Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Comment


      • Da budem iskren, pocinjem da sumnjam da je sve ovo jedan veliki socijoloski eksperiment.
        Ova sprdarija i cekanje poslednjeg dana prelaznog roka mi deluje maltene nadrealno.

        Jos jedna sezona da registrujemo Jones-a i Roja.
        Govna mi se jedu.
        Nekakav usiljeni silver lining sam i nalazio u nedovodjenju igraca. Woodward i njegovi idioti u odelima su toliko bolidno odradili prethodne prelazne rokove, da ima nekog smisla da ove godine namerno ispadnemo skrti, cisto da bi iole napravili damage control sto se tice naseg napravljenog imidza "ma oni su budale, dace na kraju koliko god da trazimo"
        Placa se i za Megvajera i za Sanceza i za Pogbu.

        Ali brate, Rojo i Jones. Jos Romera ce da sluzi da gazi travnjak u Karingtonu. A Igalo ce da tovi stomacinu jos 4 meseca.

        Ono sto se meni podrazumeva, i sto je jedina normalna stvar ovog prelaznok roka je sto su doveli nekoliko mladih tinejdzera sa 15,16 godina.
        To zahtevam da rade svake godine. Barem 5 svakog leta.

        Fosu Mensah nam je sad jedina alternativa za desnog beka. Za njega bukvalno niko nije ni mario prethodnih sezona. Niti je izvorno desno bek.

        Brunu cemo da titramo jajca, vec sad vidim, kao da je Ronaldo '08. Pocinje da mi se jako ne svidja ta prica sa njim. Kao neki Arsenal i njihovi navijaci smo, kad se popale sa granicnim top igracem kao da imaju Mesija, Ronalda, Xavija ili Modrica...
        Mislim da nikad nismo ulozili energiju da toliko velicamo jebenog Skolsa, kao sto to rade sa Brunom.
        Suvisno je uopste koliko je Bruno Veseljko Trivunovic u poredjenju sa Skolsom.


        Dobro je sto se Rash vraca u kakav takav ritam. Bice on, Mason i Martial odlicni. To je jedino sto legit vredi u ovom klubu.

        Comment


        • Ako ista rade dobro onda je to dovodjenje mladih igraca i to treba da nastave uz naravno sto veci broj talenata iz zemlje pa da vidimo koji su spremni za Utd.

          Ovog Traorea su gurnuli u vatru, lik ce biti pod nevjerovatnim pritiskom i sve ce se uporedjivati sa Sanchom. Sad nema nazad nego da vjerujemo u klinju i da pokaze sta zna i mozda imamo nekog novog CR7 u buducnosti.

          Evo vec vcrs se pustaju price o rezultatima u narednom periodu, ili poboljsanje ili otkaz Oleu i dovodjenje Poketinja. Kriju se iza menadzera godinama a to se mora nekako prekinuti kako znamo i umijemo
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • A zasto, Cavaniju bas lezi sedmica.

              Comment


              • Ne postoji ekipa ove sezone koja nam nece dat po utakmici bar jedan go, s dvije tetke pozadi i Baijem se uslo u novu sezonu alo. Jure cijelo ljeto Sanca i na kraj pisanje u facu svim navijacima, mars bre svi kolektivno.
                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                Ljuba Tadić.

                Comment


                • Bio sam optimistican po pitanju Sanca... međutim dokazalo se suprotno tj Drvo je dokazao.

                  Samo više da ne pokreće priču kako smo najjači klub po zaradi i da ne postoji igrač kojeg ne možemo dovesti.

                  Odbrana će biti ozbiljan problem ove sezone... bez desnog krila i možemo.

                  Raduje me eto sto je Kavani došao... pravi golgeter! Mislim da se neće ponoviti jedan Falkao. Nadam se da će biti barem kao Zlatan a posto je mladji moguće da će biti i bolji.


                  Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                  Comment


                  • Kakvog smo bre ovo urugvajskog Lazara Markovica doveli

                    Comment


                    • Baš sam pesimističan po pitanju sezone i uopšte narednim godinama za klub, kad kazem godinama mislim na neki duzi period koji moze da potraje i deceniju i više. Ništa tu nema puno smisla i ovo dovođenje 4 igrača na zadnji dan roka i to ovih latinoameričkih igrača samo vraća u 2014. a znamo kako je to završilo. Ok, Pelistri je mlad i neki zalog za budućnost pa šta bude. Teles ima predobru statistiku što se tiče golova i asistencija, ali vjerovatno će biti bušan pozadi. Kavani je ok ali jebo ih broj 7 i što mu ga daju. Traorea hvale kao velikog talenta u Italiji pa eto, mozda to ispadne kako treba ali generalno nema u klubu očigledno strategije i plana.

                      Comment


                      • Nek neko napiše rezime ovog poslednjeg dana prelaznog roka. Ne znam ni šta se izdešavalo.

                        Comment


                        • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                          Nek neko napiše rezime ovog poslednjeg dana prelaznog roka. Ne znam ni šta se izdešavalo.
                          Zavrsili smo Tellsesa i Cavanija. Cavani dobio 7micu. Do kraja dana smo bili u pregovorima sa Barsom za Dembelea, ali nisu se dogovorili, mi smo hteli pozajmicu, Barsa je htela da ga proda. Na kraju je ostao.

                          Uzeli smo nekog TOP talenta iz Atalante, Amad Diallo, krilo, 18 godina. Stize u Januaru. To je to odprilike.

                          Smoling otisao u Rim.

                          Comment


                          • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                            Nek neko napiše rezime ovog poslednjeg dana prelaznog roka. Ne znam ni šta se izdešavalo.
                            Tresla se gora, rodio se mis.

                            Comment


                            • Originally posted by The Changeling View Post
                              Tresla se gora, rodio se mis.
                              https://www.mozzartsport.com/fudbal/...tpacima/367672

                              A zato...

                              Comment


                              • Originally posted by Cassius Clay View Post
                                Pa da, tesko se odlucit prodati Hakimija kad imas Karvahala i Odriozolu na desnom beku.
                                Jos teze Reguiljona a ostanes sa Marselom i Mendijem.
                                Zamisli koliko si nakupio igraca prethodnih godina kad ti na tribinama sjede mjesecina Bejl i Rodrigez, koje saljes u PL da bi se rijesio njihovih ogromnih primanja.
                                Usrecili su se sa Jovicem i Azarom[emoji106]

                                Vidi im se kvalitet u LS otkako otisao CR7.
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X