nekakav uticaj.
                  Pogba je deriste, nije los lik, nije ni smrad. Samo je deriste, i ne zna da se nosi sa odgovornoscu i pritiskom.

                  Probali smo, jeste korona napravila odredjenu deflaciju cena, ali bas nakon dovodjenja Pogbe, desio se sledeci prelazni rok gde je bila nenormalna inflacija cena na trzistu.
                  Tako da jos moze da se proda za neke novce. I mozda nismo ni dali mnogo novaca.
                  Ako se pogleda, mnogo je vise dato za Megvajera.

                  A da bi on igrao bolje, neophodan mu je, u paru, autoritativniji stoper od Lindelofa. Koji inace igra skroz dobro. I dalje su tu ti povremeni momenti(sve redje i redje) koji su posledica te njegove sveprisutne nesigurnosti u sebe.
                  Usudio bih se da kazem da ima kompleks vise vrednosti.

                  Comment


                  • Originally posted by Busby Babe View Post
                    Zovite me ludim, ja mislim da ce ovo dobro uticati na tim. Ako uopste bude imalo nekakav uticaj.
                    Pogba je deriste, nije los lik, nije ni smrad. Samo je deriste, i ne zna da se nosi sa odgovornoscu i pritiskom.

                    Probali smo, jeste korona napravila odredjenu deflaciju cena, ali bas nakon dovodjenja Pogbe, desio se sledeci prelazni rok gde je bila nenormalna inflacija cena na trzistu.
                    Tako da jos moze da se proda za neke novce. I mozda nismo ni dali mnogo novaca.
                    Ako se pogleda, mnogo je vise dato za Megvajera.

                    A da bi on igrao bolje, neophodan mu je, u paru, autoritativniji stoper od Lindelofa. Koji inace igra skroz dobro. I dalje su tu ti povremeni momenti(sve redje i redje) koji su posledica te njegove sveprisutne nesigurnosti u sebe.
                    Usudio bih se da kazem da ima kompleks vise vrednosti.
                    Koga umesto Pogbe? Tu mora biti dobar pogodak
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Ovaj tim ima kapacitet da bude dobar i da igra dobar fudbal.

                      Samo sto je ogroman problem sto se sve to totalno raspadne ako su nedostupni neki igrac.
                      AWB, Fred, Bruno, mozda cak i Lindelof i Rashford sad... I odmah postajemo tim kojem mogu svi timovi u ligi da naprave problem.

                      Comment


                      • Originally posted by Miki28 View Post
                        Koga umesto Pogbe? Tu mora biti dobar pogodak
                        Da budem iskren, ne pratim dovoljno fudbal trenutno da bih znao za alternativu.

                        Ono sto sam stigao da gledam i da ispratim, znam da je trenutno Kimmich najbolji veznjak na Svetu. Ali je ujedno i mozda najnerealnija meta u celoj Evropi.
                        Znaju oni sto su olako pustili Thiaga. Kome inace predvidjam da ce vrhunski nivo da zadrzi ovu i sledecu sezonu. Imam direktne informacije kako radi medicinski tim Bayern Minhen masine (ne samo fudbal), i kakav sport science i centar za pracenje svojih igraca imaju. Imaju neke metode koje niko nema, niti moze da ih sazna.



                        Igrac koji nije alternativa za Pogbu, ali kojeg bih silno zeleo u Unitedu je Grealish.
                        Kao Ferguson da ga je pravio.
                        Savrseno drzak, cojones, cvrst, hrabar, zna fudbal. Jak na nogama, intezitet izvlaci iz njega ono najbolje... Ima taman i tu kontroverznost koja je premocno oruzje ako neko zna to da hendluje. A on zna to.
                        I onda se protivnici plase, jer vise ne znaju da li su iziritirani njime, da li je stvarno toliko dobar, da li mogu da ga omete i da li ce izazvati jos bolju igru ako ga provociraju.
                        Stvoren je da bude igrac Manchester Uniteda i da ga protivnicki navijaci mrze.
                        Last edited by Busby Babe; 07-12-20, 16:42.

                        Comment


                        • Originally posted by Miki28 View Post
                          Koga umesto Pogbe? Tu mora biti dobar pogodak
                          MekTominaj-Van de Bek-Bruno Fernandes je najbolja sredina terena.
                          Half i dve polutke.
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Samo sto je Fred bitniji od sve trojice za funkcionisanje nase sredine.

                            McTominay ce biti dobar igrac, zato sto slusa i radi kao konj. Ima odlican karakter i mentalitet. Sto se toga tice, on je anomalija zve moderne mlade fudbalere.
                            Ali ako zanemarimo duel igru, nije dobar defanzivno jos.

                            Fred defanzivno trenutno radi ono sto dugogodisnja zabluda mnogih ljudi, koji prate fudbal, misle da Matic, pa eto i McTominay, mogu u najludjim snovima.

                            McTominay nije zadnji vezni, i tesko da ce ikada biti a good one.

                            Comment


                            • Originally posted by Busby Babe View Post
                              Da budem iskren, ne pratim dovoljno fudbal trenutno da bih znao za alternativu.

                              Ono sto sam stigao da gledam i da ispratim, znam da je trenutno Kimmich najbolji veznjak na Svetu. Ali je ujedno i mozda najnerealnija meta u celoj Evropi.
                              Znaju oni sto su olako pustili Thiaga. Kome inace predvidjam da ce vrhunski nivo da zadrzi ovu i sledecu sezonu. Imam direktne informacije kako radi medicinski tim Bayern Minhen masine (ne samo fudbal), i kakav sport science i centar za pracenje svojih igraca imaju. Imaju neke metode koje niko nema, niti moze da ih sazna.



                              Igrac koji nije alternativa za Pogbu, ali kojeg bih silno zeleo u Unitedu je Grealish.
                              Kao Ferguson da ga je pravio.
                              Savrseno drzak, cojones, cvrst, hrabar, zna fudbal. Jak na nogama, intezitet izvlaci iz njega ono najbolje... Ima taman i tu kontroverznost koja je premocno oruzje ako neko zna to da hendluje. A on zna to.
                              I onda se protivnici plase, jer vise ne znaju da li su iziritirani njime, da li je stvarno toliko dobar, da li mogu da ga omete i da li ce izazvati jos bolju igru ako ga provociraju.
                              Stvoren je da bude igrac Manchester Uniteda i da ga protivnicki navijaci mrze.
                              Mnogi ljudi nisu bili za Grealisha proslo ljeto pa cak ni ovaj offseason ali lik je sad svima na listi, kao dovedite ga, dovedite ga. Odavno nisam vidio da je neki igrac okrenuo hejtere u fanove kao sto je Grealish uradio u slazem se sa tobom, ima to nesto u sebi. On i Bruno bi bili pun pogodak ali koliko ga ja pratim Grealish je najbolji sa strane, posebno LW a tu smo dosta pokriveni. Ali opet bih ga doveo
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Meni je Grealish bolji fudbaler od Bruna. Skill for skill, za klasu.

                                Bruno je ambiciozan fudbaler, dosta skoncentrisan, spretan i pametan da reaguje na desavanja na terenu. To je sve odlicno, ali meni je Grealish bolji.

                                Odusevljen sam i njime, i ubedjen sam da to nije stvar neke trenutno forme, vec covek ima to u sebi. Ooooozbiljan igrac. I ja sam bio dugo skeptican.

                                Comment

                                Working...
                                X