Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Konacno Bailly da pocne umesto Lindelofa. Sad nek poveze meceve u tandemu sa Megvajerom. Pogba isto pocinje.
    Ostalo ocekivano. Kod Totenhema Son spreman. Bice dobar mec


    Last edited by Miki28; 04-10-20, 15:35.
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Last edited by Miki28; 04-10-20, 15:59.
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Srecni Telles i Cavani sad jos Sanco i to je to valjda za ovaj prelazni rok.

        Inace, konacno Svedska tetka van 11, samo Boze zdravlja daj Baiju.
        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

        Ljuba Tadić.

        Comment


        • Originally posted by nine33 View Post
          Srecni Telles i Cavani sad jos Sanco i to je to valjda za ovaj prelazni rok.

          Inace, konacno Svedska tetka van 11, samo Boze zdravlja daj Baiju.
          To je taj zavrsni cin, sa Sanchom top 4 lagano i neki kup a bez njega teska borba za top 4.
          Kako ti se cini dovodjenje Kavanija? Meni je on i dalje odlican, bas top resenje za backup a ne bi me iznenadilo da upadne i kao starter u nekom periodu. Na internetu citam kako cemo se provesti kao sa Falkaom ali ja koliko znam Kavani nije imao tako ozbiljne povrede


          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by Miki28 View Post
            To je taj zavrsni cin, sa Sanchom top 4 lagano i neki kup a bez njega teska borba za top 4.
            Kako ti se cini dovodjenje Kavanija? Meni je on i dalje odlican, bas top resenje za backup a ne bi me iznenadilo da upadne i kao starter u nekom periodu. Na internetu citam kako cemo se provesti kao sa Falkaom ali ja koliko znam Kavani nije imao tako ozbiljne povrede


            Dijelimo misljenje, sve si rekao. Ima sigurno jos dvije ozbiljne godine fudbala on, nesto kao RVP. Bice starter sigurno kako bude odmicala sezona.

            Inace misljenja sam da je Telles WORLD CLASS igrac, bukvalno bargain za nas u ovom momentu. Pratio sam ga dosta, u najboljim je godinama, pravi vodja je bio u Portu, potajno sam uvijek bio za njega i nerealno mi je nekako bilo da zavrsi kod nas ali evo malo po malo i popravi mi dan ova vijest, jos da ocerupaju kokoske sad i bice top.
            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

            Ljuba Tadić.

            Comment


            • Bas slabo pratim Portugalce, nadam se da je tako kao sto kazes. Placemo za dobrim centarsutevima od bekova, posebno po zemlji na povratne lopte. Shaw sve odradi kako treba ali kad centrira majko mila. Jos sad sa Kavanijem imacemo kojacno prijetnju i u vazduhu. Naucice neke cake Marsijala i Greenwooda

              Fab javlja da je oko 15 miliona € transfer Tellesa. To je bas odlican posao

              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Prvo sto bi trebalo da se uradi u ovom klubu je da se oteraju govna koja ga vode.

                Druga stvar koja bi trebalo da se uradi je da se proda DDG.
                Nemoguce je da kod nas svi stoperi prave debilne greske a drugde kidaju kako igraju. Evans, Megvajer, Smalling, Lindelof...

                Previse je nemi posmatrac, ne komanduje, ne uliva sigurnost, neodlucan je... ne znas da l ce odlucno da izadje na peterac, da l ce da se zalepi za liniju.

                Nije golman za ono sto zelimo...

                Comment


                • ÄŒuj David kriv za ove greÅ¡ke debila u odbrani lol

                  Comment


                  • Pa da je Smajhel ti on bi nalupao Megvajera za ono sto je uradio. To je kapiten Utd, sramota.

                    Ne vidim samo kako je DDG kriv sto glavonja nije sposoban da uradi nesto rutinski?
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Hahahaha DDG je kriv sto su Lindelof i Megvajer vezare samo takve. Maknes taman jednu tetku nekako ali tu je druga engleska zacementirana jos s trakom kapitenskom, kakva sprdnja i sramota za klub. Direktan krivac za prva tri gola.

                      I majke se najebeme celavim prepotenku i engleskim sudijama, vazda ce da bude glupani glupi.
                      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                      Ljuba Tadić.

                      Comment


                      • Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Ovo je strasno sta napravise od kluba.
                          Ma sta strasno, jezivo.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Na sta ova ekipa lici na pocetku sezone. Primili su 3 od Palasa, 2 od Brajtona i 5 puta pogodjen okvir gola i sad 4 komada za 45 min. Za 2 i po utakmice 9 primljenih golova, sta reci? Ovo je cak i za amatere neprihvatljivo.

                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • DDG bi od Jordana, Jon Jonesa i Usain Bolta ucinio da su nesigurni.

                              Tako je i Evans bio debil on a weekly basis, pa je onda pokidao u Lester. Kod DDG-a su samo Vidic i Rio igrali dobro od stopera, i to zato sto su uhodani bili. I Smalling 2 sezone.
                              Jones kad je dosao, delovao je kao revolucija defanzivca.

                              Nije dovoljno vokalan.

                              Ako mislite da su ovo greske koje imaju veze sa skill-om onda bas gresite. Ovakve greske ne prave igraci iz druge nase lige.
                              Mozda nemamo najbolje stopere na svetu, ali nisu ovoliko losi.

                              Sve je shambolic, a on je nemi posmatrac dok mu se usetavaju u peterac i stalno mu daju golove na prvu stativu. Izuzev genijalnih odbrana, on kao da ne postoji u timu. Nikakav presence nema.

                              Ja kao posmatrac, ispred TV-a, ne znam sta ce on da radi kad je centarsut i ubacaj sa strane, pogotovo po zemlji. Ne znam da li ocekujem od nasih stopera da se povuku dublje ili da izadju odlucnije. I to je vec stvar koja se ponavlja godinama.

                              A to je ovim igracima svakodnevnica, i na treninzima..

                              Comment


                              • Originally posted by Miki28 View Post
                                Jasno, greska Megvajera, bez dileme. Ali sta radi ovde DDG sa ovim koracima unazad.
                                Bukvalno pusta u peterac da se njegovi defanzivci kopaju u blatu i resavaju situacije. Lik cupka u nazad...
                                Last edited by Busby Babe; 04-10-20, 17:35.

                                Comment

                                Working...
                                X