Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A šta je sa Pereirom? On isto važi tj kada je došao važio je za veliki potencijal.


    Gesendet von iPhone mit Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
      A šta je sa Pereirom? On isto važi tj kada je došao važio je za veliki potencijal.


      Gesendet von iPhone mit Tapatalk
      Vrvt nova pozajmica osim u slucaju orodaje Romera i Granta pa da bude 3 golman.
      Tesko da ce dobiti minute u Utd, jednostavno smo na toj poziciji pokriveni mozda i najbolje na svijetu
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Pogbinjo pozitivan na covid19 -.-
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Iz Utd samo negativne stvari, sta se desava?[emoji848]
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Comment


            • Manchester United

              Originally posted by BorisUnited99 View Post
              Ako se dovede kršten stoper tj Baji bude ispred Lindelofa, nemam ništa protiv... naravno i cena mora da bude dobra, ispod 20m funti ništa.


              Gesendet von iPhone mit Tapatalk

              Comment


              • Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Comment


                    • Jedu mi se govna zbog tog napadanja Megvajera.
                      Ako mu ne damo podrsku, onda smo pajseri. Kad vidim price oko oduzimanja trake, jedu mi se govna...

                      Traku oko ruke je drzalo ono govno od vejn runija, stoka koja je pravila jos gora i nemoralnija sranja i van fudbala i sto se tice samog fudbala (prvo je ispao najvece govno prema Unitedu).

                      Da l neko misli da ce neko iz hira da napravi tamo sranja i da se siba sa nekim koji je dosao na more sa 300 evra, a on sebi da ugrozi buducnost....

                      Comment


                      • Originally posted by Busby Babe View Post
                        Jedu mi se govna zbog tog napadanja Megvajera.
                        Ako mu ne damo podrsku, onda smo pajseri. Kad vidim price oko oduzimanja trake, jedu mi se govna...

                        Traku oko ruke je drzalo ono govno od vejn runija, stoka koja je pravila jos gora i nemoralnija sranja i van fudbala i sto se tice samog fudbala (prvo je ispao najvece govno prema Unitedu).

                        Da l neko misli da ce neko iz hira da napravi tamo sranja i da se siba sa nekim koji je dosao na more sa 300 evra, a on sebi da ugrozi buducnost....
                        Meni muka od ovih Junajtedovih tviter fanova, blate ga koliko i rivalski.

                        Presuđeno mu unaprijed kroz medije, onda sama presuda u Grčkoj donijeta kroz par sati, sve smrdi i nerealno zvuči od početka.

                        Klub mu je dao podršku i traka najvjerovatnije ostaje. Samo da pročisti glavu pa da može mirnije u sezonu.

                        Comment


                        • Ugledna "Korijere delo Sport" donosi ekskluzivu kako je i MUN ušao u priču za potpis Sandra Tonalija, Brešine "zlatne koke" koji je bio viđen u Interu.

                          Dal vest smrdi ili ima osnova, videće se vrlo brzo, meni sve deluje da plana za tekući prelazni rok opet nemamo. Sve se svodilo na Sanča i pokušaje da izdejstvujemo dogovor sa Dortmundom, kad su oni ušli u ćorsokak kreće se sa interesovanjima "daj šta daš", samo da se umiri navijački revolt i potpiše neko ime.

                          Iskreno nznm šta bi Tonali mogao krucijalno doneti sadašnjem Unitedu ne bi li postali konkurentniji i opasniji.

                          Comment


                          • Last edited by BorisUnited99; 28-08-20, 11:00.

                            Comment


                            • Čitam da smo potpisali dva tinejdžera iz Barse i Reala.

                              Comment


                              • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                                Meni muka od ovih Junajtedovih tviter fanova, blate ga koliko i rivalski.

                                Presuđeno mu unaprijed kroz medije, onda sama presuda u Grčkoj donijeta kroz par sati, sve smrdi i nerealno zvuči od početka.

                                Klub mu je dao podršku i traka najvjerovatnije ostaje. Samo da pročisti glavu pa da može mirnije u sezonu.
                                Njemu je presudjeno kada mu je omoguceno da napusti Grcku. Znam za slucaj kod nas gde je strani drzavljanin dosao kod nas, mrtav pijan odgurnuo pandura, dobio nekoliko meseci zatvora i sve vreme je bio u pritvoru jer bi u suprotnom pobegao iz zemlje prvom prilikom.

                                Meni je recimo ono bludnicenje Gigsa sa zenom rodjenog brata mnogo gora stvar sa aspekta moralnih vrednosti od ovoga sto je Megvajer uradio i misljenja sam da treba da zadrzi traku. A ovu ispovest Megvajera necu ni da komentarisem, vidi se ko mu je smislio

                                Comment

                                Working...
                                X