Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa sta je mogao da radi? Ovaj tupan spusti loptu igracu Totenhema i jos on obara Shaw-a. Trebao je DDG da uleti medju njih sve? Preplaceni teletabis ne umije da doda loptu golamnu sa ovolikom glavudzom na 5 m od njega
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Greske si sigurno video da prave igraci,, neko manje neko vise...

      Koliko puta si video u oybiljnmo fudbalu da u ovakvim situacijama, kad lopta sporo udara i tumara po petercu, da se samo defanzivci bacaju tu da rese to, kao da je black friday u americi a lopta je televizor na snizenju.
      Nemoj da mislite da branim Megvajera, ovo je full idiotna greska. Ali ovaj prizor posle toga se desava i kad neko ne pogresi, negko protivnik je u izglednoj situaciji. Da li i tada zelite da vidite da vam se defanzivci valjaju u blatu, dok golman na 2 metra od toga cupka u mestu(cak ide i nazad). Sprema lik neki footwork da bude spreman da odbrani sut sa 5 metra pa da se prave hvalospevi.

      Posao defanzivaca nije da rade u petercu, oni su tu uvek u inferiornom polozaju nego protivnik. Moraju da intervenisu iz staticnog polozaja, i to tako da lopta ne ide ka golu i da jako ispucaju loptu. Dok protivnik ima nalet ka golu.
      To mora da resava golman, zato sto jebeno moze da koristi ruke i zato sto njega ne smes da piipnes nikako u tom prostoru. Shaw-a mozes da guras, da se remplas tu, golmana ne smes nikako da pipnes. I taj golman ima nalet jer krece sa linije...

      Otici ce i Megvajer i Bai i Lindelof negde, pa ce tamo da igraju mnogo dobro. Da ih trazi City ili slicno... A mi cemo ponovo nekom drugom da unistavamo samopouzdanje. Ko god da dodje.

      Comment


      • Ovakav slom moze da bude samo sistematska stvar.

        Kad o tome pricamo, mislim i na prelazni rok i na sve sto se desava sa klubom.

        Tu je u poslednjih 7 godina jedina stvar konstanta

        Ed Woodward

        Nasa odbrana je u poslednjih 7 godina u 90% slucajeva shambolic, tu je jedina konstanta za to vreme:

        De Gea

        Comment


        • I da, Bruno na klupu. Od igraca koji nisu defanzivci, trenutno je ubedljivo najgori.

          Comment


          • DDG je najmanji problem, Henderson je tu ali dzaba kad je glavonja preplaceni i dalje tu. On kapiten tima, sve je tim receno. Lik je umislio da je neki stoper a jedino sto umije jeste da se gura i udara tom glavudzom ali ni to danas nije u stanju. Pozicionira je mu je go k....
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Upravo si reko zasto je DDG tu najveci problem.

              Stoper ne sme da umisli da je neki stoper pored golmana, koji pritom je tu u klubu 10 godina i ima status jednog od najbitnijih igraca u klubu.

              Comment


              • Da Ole ima m... pa da protiv Njuke stavi Megvajera na klupu, da se dozove pameti umisljena stopercina. Nek da sansu Tuanzebeu, sigurno ne moze gore od ovog.

                Telles od starta umesto Shawa, Cavani ce svakako morati.
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Ne bi me cudilo posle ovoga neki panic buy stopera tipa Kulibali za sto miliona.
                  Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                  Ljuba Tadić.

                  Comment


                  • Evra bog.

                    Comment


                    • Originally posted by nine33 View Post
                      Ne bi me cudilo posle ovoga neki panic buy stopera tipa Kulibali za sto miliona.
                      Da ima nekog u klubu da zna fudbal to bi bio prvi poziv ali ozbiljno. Sancho i stoper ali ovo nije fudbalski klub. Ole ce platit glavog pa ajmo jovo nanovo. Krice se Ed i Glejzeri iza menadzera jos dugo dok se ta govna ne otjeraju iz kluba.

                      Da mi je da im dodju Evra i Kin u svlacionicu da ih presamaraju. Evra briljira u studiju
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                        Ljuba Tadić.

                        Comment


                        • Originally posted by nine33 View Post
                          ������ Patrice Evra : “Maguire, the captain. How many years has he been at Manchester United? Just one. It shows that the club don’t have any leaders to win trophies. “

                          Cao zdravo
                          Ovo je jos bolje

                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Imam tu sreću da sam propustio oba 1-6 poraza, hvala bogu..

                            Mojes, Van Gal, Murinjo, Ole, pojačanja, Glejzeri, Vudvord, uvijek neka priča. Dzaba Kavani, Teles, bog otac da dođe, nema više. 20 godina dominirali PL i došlo vrijeme na druge. Dok jednom ne smrkne, drugom ne svane, Junajtedu je smrklo i mozemo samo se nervirati. Samo Siti potroši više novca za sve ove godine i nikad ništa dok su oni bar to pretvorili u titule. Takvo blamiranje da je to neopisivo. Srce da te zaboli...


                            Evra je baš car

                            Baš me sjeba ovo, tek vas koji ste gledali... Ne znam za vas, kod mene večeras na repertoaru neki alkohol i u noć lagano.. Biće bolje braćo Đavoli, mora svašta da se pregura jbg
                            Last edited by BorisUnited99; 04-10-20, 19:58.

                            Comment


                            • Ovo je na neki nacin karma za Moyesa.

                              On je od svih pobrojanih menadzera imao i najgori tretman od strane uprave.

                              Upropastili smo mu karijeru, naprvili smo od njega predmet meme-ova i ismevanja...

                              Comment


                              • Bailly zaista loš, ako se izanalizira, kod skoro svih golova Totenhema direktan akter, da ne pričamo o trećem kada mu je Hari Kejn presekao pas.
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X