Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
    Da li je ovo 4-2-3-1 sa Matom na desnom krilu ili opet dijamant?
    Vjerujem da je 4-2-3-1. Ne znam ni sam sta vise ocekivat od ovih primadona.

    Dosad je posle 2-3 losa rezultata bilo reakcije ali sad, nisam pametan.
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Originally posted by Prince View Post
      Mora neko u vezi i odbranu da igra.

      Dobija ovo Ole rutinski
      Kao sto sam i rekao, rutinski

      Bravo Ole

      Comment


      • Last edited by BorisUnited99; 07-11-20, 14:51.

        Comment


        • Nisam nešto puno gledao Grilisa do skora... i ovo sto gledam, bas mi se svidja. Kida dečko!

          Prodati Pogbu, skupiti još malo para i dovesti Grilisa i Rubena Nevesa.

          Pogba oko 60-70 milki a ovu dvojicu za 100 dovodiš.


          Gesendet von iPhone mit Tapatalk

          Comment




          • Bravo momče! Dobio je i mural u Manchesteru za sve sto radi za siromasne sa svoje 23 godine. Velika stvar.

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Manchester United could swoop for Ajax executives Marc Overmars and Edwin van der Sar after they hinted their time at the Dutch side is nearing an end.

                The Mirror claims the Red Devils have been after such a duo to overhaul their recruitment process and could now look into bringing them to Old Trafford

                Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                Comment


                • @FabrizioRomano
                  Paul Pogba to RTL: "This is a period I've never experienced in my career. The French national team is a breath of fresh air… we are very happy to come here. It's not the same as with the club. We all group together, it is magical".
                  @GFFN
                  Kakva odvratština, fuj.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Lik namjerno zabusava u Utd. Goedam ga sinoc protiv Portugala i sve na prvu, ne davi loptu al zato u Utd mrcvari do bola. Da ima malo obraza pa da se pokrije usima jer ono sto je radio u odbrani, ona 2 penala, je tragikomicno. Da ima nekog lidera u Utd pa da ga presamara i odjebe za sva vremena. Sutnut na tribine pa nek mu propadnu najbolje godine, koliko god da kosta nedeljno. Debilcina
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Ma ide Pogba sledeće ljeto u Juve ili tako nešto.. Što će biti dobro za sve strane. Kod nas prve 2 sezone samo na momente igrao kako se očekivalo, onda 2018/19 najbolja sezona (bez obzira što ga nisam mogao organski tada), pa onda povrijeđen prošle i evo opet toplo-hladno. Idealno bi bilo da mu se obeća odlazak i da bude fer i odigra ovih zadnjih pola godine na nivou i doviđenja. Treba mjesta za Bruna i van de Beka.

                      Comment


                      • Meni licno najodvratniji igrac koji je krocio u nas klub otkako pratim fudbal i tesko da ce mi ikad iko odvratniji biti. I zbog igara i zbog izjava. Nadam se da cemo mu vidjeti ledja vec na ljeto.

                        Comment


                        • De Gea - Bissaka, Lindelof, Maguire, Telles - Matic, Fred, Mata, Fernandez, Martial - Rashford.

                          Sretno, GGMU!

                          Comment


                          • Vreme je za prvenac na 'Teatru'.

                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Vala danas je pobjeda pod moranjem.

                              Comment


                              • Nema nista od ovog kluba dok se ne odu Matic, Mata. Kao i Pogba.
                                I nista bez desnog krila.

                                Same old old story.
                                Vezni red, desno krilo i jedan stoper.

                                7 godina ne mozemo da resimo iste pozicije. Kao da trazimo jebeni Sveti Gral

                                Comment

                                Working...
                                X