Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nerealno to zvuči. Marsijal, Rašford, Himenez, Grinvud, Sančo. Da nema Bruna pa da planira 4-4-2 pa ajde.

    Kako Adam kaže, gledajmo mi da se dovede štoper i bek, kao i neko za Matićevu poziciju prije svega.

    Comment


    • Najjace sto se uzima zdravo za gotovo da je Sanco izjavio da hoce u Liver a inace takvu vest niko konkretno preneo nije dok je sa druge strane vise puta Romano izjavljivao kako Sanco zapravo zeli u Mancester Junajted ali ono bolje da verujemo nekom navijacu Livera sa SK foruma posto on zna.


      Originally posted by Miki28 View Post
      A sad malo i Rasford lozi masu

      Nije ni Sanco nista bolji.

      Last edited by srdjan_sl; 30-07-20, 18:32.
      sigpic

      Comment


      • Romano najavljuje vijesti za Sanca od juce, kao uskoro tako da se nesto kuva a covjek je postao br1 sto se tice transfera.
        Volio bih da ga zavrsimo sto prije da bi se okrenuli drugim pozicijama.

        Sto se tice Himeneza i meni je to malo nevjerovatno, posebno posle ovakve sezone u Wolvsima da dodje u Utd kao rotacija ali ko zna. Znam samo da bi bio odlicno pojacanje i da dovedemo njega i Sanca pa napadacke opcije bi bile nevjerovatne. Ipak mnogo je bitnije CB, DM da se dovedu pored Sanca
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by srdjan_sl View Post
          Najjace sto se uzima zdravo za gotovo da je Sanco izjavio da hoce u Liver a inace takvu vest niko konkretno preneo nije dok je sa druge strane vise puta Romano izjavljivao kako Sanco zapravo zeli u Mancester Junajted ali ono bolje da verujemo nekom navijacu Livera sa SK foruma posto on zna.




          Nije ni Sanco nista bolji.

          A ko je taj navijac Liverpula, koji je izjavio tako nesto?
          Ja koliko vidim Kicker je to objavio, a ovaj tw acc je jako blizak Dortmundu, ciji sam ja tvit postavio. Ajde malo da procitamo sta se pise, pre nego sto napisemo ovakve nebuloze.

          Sent from my motorola one action using Tapatalk
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Naravno da je logicno da Dortmund koristi svoje izvore i pusta price da pozuri Junajted ali ovo sta si ti ovde kacio su totalne nebuloze plus se jos udostojis da opminjes mene da bolje citam sta se pise.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by srdjan_sl View Post
              Naravno da je logicno da Dortmund koristi svoje izvore i pusta price da pozuri Junajtedali ovo sta si ti ovde kacio su totalne nebuloze plus se jos udostojis da opminjes mene da bolje citam sta se pise.
              Upravo je to sve sto sam ja ovde postavio, i slozio se da je ovo verovatno maslo Dortmunda da izvrsi pritisak. Nema potrebe da izvrces stvari, i ubacujes drugima reci u post. Imas gore pa procitaj i vidi sta sam pisao, i sta sam postavljao. Ne znam sta glumis ti ovde?

              Da opominjem tebe( sta ti mislis ko si ti?), ovde se vodila sasvim pristojna konverzacija. Gde sam ja postavio tvit, u kome je izvor Kicker. I posle napisao sledeci post u kome sam izneo svoje misljenje o celoj situaciji. To sto se tebi ne svidja to je druga stvar, ne mora svako drugacije misljenje koje se tebi ne svidja biti nebuloza. Ali evo ja bih bas voleo da mi kazes sta je to tacno u mojim postovima bilo nebuloza?

              Sent from my motorola one action using Tapatalk
              Last edited by Brian McShtull; 30-07-20, 20:44.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Postavio si trac rubriku kao cinjenicno stanje na navijackoj stranici u kojoj itekako ima osnova da posluzi kao provokacija a to je ujedno toliko glupa i jadna prica da se niko ni na tw nije kacio za nju.

                Samo razmisli malo zasto bi Sanco ili bilo koji igrac na planeti izasao i rekao da zeli preci u neki tim i time rusiti svoj ugled u ocima tima u koji ima mnogo vece sanse da predje. I kako bi ti to nazvao nego nebuloza ili pak pokusaj provokacije na fan temi kluba sto jos dodje i kao zabranjena stvar u nekom nepisanom pravilu koje ti itekako dobro poznajes posto si veoma dugo na forumu.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by srdjan_sl View Post
                  Postavio si trac rubriku kao cinjenicno stanje na navijackoj stranici u kojoj itekako ima osnova da posluzi kao provokacija a to je ujedno toliko glupa i jadna prica da se niko ni na tw nije kacio za nju.

                  Samo razmisli malo zasto bi Sanco ili bilo koji igrac na planeti izasao i rekao da zeli preci u neki tim i time rusiti svoj ugled u ocima tima u koji ima mnogo vece sanse da predje. I kako bi ti to nazvao nego nebuloza ili pak pokusaj provokacije na fan temi kluba sto jos dodje i kao zabranjena stvar u nekom nepisanom pravilu koje ti itekako dobro poznajes posto si veoma dugo na forumu.
                  Ne to nije trac rubrika, cinjenicno stanje je da je Kicker to objavio, Kicker koji je jedan od pouzdanijih izvora iz Nemacke.

                  Ja ne mislim da je Sancho ista tako rekao, ali isto tako ne mogu da tvrdim i da nije.
                  Da ovo je bila provokacija, bravo za tebe...

                  Sent from my motorola one action using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Kicker je objavio da se “priča” da Sančo preferira Liverpul jer bi tamo imao vece šanse za osvajanjem titule.


                    Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                    Comment


                    • Kao sto BBC ima trac rubriku tako i Kiker ima ali ono posto se tebi svidja mora da je tacna vest.

                      Ubuduce sa ovakvim vestima zaobidji fan teme i postavi u temi odredjene lige(ako vec moras) a kad vec dodjes na neku fan temu onda imaj bar dozu postovanja prema njoj i clanovima koji pisu i citaju istu.
                      Last edited by srdjan_sl; 30-07-20, 22:50.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ili nisu upucen u verodostojnost medija, ili se malo pravis lud.
                        Kicker nije Di Marzio i podlozan je hiperprodukciji subjektivnih projekcija zarad pravljenja contenta.

                        Ja nemam problema sa time da se komentarise.

                        Klasicna letnja transfer čorba.

                        Piše se sve i svašta, plasiraju se i izmišljaju se rumori sa svih strana, od strane kluba koji hoće da kupi, od strane kluba koji hoće da proda, od strane agenta koji hoće da poboljša pregovaračku moć, od strane medija koji moraju prave traffic na svojim sajtovima.

                        Svi imaju svoj cilj, ciljevi su konfliktni, i svi guraju svoju priču, prave se špekulacije, vrši se pritisak, provocira se druga strana itd itd.
                        Sve je to normalno već godinama. A u tim godinama iza nas, imali smo priliku da se uverimo da je 98 posto toga samo hoax, izmišljotina... Nešto i nije. Tu više niko i ne zna.

                        Informacije se kriju, ne moze da ih zna svako. Velika vecina vesti su samo (polu) logicna prepostavka na osnovu trzista i potreba klubova.


                        Da je neka (letnja prica) stvarno realna, da se nesto stvarno desava, znamo samo ako to traje neko vreme, ako Sky izvestava o tome. Ali ni tad nije sigurno da je pouzdano.


                        Apropo Sancha, jedino, ali jedino sto je sigurno da ga United hoce. Sta on hoce, da li je ponudjeno nesto i koliko, sta hoce Dortmund, kad ce da se ponudi nesto itd itd... to se nista ne zna, i to su sve teme koje se koriste da bi se eto nesto pisalo.

                        Comment


                        • Ralf Ragnick napustio Red Bull nakon sto je propao njegov prelaz na klupi Milana.

                          Bio odličan na mestu sportskog direktora.


                          Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                            Ralf Ragnick napustio Red Bull nakon sto je propao njegov prelaz na klupi Milana.

                            Bio odličan na mestu sportskog direktora.


                            Gesendet von iPhone mit Tapatalk
                            Ralf Rangnick is looking to land a Premier League position, according to Calciomercato.

                            A move to AC Milan has broken down for the German, but he would welcome the opportunity to fill a directorial role in England.


                            Nije neki izvor, ali ovo može biti odlična prilika.


                            Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                            Comment


                            • Agents of #Gabriel have met the leaders of Manchester United in England. For the moment no concrete offer in Lille but discussions. Everton and especially Naples are there too. A 4th club has entered the file. The player / agents reflect.

                              Bouhafsi
                              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                              Ljuba Tadić.

                              Comment


                              • Last edited by Miki28; 03-08-20, 10:52.
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X