Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nevjerovatno sta mi gubimo jebem ti.. Umjesto da ove dobijemo obje ove tekme i zadnje dvije u grupi da lagano odigramo i odmaramo igrace, samo smo sebi otezali situaciju. Proci cemo, to sam siguran ali zakomplikovali smo ga bas.

    Sto se tice Olea, nazalost mislim da je vrijeme da se rastajemo, jednostavno imam osjecaj da je ovo njegov maksimalni domet sa Unitedom, max borba za cetvrto mjesto, nekonstantnost, itd.. Ali samo ako ce pravi trener doci (Poch ).

    Comment


    • Ima tu više opcija. Poch, Alegri, Nagelsman, Rodzers, Hazenhatl, Marco Rose itd. Dosta kvalitetnih trenera

      Comment


      • Originally posted by BorisUnited99 View Post
        Ima tu više opcija. Poch, Alegri, Nagelsman, Rodzers, Hazenhatl, Marco Rose itd. Dosta kvalitetnih trenera
        Alegri bi bio najgora moguca opcija, i Ole je bolji od Alegrija. Realno Poch ili Nagelsman, ali s obzirom kakva je situacija onda Poch. Plus se on najbolje uklapa u model menadzera kakav treba glejzerima, koji ce samo da cuti i radi. Ali Poch sa ovom ekipom se bori za titulu, ja glavu dajem. Nece je mozda osvojiti ali ce Junajted uvek biti u igri za istu, sto je sa ovom strukturom u klubu uspeh.

        Sent from my motorola one action using Tapatalk
        Last edited by Brian McShtull; 05-11-20, 11:14.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Suska se o Poketinu??
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Comment


            • Treba shvatiti da dok god je tu ova uprava odnosno ovakav nacin poslovanja i rada kluba ne moze se nista napraviti na terenu bez obzira na to ko sedi na klupi. Jednostavno Mancester Junajted ne funkcionise kao fudbalski klub pa samim tim ne mogu se ni ocekivati fudbalski rezultati.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by srdjan_sl View Post
                Treba shvatiti da dok god je tu ova uprava odnosno ovakav nacin poslovanja i rada kluba ne moze se nista napraviti na terenu bez obzira na to ko sedi na klupi. Jednostavno Mancester Junajted ne funkcionise kao fudbalski klub pa samim tim ne mogu se ni ocekivati fudbalski rezultati.
                Sad but true

                Comment


                • Evo jedna lepa vest
                  Cestitam papucici [emoji173]

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Dobro, Ole je kriv za sve. Sta cemo sada? Smijeniti ga i dovesti nekoga drugog. Ok. I sta onda? Smijeniti i tog drugog nakon par losih utakmica. Pa onda treceg. Jeste li vi uopste svjesni da je najveci problem Uniteda upravo taj ogromni pritisak koji se stvara igracima i menadjeru. Ole je uradio ogroman posao nakon rasula koje je za sobom ostavio Mourinho. Jeste li svjesni koliko je potrebno nekom treneru da sredi ekipu nakon portugalca. United ima odlicnu ekipu koja se gradi i raste. Utakmice protiv PSG-a i Leipziga su dokaz. Treba vremena da se ekipa poslozi i uigra da uhvati konstantnost. Dovedena su odlicna pojacanja. Ekipa ima buducnost. Treba strpljenja, jel uopste iko ovdje shvata pojam "strpljenje". Ponavljam po hiljaditi put, najveci problem Uniteda su ovi mladi navijaci gloryhunteri, puno veci od Glazera i Woodvarda. Shvatite da je za sve potrebno vrijeme, ne moze nista preko noci. Treba puno truda uloziti, rada, imate viziju..shvatate li vi to uopste? Pravite od Uniteda fuc.ing Milan, Inter, koji svako malo mijenjaju trenera. Sta je trebala uprava uraditi u transfer roku da bi vi bili zadovoljni? Dovesti Mesija, Bonucija, Ramosa, Modrica ili Nejmara mozda!?

                    Comment


                    • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                      Ima tu više opcija. Poch, Alegri, Nagelsman, Rodzers, Hazenhatl, Marco Rose itd. Dosta kvalitetnih trenera
                      Jel ti stvarno mislis da bi Nagelsman ili Rodzers (koji su fantasticni treneri, slazem se) dosli sad u United pa da se i na njih vrsi ogroman pritisak i da ih se smjeni nakon par losih utakmica? Smijesno.
                      Alegri bi od ovih nabrojanih sigurno dosao, da uzme par miliona od ugovora i ode ostavivsi vece rasulo nego Mourinho. Jel stvarno mislite da Alegrija interesuje United pa da mu se posveti dugorocno!?

                      Comment


                      • Ole nije dovoljno dobar trener da vodi Junajted. Na stranu svi problemi u vezi uprave i ostalog.

                        Da li Junajted može po titulu sa nekim drugim, kvalitetnijim trenerom? Verovatno ne, dok stanje u celom klubu ne bude zdravo. Da li to znači da treba da puste Olea da vodi tim dok se to ne desi? Nikako. Treba mu dati otkaz koliko sutra. Zahvaliti mu se što je gotivan lik, ikona kluba i sve to i doviđenja.

                        Ne razumem taj stav - trulo je u samom vrhu, neka Olea, šta on tu može. Pa, može. Može mnogo bolje da vodi ovaj tim koji ima. Jer je realnost da vi imate sasvim solidan tim. Potrebna je sveža krv. Trener sa nekim planom, sistemom. Ole je bre amater. Ja njemu, sad najiskrenije, bez trunke zlobe..ne bi dao da vodi ni Brajton. Čempionšip klub, u najbolju ruku.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Tacno da nijedan trener ne pozeli da dodje da vodi Junajted, kako zbog uprave, tako zbog razmazenih navijaca koji posle par slabijih rezultata kmece i traze Poketina. Taj Poketino kad nije sa onakvim Sparsima osvojio nista, nece ni sa ovim Junajtedom

                          Comment


                          • Originally posted by Cantona View Post
                            Dobro, Ole je kriv za sve. Sta cemo sada? Smijeniti ga i dovesti nekoga drugog. Ok. I sta onda? Smijeniti i tog drugog nakon par losih utakmica. Pa onda treceg. Jeste li vi uopste svjesni da je najveci problem Uniteda upravo taj ogromni pritisak koji se stvara igracima i menadjeru. Ole je uradio ogroman posao nakon rasula koje je za sobom ostavio Mourinho. Jeste li svjesni koliko je potrebno nekom treneru da sredi ekipu nakon portugalca. United ima odlicnu ekipu koja se gradi i raste. Utakmice protiv PSG-a i Leipziga su dokaz. Treba vremena da se ekipa poslozi i uigra da uhvati konstantnost. Dovedena su odlicna pojacanja. Ekipa ima buducnost. Treba strpljenja, jel uopste iko ovdje shvata pojam "strpljenje". Ponavljam po hiljaditi put, najveci problem Uniteda su ovi mladi navijaci gloryhunteri, puno veci od Glazera i Woodvarda. Shvatite da je za sve potrebno vrijeme, ne moze nista preko noci. Treba puno truda uloziti, rada, imate viziju..shvatate li vi to uopste? Pravite od Uniteda fuc.ing Milan, Inter, koji svako malo mijenjaju trenera. Sta je trebala uprava uraditi u transfer roku da bi vi bili zadovoljni? Dovesti Mesija, Bonucija, Ramosa, Modrica ili Nejmara mozda!?
                            Polako, ponavljaš na dosta mjesta 'shvatate li, jeste li svjesni' itd. Shvati ti da svako ima neko svoje mišljenje. Podrzavao sam ovdje Olea kad gotovo niko nije. Niko nema iluzije da je Ole kriv što dosta toga ne funkcioniše u klubu, kad bismo se vraćali unazad po meni od ljeta 2009. kad smo prodali Ronalda a zamijenili ga Obertanom, Ovenom i sličnim je krenuo pad kojeg je Ferguson samo odlozio do svog penzionisanja.

                            Stvar je toga da, pod Oleom, na svaku dobru partiju, ala PSZ prije par sedmica, stize i jedna kao protiv Arsenala. Gotivac je Ole, bilo je dosta dobrih momenata od decembra 2018. pa do prošle sedmice i Lajpciga. Nema toksične atmosfere kao pod Murinjom zadnjih godinu dana, bilo je i odličnih partija. Ali u svemu tome nema ni kontinuiteta. Najbolje funkcionišemo kad se igra na kontre i to je slučaj već 2 godine.

                            Biće zanimljivo gledati Junajted protiv Evertona i kako će to proći.

                            Inače mislim da Pogba definitivno odlazi naredno ljeto. Prvo je aktiviran produzetak njegovog ugovora za još godinu (do 2022.), iako je ljetos bila priča Rajole da se pregovara novi ugovor za na još par godina. Doveden je i van de Bek, koji takođe igra prevashodno desetku kao i Bruno. 3 igrača za iste/slične pozicije, jedan od njih Pogba koji bi mozda i ovo ljeto otišao da nije covid situacije.

                            A ako ode Ole dolazi Poketino gotovo sigurno. Zadnjih par igrača koje smo doveli su bili i njegove zelje u Totenhemu. Iskreno bih i volio da on dođe jer sam malo koju ekipu gotivio kao taj njegov Totenhem, još od one prve sezone kad su bili tek peti/šesti ali već tad su na momente prikazivali sve što će u narednim sezonama raditi u kontinuitetu. Opet, i da dođe nade ću smanjiti na minimum jer je jasno da klub ima mnoge probleme nevezano za trenera a i ne znam moze li Poch, koliko ga god gotivio, da nas vrati u sam vrh. Ali moze nas načiniti konkurentnim i biti tu oko vrha svakako.
                            Last edited by BorisUnited99; 05-11-20, 17:02.

                            Comment


                            • Najjace je sto ce Ole sad dobiti Everton 4/5:0 i ova prica ce se zaboraviti. Jos dolazi pauza posle.

                              Sent from my motorola one action using Tapatalk
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Inače mislim da Pogba definitivno odlazi naredno ljeto. Prvo je aktiviran produzetak njegovog ugovora za još godinu (do 2022.), iako je ljetos bila priča Rajole da se pregovara novi ugovor za na još par godina. Doveden je i van de Bek, koji takođe igra prevashodno desetku kao i Bruno. 3 igrača za iste/slične pozicije, jedan od njih Pogba koji bi mozda i ovo ljeto otišao da nije covid situacije.

                                A ako ode Ole dolazi Poketino gotovo sigurno. Zadnjih par igrača koje smo doveli su bili i njegove zelje u Totenhemu. Iskreno bih i volio da on dođe jer sam malo koju ekipu gotivio kao taj njegov Totenhem, još od one prve sezone kad su bili tek peti/šesti ali već tad su na momente prikazivali sve što će u narednim sezonama raditi u kontinuitetu. Opet, i da dođe nade ću smanjiti na minimum jer je jasno da klub ima mnoge probleme nevezano za trenera a i ne znam moze li Poch, koliko ga god gotivio, da nas vrati u sam vrh. Ali moze nas načiniti konkurentnim i biti tu oko vrha svakako.[/QUOTE]

                                Pogba je nas najbolji igrac slagsli se mi s tim ili ne, to je cinjenica. Problem je sto Pogba nije tip igraca koji ce povuci ekipu nego da bi on bio na najvisem nivou treba cijela ekipa da grize i tako povuce njega, da on osjeti to.
                                Pochetino je drugi Ole, ako ocekujete da ce on ustati i dici glas protiv uprave varate se ali je cinjenica da je tip trenera na duge staze koji gradi ekipu i ne oslanja se samo na novac i pojacanja.
                                Jedini trener koji bi po mom misljenju bio adekvatan ukoliko se odluci za smjenu Olea je Rodzers ali on nece doci jer je previse mudar i pametan da ne mora na ledjima nositi razmazene navijace koji smjenjuju trenere nakon 2-3 lose utakmice. Osim toga covjek radi odlican posao s Lesterom.

                                Comment

                                Working...
                                X