Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Monitoring je pisalo i za VDB-a pa je stigao posle par dana.

    Mozemo jesti govna o vlasnicima koliko hoćemo ali samo Siti je više trošio zadnjih 7 godina. Ali Siti je to pretvorio u 3 titule i u fenomenalnu ekipu. Nama uvijek fali nešto, fali ovaj fali onaj, 12 igrača Van Gal dovede za 2 ljeta i završava 4. i 5. u 2 najslabije sezone PL u deceniji vjerovatno. Blamaza.

    Nisam ni ljut zbog Palasa, mislim da su zaista bili spremniji (završili sezonu ranije, više odmora, već igrali 2 takmičarske utakmice itd), tako su i izgledali na terenu, Junajted sporo, mlako, trebaće par utakmica da se uđe u ritam (samo je pitanje koliko će se bodova prosuti još do tad). Druga je stvar kako ćemo izgledati poslije u sezoni. Puna podrška Oleu ali ne bude li to na nivou ili iznad nivoa drugog dijela prošle sezone onda jbg, Poch je još slobodan.

    Comment


    • Originally posted by BorisUnited99 View Post
      Monitoring je pisalo i za VDB-a pa je stigao posle par dana.

      Mozemo jesti govna o vlasnicima koliko hoćemo ali samo Siti je više trošio zadnjih 7 godina. Ali Siti je to pretvorio u 3 titule i u fenomenalnu ekipu. Nama uvijek fali nešto, fali ovaj fali onaj, 12 igrača Van Gal dovede za 2 ljeta i završava 4. i 5. u 2 najslabije sezone PL u deceniji vjerovatno. Blamaza.

      Nisam ni ljut zbog Palasa, mislim da su zaista bili spremniji (završili sezonu ranije, više odmora, već igrali 2 takmičarske utakmice itd), tako su i izgledali na terenu, Junajted sporo, mlako, trebaće par utakmica da se uđe u ritam (samo je pitanje koliko će se bodova prosuti još do tad). Druga je stvar kako ćemo izgledati poslije u sezoni. Puna podrška Oleu ali ne bude li to na nivou ili iznad nivoa drugog dijela prošle sezone onda jbg, Poch je još slobodan.
      Ma mozemo mi dovodit trenere i igrace, glavni problem ostaje a to su Glejzeri i Ed.

      Sa svakim drugarom, poznanikom sto ga znam u realnosti ili virtualnom svijetu ovaj Utd im je ubio volju. Gleda se jer se navija za taj klub ali svi smo svjesni situacije i glavnog problema.

      I da dodje Sancho, LB i CB sve je to guranje stvari pod tepih kad ostaju oni koji su prvi i osnovni problem.
      Potrosicemo i Olea, docice neko novi pa opet novi pa opet novi ali problem ostaje
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Od tolikog sancovanja celog leta, ne bi me cudilo da padne neka panicna kupovina u vidu Zahe, uz Teljesa koji je valjda zavrsen

        Comment


        • Originally posted by Prince View Post
          Od tolikog sancovanja celog leta, ne bi me cudilo da padne neka panicna kupovina u vidu Zahe, uz Teljesa koji je valjda zavrsen
          Dovesce Sancha na kraju jer nece uspjeti da spusti cijenu kao sto nije uspio da spusti ni za Maguirea koji je placen onoliko koliko su Lisice trazile.

          Comment


          • Last edited by BorisUnited99; 20-09-20, 19:25.

            Comment


            • Comment


              • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                FC Monitoring ili FC Interested?[emoji3]

                Jutros pustaju neke price oko Upamecana, stvarno smo nevjerovatni. Dovescemo Tellesa i to nam je to. Nema sanse ni za Sancha sad
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Comment


                  • E da, procitao sam to za Lingarda i Totenhem. Zamalo pao sa stolice[emoji3] To bi bilo dobar posao ali nesto ne vjerujem.

                    Ne treba Smolinga da prodajemo ako ne dovodimo nekog, nek Bailly ili on budu partneri Megvajeru a Lindelofu Liga kup u najboljem slucaju.
                    Ma ko ce uzeti Roha i Dzonsa, tolike plate dobijaju i normalno da niko nece da im da ni 1/2 tih plata, posebno Dzonsa koji se povredjuje uvijek ored prelazne rokove u to misteriozno[emoji3]
                    Da je ovo fudbalski klub a ne biznis klub, puknuli bi pare na Sancha, Upamecana i Tellesa pa onda nek se uigravaju.
                    Znamo da smo kasno zavrsili sezonu i umesto da zavrsimo transfere prije pocetka nove sezone, da moze Ole da ih uigra i baci u vatru dok se neki igraci ne vrate ali nista od toga.
                    Bas, bas katastrofa zadnjih mjesec dana. Od poraza od Sevilje pa preko hapsenja Megvajera, ovog oko Mejsona i neuspjeha u transferima pa do ovog poraza od KP i ocajne igre
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment



                    • Danijel Džejms bio očajan protiv KP već danas engleski mediji bruje da su za velško krilo zainteresovani u Lidsu.
                      Navodno su spremili ponudu "tešku" 12 miliona funti.
                      Ko kanda će nam izmaći i Alex Teleš iz Porta.

                      Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Comment




                        • Dali ga samo što napisah post [emoji16]
                          Last edited by Lord Aleksoni; 22-09-20, 21:02.

                          Comment


                          • Gde gledate? Stream ili ima negde na TVu?

                            Pitanje dal i da gledam... vidim jedva ga dadoše.


                            Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                            Comment


                            • Ja na strimu, livetv.sx

                              Onako, bezveze igra, bilo je par prilika, onda taj penal posle faula nad Vilijamsom i to je to. Osim toga kruzenje s loptom uglavnom.

                              Comment

                              Working...
                              X