Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ok sad si umjesao u jednadzbu jos par poluproizvoda koje takoder treba potjerat, to je neka druga tema. Pa taj Mata ne bi ni u jedan Southampton upao, eventualno Everton mozda, vjerujem da bi samo na racun imena upao u prvi tim Valencije da se vrati. Covjek ne zna dirigirat igrom, ne moze se na takvom igracu temeljit kreativa ekipe. Nadam se za vase dobro da ce na ljeto na kormilo zasjest Mou i malo pomest ekipitzu.

    Comment


    • To je diskutabilno, jedno je postaviti ekipu sa dva DMa sto Van Gal po meni precesto radi, ali im sigurno ne kaze ko sutira iz daljine ili pokusa sa pasom u prostor taj nece igrati. Ako su isprepadani zbog njega i ako se boje greske to je opet do njih, ali je cinjenica da je Mata igrao kao desetka i desno krilo, Erera kao centralni vezni u vezi sa dva, sa tri i kao desetka i uglavnom nista, o Snajderlinu da ne pocinjem, igrao je i zadnjeg i centralnog veznog i bio DM, DLP i BTB i opet nista. Krivicu Van Gala sto je Janga poslao u napad, nije mu se svidjelo kako tu igra i od tada n ema mjesta za njega, to je ludost, ali za ove necu sigurno, kao ni za Di Mariju, pokusao je vala s njim svaku mogucu poziciju. E ne moze da udje na teren i igra za njih stvarno.
      sigpic

      Comment


      • Ja sam siguran da uz ovakvu postavku igre MSN kombinacija kod LvG-a ne bi dala preko 50 golova u ligi, tako da za lose igre svakog igraca prvenstveno krivim LvG.
        sigpic

        Comment


        • Balans, balans, nije da nije pokusao otvorenije i direktnije, ali onda pucaju kontre, otvara se prostranstvo i preko crnog Blinda protivnik stvara milion sansi. E tu je Van Gal kriv, sto nije doveo jebenog stopera da mu igra pored Smoligna, sto kukumace na balans i sam ga gubi zbog filozofiranja, ali niposto ga ne krivim zbog toga sto igraci na prirodnim pozicijama nista ne mogu. To nije do njega.
          sigpic

          Comment


          • Mi zelimo Murinja, a stari Poketina. Stari uvijek dobija kao sto znamo



            Sa Poketinom i asistentom
            sigpic

            Comment


            • Sva sreca pa poketino nije produzio ugovor.
              Ma i taj SAF mi pocinje ici na zivce, ako vec zeli da se toliko petlja neka se vrati na klupu i svi ce biti zadovoljni, evo ja cu prvi zaboraviti i da sam pomislio na Murinja.

              P.S. Neka vrati i Gila, taman da se drveni vise ne prosipa oko transfera nego da lepo ide po svetu potpisivati sponzorske ugovore i praviti Glejzerima pare.
              Last edited by srdjan_sl; 10-05-16, 18:53.
              sigpic

              Comment


              • E i ja isto, jedini covjek kojeg bih radije vidio na klupi od Murinja je SAF. Pa i SAF od 75 godina.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Ser Gagi View Post
                  Midtable ekipa smo postali.

                  LVG se ne bi zadrzao nakon ove 2 sezone u bilo koji ozbilniji klub, ali eto mi izgleda to nismo vise.

                  Sprdaju se sa klubom
                  To su timovi koji se nalaze od 8-13 mesta. Vidim da se generalno ovde po forumu pogresno percipira ta rec.

                  Comment


                  • Dobro Maricu, od toga da si sampion dvije od tri godine, do toga da si realno peta sila u sampionatu. To je za nas mid-table
                    sigpic

                    Comment


                    • Pa bodovno smo nekih 5 bodova od 8. mesta, tako da dogodine ne sumnjam da cemo i po tom parametru ispuniti uslov za Midtable.
                      sigpic

                      Comment


                      • Comment


                        • LvG zeli da oslabi Francuze na Evropskom.
                          Ne znam zasto se rizikuje sa zdravljem tako mladog igraca, do duse znam, zeli glavonja da obezbedi sebi jos godinu dana na klupi Junajteda.
                          sigpic

                          Comment


                          • Zanimljiv sastav, bas kao sto sam prizeljkivao. Menjao bih samo pozicije Blinda i Roha, i Matu van a umesto njega Memfis nprm.

                            GGMU

                            Comment


                            • Mada kakvo je bodovno stanje na tabeli, Liverpul ne bih nazvao midtable ekipom.

                              Ako je Junajted midtable ekipa, onda je i Siti.Simple as that3-4 ekipe koje odskacu, gomila midtable ekipe a ostali se bore za opstanak.
                              Last edited by Ricma; 10-05-16, 19:20. Reason: lapsus

                              Comment


                              • Sad će mu prvo Marsijal donijeti pobjedu večeras, onda se povrijediti na par mjeseci taman da propusti evropsko prvenstvo. Pobjeda 1-0. Onda kod kuće protiv Bornmuta opet 1-0 ,Matin gol iz slobodnjaka i u finalu kupa Felaini glavom. 4. mjesto i FA kup, Van Gal ostaje. Sve 3 pobjede userske ali dovoljno raspalom Vudvordu da ga zadrži.
                                Van Gal je najsrećniji trener u istoriji fudbala, kad god mu je bila utakmica biti ili ne biti on je postavio najjači sastav i zadržao se na klupi, tako radi i večeras i opet će imati sreće. Ne mogu da vjerujem

                                Comment

                                Working...
                                X