Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čitam malko maštanja i navode kako je United poslao Sevilji zvaničnu ponudu za fantastičnog beka Regeljona. Ustvari ponuda bi trebala ići na račun Reala koji drži sva prava oko sjajnog fudbalera.
    Ne smem ni da pomislim kakvog bi levog beka dobili ukoliko se fantaziranje pretvori u javu.
    Navijam da Regeljon postane novi "Đavo"
    PS ono što je"smešno" u celoj priči što bi Real jednog ovako kvalitetnog beka pustio za samo 25.000.000 što je iskreno bagatela za kvalitet koji dobijaš.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
    Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 29-08-20, 10:02.

    Comment


    • Pa dobro Real je najjači klub na svetu. Real posluje za primer. Jedino mi je Chelsea tu negde u rangu.

      Comment


      • Comment


        • Turci pišu da se Galata navodno intersuje za Freda.

          Naravno kao pozajmica.

          Comment


          • Originally posted by BorisUnited99 View Post
            Uvijek sam bio optimista ali ovi me ubise u pojam ovo ljeto[emoji35]
            Previse bi ovo bilo dobro da bude istinito, jos se pominje neka okej cijena
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Nemam pojma, ako ga zeli i Barsa onda su u prednosti vjerovatno zbog Koemana. Da, pominje se 30 miliona eura kako viđoh.

              Comment


              • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                Nemam pojma, ako ga zeli i Barsa onda su u prednosti vjerovatno zbog Koemana. Da, pominje se 30 miliona eura kako viđoh.
                Fabrizio kaze da Barsa nije zainteresovana a vjerujem da je kod njih sad ludnica zbog ovog oko Mesija pa da i nesto nece biti aktivni sa pojacanjima dok se to ne rijesi. Da vidimo kako ce Ed sad uspjet da sjebe[emoji23][emoji23][emoji23]
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Baš da vidimo

                  Kakav je uopšte igrač? Kako vidim može da igra više pozicija na sredini, to je plus. 23 godine, dobru statistiku ima nekoliko sezona unazad ali ipak i holandskoj ligi..

                  Comment


                  • Zar nije De Jong bio glavni protagonista Ajaxa koji je nesrećno izgubio od Totenhema u polufinalu pa je dolaskom u veliku Barsu ipak malo primirio igrački bljesak. Nije baš tako lako zasijati posle holandske Eredivizije u jačim igračkim sredinama. Uz to su i jako mladi pa su oscilacije normalna posledica.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Kakav crni Griliš i 90 "milki" jel ste ludi?
                      Ne vredi ni upola kamoli pomenuta suma.
                      Dolaskom u United biće samo jedan više za rotaciju, ne starter, niti neko ko pravi razliku na terenu.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                        Baš da vidimo

                        Kakav je uopšte igrač? Kako vidim može da igra više pozicija na sredini, to je plus. 23 godine, dobru statistiku ima nekoliko sezona unazad ali ipak i holandskoj ligi..
                        Ja ono sto sam gledao, bas mi se svidjelo. Najveca vrlina sto moze na nekoliko pozicija da igra tako da bi bio odlicna opcija za Olea.
                        Najvise mu odgovara pozicija Pogbe ali moze da odgovori zadacima i na poziciji Matica pa cak i Bruna mada kad Bruna odmaramo ja bih prije Pogbu gore a DVB na njegovu poziciju.
                        Ima odlican pregled igre, gleda da lopta ide unaprijed tako da bi on i Bruno bili vrvt dobar tandem i jos brze bi se transformisali iz odbrane u napad.
                        Po meni, bio bi super pojacanje
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Stvarno koja logika / svrha ići po Van de Beka i Griliša kad već imamo Pogbu i Bruna? Ako je cilj gomilanje igrača sa sličnim karakteristikama onda je OK, ima logike...

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Stvarno koja logika / svrha ići po Van de Beka i Griliša kad već imamo Pogbu i Bruna? Ako je cilj gomilanje igrača sa sličnim karakteristikama onda je OK, ima logike...

                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                            To 4 razlicita profila igraca.
                            Sta imaju isto Pogba i Van de Bek?
                            Treba nam kvalitet u rotaciji a to Van de Bek donosi.
                            Da ima pameti u upravi Utd pa da za 60-70 miliona dovedu i Tijaga i Van de Beka i odjednom ta sredina terena je mocna
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Mi sve što radimo to je gomilanje igrača.
                              Ja nisam protiv dolaska talentovanog fudbalera Ajaxa, ali šta smo zapeli za kapitena Vile i šta je lik tako zavredio pažnju osim što je domaći momak pa samim tim izaziva više pažnje.
                              A reci mi Miki umesto koga će Van de Bek preuzeti ulogu na sredini kad smo dobrano popunjeni ili nešto Ed zna što ceo svet ne zna.
                              Dobro si napisao igrač u rotaciji. Samo što daj da više izađemo iz klišea i krenemo u borbu za sam vrh. Za takvu ulogu treba igrači koji će istog trena po dolasku praviti razliku i činiti klub ubojitijim, nešto slično što je Bruno doneo od dolaska iz Lisabona.
                              Opet kažem, jesam za Van de Beka, nisam za Griliša. Ukoliko ispoštujemo Vilu pa im prebacimo silan novac nek se istog trena svi u upravi zaduženi za sportski sektor upucaju.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                              Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 30-08-20, 12:58.

                              Comment


                              • Van de Bek moze da igra na svim pozicijama na sredini terena i to podjednako dobro tako da moze igrati umesto Matica, umesto Pogbe a i umesto Bruna. Ozbiljan igrac je u pitanju i nece dugo proci a da ne zauzme svoje mjesto na sredini terena.
                                Matic ne moze da iznese cijelu sezonu na vrhunskom nivou, Pogba zna odsustvovati po mjesec, dva a Bruno ce trebati odmor tako da se tu moze DVB ili Pogba gurnuti gore ili igrati 4-3-3.
                                Dovodis mladica od 23 godine, za nekih 30-40 miliona i to odlicnog igraca, tehnicki i takticki potkovanog je no brainer.

                                Grilisa ako dovedu, dovesce ga za manje para nego sto se pise a on ce biti rotacija na krilu. Sigurno da je bolje imati njega u rotaciji nego Dzejmsa a nemoj mi reci da je Rasford nezamenjiv ili da ce Grinvud izdrzati cijelu sezonu. Nisam za njegovo dovodjenje ali znam sta moze donijeti. Ipak to njegovo pominjanje je vise taktika za Sancha koji je i dalje opcija broj 1 i onda ce Rasford/Grinvud biti rotacija za Sancha.

                                DVB, Tijago i Sancho da se dovedu bi bio ozbiljan posao i veliki korak naprijed da se prikljucimo vodecim timovima
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X