Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Do pre 2 prelazna roka žarko sam navijao i želeo Bejla i Kejna (on mi je još uvek tiha patnja) ali trenutno ne vidim šta bi Velšanin mogao doneti klubu. Nisu upitni njegovi fudbalski potezi i klasa, pitanje koliko je podređen kolektivu i dal mu je ostala i dalje želja za fudbalom ili su prioritet samo novci.
    Ponovo je aktuelna priča kako je "vruće" na relaciji United - Dortmund po pitanju Sanča. Mnogi su mišljenja kako će ceo posao pasti u narednih nekoliko dana, ne i ja. Mislim da United neće Nemcima isplatiti pomenutu sumu, a i pored dogovorenih ličnih uslova Sanča i Uniteda, klub iz Dortmunda neće pristati na ništa manje od zadatih 120.000.000.
    Moja navijanja idu u smeru da se ozvaniči i potpiše Sergio Regeljon. Sa njim dobijamo vanserijskog beka, ne bi zabadava bio najbolji bek Primere a i celokupne Lige Evrope.
    Priča oko navodnog interesovanja oko Kantea su mi više plod medijskog nagađanja nego što ima bilo kakvog interesovanja.

    Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Neka hvala, kakav Bejl sjetim se odmah Di Marije, Falkaa, Sančeza. Posebno Aleksis, 350k funti plata, da nije Intera ne bi ga se riješili dok mu ne istekne ugovor.

      Sančo je takođe skupocijeno pojačanje ali opet druga priča, ima 20 godina i najbolje godine mu tek dolaze.

      Comment


      • Comment


        • Nadam se da je Shaw radio na centarsutevima jer mu je to bas boljka jer sve prije ulaska u poslednju trecinu odradi odlicno ali onda bas ima problema da nadje saigrace. Inace nam je bitan jer otvara prostor za lijevo krilo. Odlicno je igrao posle restarta do povrede, kad bi vratio taj nivo ili bio i bolji bas bi bio plus za ekipu ali bih opet svakako doveo Regeljona.

          Smalling i Rojo su blizu prodaje cim treniraju odvojeno, za Smallinga znamo da je Roma u pitanju ali za Roja bas nemam pojma
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Roho bi mogao u Italiju navodno, Napoli se pominje.

            Valjda postoji kupac i za Dzonsa.

            Comment


            • Znaci u odbrani niko, nista???
              Aooo jos jedna godina u patnji

              Kada se zavrsava prelazni rok?
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Mislim da ćemo samo Sanča dovesti, jedino ako uspijemo zaraditi dovoljno na prodaji igrača onda mozda i Reguilon ili neki drugi lijevi bek do 5. oktobra kad se zatvara prelazni rok. Štopera prije sledećeg ljeta ne mozemo očekivati.

                Comment


                • Da Sanco je zelja mnogih, sigurno da nam treba, ali odbrana

                  Hvala Borise
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Jel moguće da levi bek Regeljon više želi još jednu sezonu provesti u toploj Andaluziji nego obući opremu Uniteda.
                      Tako barem danas prenose španski mediji.

                      Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Ja sam negde čitao da Real hiće da ubaci klauzulu po kojoj bi mogao da ga kupi nazad što UTD-u ne odgovara a Sevilji da.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Jel moguće da levi bek Regeljon više želi još jednu sezonu provesti u toploj Andaluziji nego obući opremu Uniteda.
                            Tako barem danas prenose španski mediji.

                            Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                            Ja mislim da se on nece vracati na pozajmicu u Sevillu jer su oni vec odustali od njega.

                            Cudno mi da United ovo nece da rijesi kad vec on hoce da predje a tih 30m ne bi trebalo da predstavlja problem za United.

                            Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                            Comment


                            • Poraz od Vile u prijateljskoj 1-0. Valjda će i to da utiče da ubrzaju s pojačanjima.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X