Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nek u paketu ide sa Bejlom, sve zajedno 30 miliona, super posao i za jedne i za druge.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Ja ne mogu da vjerujem da ne zelimo da damo 30m za Reguilona. Taj igrac je meta mnogih ovo ljeto bio, kakav god da je vrijedi pokusati za te pare, pogotovo sto kod nas ta pozicija skripi opasno.

      Comment


      • Comment


        • Sad sam procitao da Mancester hoce da kupi Urosa Racica za 30 miliona da zameni Pogbu ako ode na B92,nasi novinari za pare ima da napisu i da Ostojica trazi Real Madrid.

          Comment


          • Stvarno ga Mancester trazi,mislio sam da je opet neka zajebancija nasih menadzera.

            Comment


            • Ide vam onaj Spanac iz Sevilje kod prevodioca

              Comment


              • Uze vam Totenhem Regilona.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • I treba kada su ovi slepci, neće da daju 30 m a dogovorili lične uslove.. Strašno ..

                  Comment


                  • Poznati norveški novinar je doneo zanimljivu vest kako je Solskjer totalno nezadovoljan aktivnostima uprave u prelaznom roku.
                    Sad će biti još ljući kada sazna da im izmiče i najbolji bek španske Primere.
                    Neka. Prioritet je Uroš Račić koji je taj tas na šampionskoj vagi Uniteda.

                    Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                      I treba kada su ovi slepci, neće da daju 30 m a dogovorili lične uslove.. Strašno ..
                      To i nije lose ako sagledas siru sliku. Verovatno hoce da iskesiraju krilo, pa ne bi da puknu na levog beka 30 miliona jer im nije kriticna pozicija.

                      Meni Sou nije los bekcic , jos da nauci da centrira i solidno je to, plus onaj klinac koji takodje ima svoje mane, ali generalno ta pozicija nije toliko kriticna. Dobar stoper vam je recimo mnogo potrebniji, pa i krilo.

                      Comment


                      • Ma kakav Shaw daj da se ne zajebavamo Sada ide priča da nećemo da pristanemo na bay back klauzulu..

                        Comment


                        • Originally posted by Prince View Post
                          To i nije lose ako sagledas siru sliku. Verovatno hoce da iskesiraju krilo, pa ne bi da puknu na levog beka 30 miliona jer im nije kriticna pozicija.

                          Meni Sou nije los bekcic , jos da nauci da centrira i solidno je to, plus onaj klinac koji takodje ima svoje mane, ali generalno ta pozicija nije toliko kriticna. Dobar stoper vam je recimo mnogo potrebniji, pa i krilo.
                          Gde nam nije kritično na levom beku. Imaš Šoa koji malo-malo posećuje doktorske ordinacije.
                          Imaš mladog Brendona Vilijamsa koji nikog nije ubedio da je igrač koji može izneti kvalitetno sezonu.
                          A ovde za malo para dobijaš najboljeg beka španskog šampionata. No nema nerviranja. Zna Ed šta nam najviše treba i fali.

                          Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by KCTarantula View Post
                            Uze vam Totenhem Regilona.
                            Ne nego ćemo ga vama uvjezbavati 2 sezone pa kad vam zatreba da trči u Madrid

                            Ide u Totenhem jer su oni pristali na buy-back klauzulu a Junajted odbio. Bio sam za Regilona ali bolje nek vide da dovedu Telesa za siću da bude konkurencija Šou nego da budemo nešto kao filijala Real Madridu.

                            Comment


                            • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                              Ne nego ćemo ga vama uvjezbavati 2 sezone pa kad vam zatreba da trči u Madrid

                              Ide u Totenhem jer su oni pristali na buy-back klauzulu a Junajted odbio. Bio sam za Regilona ali bolje nek vide da dovedu Telesa za siću da bude konkurencija Šou nego da budemo nešto kao filijala Real Madridu.
                              Bas tako. Ako nece da ga prodaju bez buy back klauzule onda nek mu je sa srecom u Totenhemu.

                              Uvijek sam bio optimista ali sad vec i ja sumnjam da ce iko jos doci ali dobro, tako je kako je.
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Poznati norveški novinar je doneo zanimljivu vest kako je Solskjer totalno nezadovoljan aktivnostima uprave u prelaznom roku.
                                Sad će biti još ljući kada sazna da im izmiče i najbolji bek španske Primere.
                                Neka. Prioritet je Uroš Račić koji je taj tas na šampionskoj vagi Uniteda.

                                Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                                Ma da Ole kad se naljuti to moze biti zaebano...[emoji23]

                                Pa taj i ako dodje to ce biti nesto slicno Grujicu, samo ce ga proslediti na pozajmicu.

                                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X