Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Steta za ovo ispadanje, nije se dalo jbg. Sto se mene tice, sezona zadovoljavajuca kada se uzme u obzir stanje iz decembra, januara. Svi bi objerucke prihvatili ovo, ostaje svakako zal sto se nije napravio iskorak u kupu ili ligi evrope da se uzme taj trofej.

    Comment


    • Sinoc slika i prilika zasto smo daleko od bilo kakve price o tituli. Fali ta mirnoca mnogo ovim momcima. Golmanu svaka cast ali mi na 2:1 nismo mogli smisleno u napad, bas se mnogo zurilo, smislen napad nismo napravili od primljenog gola.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Ispadanjem iz LE sinoć bićemo u drugom šeširu u zrijebu za grupnu fazu LŠ. Da smo osvojili bili bismo u prvom. U svakom slučaju dobro bi bilo izbjeći jake ekipe iz trećeg šešira, tipa Lajpcig, Atalanta itd.

        Valjda se sad kad je sezona gotova ubrza priča oko transfera. Prelazni rok traje još dugo, do 5. oktobra, ali sezona počinje već 12. septembra. Valjalo bi završiti do tada pojačanja.

        Comment


        • Ja nisam nesrecan zbog ispadanja, tezim da trazim silver lining.
          Sad je silver lining to sto više nemamo drugog fokusa do prelaznog roka. Znaće se u narednim danima sve. Ovako je fokus bio na ovom LŠ-b side kupu.
          Pretpostavjlam da klub nije hteo ni da finalizira deal-ove sada, jer se to sazna po klubu, a moze da utice na tim.

          Što ranije krenemo u zavrsavanje prelaznog roka, to više vremena imamo i za još nekog beka, ali i da ako Sancho dodje, da se ranije uklopi.

          Sa druge strane, na greškama se uči, dobili smo validan podatak da ovaj tim ZAHTEVA nadogradnju i improvement. Raduje što je to Solskjaer konstatuje. Da smo prošli, možda bi se lakše zavaravali "Brandon je dobar momak, evo sa njim smo ušli i u Finale, može da iznese sezonu."

          Comment


          • Pozitivna stvar je i evidentan napredak tima u odnosu na onaj što je ispao od istog protivnika 2018. Inače ta Sevilja je bila 7. u La ligi sa negativnom gol razlikom, ova od sinoć četvrta (isti broj bodova kao trećeplasirani Atletiko) sa +20 gol razlikom. E ta Sevilja nas je uništila u prvoj utakmici, u drugoj nadigrala i samo zbog De Hee nije bilo više od 2-1 u dvomeču. Sinoć ih nadigrali, 30 od 45 minuta prvog poluvremena dominacija, prvih 15 minuta drugog isto, ne moram govoriti o onih par zicera. I onda kad su oni više drzali loptu nisu ništa uradili, pamtim jednu dobru šansu da su imali osim 2 gola (prije prvog smo trebali dobiti aut na drugom dijelu terena).

            Vilijams ima krivicu u sva 3 polufinala u kup takmičenjima. Jedna od slabih tačaka u timu. Malo me brine i Van Bisaka, ne zbog sinoć već generalno od restarta igra slabije. Volio bih da i on ima adekvatniju zamjenu, nisam siguran u TFM i Daloa.
            Last edited by BorisUnited99; 17-08-20, 13:05.

            Comment


            • Kad bi odradili potpuni prelazni rok tj doveli nekoliko igraca u svim linijama tima onda bi i moglo da bude nesto ali opet ce biti i ovo ljeto da dovedemo 1 ili 2 igraca i da ostanemo kratki za jos nekog, nesto slicno kao proslo ljeto i Bruno. Izgubili smo bar 10 bodova ako ne i vise sto ga nismo na ljeto doveli.
              Sinoc je i Ole stavio do znanja da nema dubok tim pa otud i nismo mijenjali dok igraci nisu pocrkali a opet kad smo promijenili igrace vise nismo bili opasni.
              Sto kaze BB, bar je gotova sezona i onda da se vise dovede neko i sklapaju kockice za sledecu sezonu. Vjerujem da ce Ole se rijesiti skarta i dovesti kvalitet ali kao i veciba ovdje, pitanje je dal moze on da iznese to i da sa tim igracima ode koji stepenik vise i pocne titule uzimati
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Williams je brave kiddo, ima drive, determination, za razliku od Darmiana. Ali suštinski, po skillu je slican igrsc kao Darmian, samo sto je 1v1, defanzivno dosta slabiji.

                Hiporeticki, on kao nase dere, je odlican backup bek, peti bek u ozbiljnom squadu. I za to je odlican. Tu je problem takodje što i Shaw ima Cleverley-esque trend stagnacije.

                Comment


                • Originally posted by Busby Babe View Post
                  Williams je brave kiddo, ima drive, determination, za razliku od Darmiana. Ali suštinski, po skillu je slican igrsc kao Darmian, samo sto je 1v1, defanzivno dosta slabiji.

                  Hiporeticki, on kao nase dere, je odlican backup bek, peti bek u ozbiljnom squadu. I za to je odlican. Tu je problem takodje što i Shaw ima Cleverley-esque trend stagnacije.
                  Svakako da bi sa Shaw-om bili opasniji u napadu ali isto tako treba biti realan i reci da i Shaw ima svoje momente kad se iskljuci i ne isprati igraca, kao sinoc Williams. Moze biti nesto od Williamsa, vidi se da je sto kazes srcan, hoce da uci ali za sada on moze biti samo rotacija a ne da bude u 11 u bitnim mecevima.
                  Sta bi ti sa Smolingom? Ja bih ga zadrzao u rotaciji, on i Lindelof sa klupe a da se dovede neki CB za prvih 11. Upamecano i nek ide zivot[emoji3]
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Meni je degutantno odreći se Smolinga a držati drvo zvano Lindelof koji kroz celu sezonu ubija koliko ne zna.
                    Svaki meč Šved zajebe po nešto.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Pojavise se na internetu treci dresovi za narednu sezonu. Nadam se da se neko zajebava jer ako je tacno onda je to nocna mora. Zebra[emoji23][emoji23][emoji23]
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Originally posted by Miki28 View Post
                        Pojavise se na internetu treci dresovi za narednu sezonu. Nadam se da se neko zajebava jer ako je tacno onda je to nocna mora. Zebra[emoji23][emoji23][emoji23]
                        Ne vjerujem da je ono istina meni se svakako nijedan dres ne sviđa otkad je tu Ševroleov logo ali kad počne sezona i na terenu kada nose navikneš. E sad, ko hoće da ga kupi sebi da ima to je druga priča

                        Comment


                        • Sky Sport obaveštava javnost kako se United polako oprašta od Sanča i prelazi na plan "B" a on se zove Daglas Kosta.

                          Treba uzeti sve sa velikom rezervom i sumnjom.

                          Comment


                          • Ja imam bas orginal dres (lvg season), ali jednom sam ga obuko. Jebem ti onaj chevy logo.
                            Inace ovi sivi(away) su bas dobri.

                            Meni se stonjak mnogo svidjao.

                            Comment


                            • Originally posted by Miki28 View Post
                              Pojavise se na internetu treci dresovi za narednu sezonu. Nadam se da se neko zajebava jer ako je tacno onda je to nocna mora. Zebra[emoji23][emoji23][emoji23]
                              Vidim da je i Footy Headlines objavio to za trecu garnituru. Mislim da je istina.

                              Comment


                              • Originally posted by Miki28 View Post
                                Svakako da bi sa Shaw-om bili opasniji u napadu ali isto tako treba biti realan i reci da i Shaw ima svoje momente kad se iskljuci i ne isprati igraca, kao sinoc Williams. Moze biti nesto od Williamsa, vidi se da je sto kazes srcan, hoce da uci ali za sada on moze biti samo rotacija a ne da bude u 11 u bitnim mecevima.
                                Sta bi ti sa Smolingom? Ja bih ga zadrzao u rotaciji, on i Lindelof sa klupe a da se dovede neki CB za prvih 11. Upamecano i nek ide zivot[emoji3]
                                Ne znam šta bih sa Smallingom. Meni je Smalling u formi najdominatniji štoper u celoj ligi, ako se gleda duel. Kad je bio u top formi, Kane pored njega nije mogao da primi loptu na 45 metra od našeg gola.
                                Ali on zahteva pored sebe štopera koji zna sa loptom. Smalling već ima godine, dokazano je sklon povredama, često povredjuje zadnju lozu.
                                Razumem ako se ne računa na njega. Možda bi bio dobar sa Megvajerom, ne znam...

                                Ja tu i dalje polažem nade u Baily-a. Ako bi izgurao celu sezonu bez povrede, mislim da ima potencijala da bude opasan štoper.


                                Nisu nama štoperi toliki problem koliko se to priča. Pa ni taj Lindelof, za kojeg sam prvi mislio da bi trebalo da se proda, nije imao lošu sezonu. Ima on neke svoje kvalitete. Problem sa njim je što imam osecaj da on fizicki jos nije stasao i da mu to mnogo utice na sigurnost, samim time i na koncentraciju. Ima inace momente mnogo dobrog pozicioniranja. Sve dok nije u cvrstom duelu, nije uopste spor, štaviše, solidno je brz. Dueli mu mnogo ometu trk, nema taj balance.

                                Više je problem Shaw i generalno pokrivenost levog beka. I naravno desno krilo.
                                Posle toga dolaze štoper i dobar veznjak...

                                Comment

                                Working...
                                X