Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Previše košarkaški građenih igrača imamo u "vezi". Pogba, Mek Tominej i Matić što je mnogo mnogo je. Uz to osim Francuza ostala dvojica limitiranog fudbalskog znanja za poziciju koju pokrivaju.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by BorisUnited99 View Post
      U takvoj smo situaciji da nam je jednaka stvar da dobijemo Vest Hem do 2 razlike i da odigramo remi s njima, u oba slučaja nam onda treba bar X sa Lesterom.
      Ako nam bude trebao X u poslednjoj utakmici, treba ići na pobedu. Ako budemo išli na X, izgubićemo. Standardna priča.

      Comment


      • Comment


        • Originally posted by HeadBurn3r View Post
          Ako nam bude trebao X u poslednjoj utakmici, treba ići na pobedu. Ako budemo išli na X, izgubićemo. Standardna priča.
          To da. I to na najsuroviji način, neki Vardijev gol u 96. minutu.

          Solskjær could replace De Gea with Romero for tomorrow’s game against West Ham #mulive [times]
          Solskjær: “I think everyone is available apart from that [Bailly]. We’ve just gotta stick together, stay strong, two games to go and we’ve given ourselves a good chance.” #mulive
          Van Bisaka, Bruno, Grinvud, Rašford su sigurno preumorni, nema šanse da igraju čitavu protiv Vest Hema, ako planiramo išta uraditi protiv Lestera. Valjda su dovoljni Matić, MekTominej, Pogba, Marsijal za Mojesa i ekipu.

          David Moyes: "Ole had a difficult start [at #mufc], but the difference between Ole and me is that he's being given time." #mulive [goal]
          Ko god je bio trener posle Fergija jede ga sujeta, ne mogu da ne iskomentarišu nešto.
          Last edited by BorisUnited99; 21-07-20, 12:03.

          Comment


          • Soton je bio u slabijoj formi od Vest Hema sad pa su odneli bod. Duel sa Čelsijem je bio manje bitan od duela sa Vest Hemom. Na oba meča je izveo 19 od 22 projektovana igrača. Ne vidim razlog zašto bi sutra počeo bez 3 od 5, 6 ključnih igrača. I onako već igra sa rezervnim bekom. A zna šta ga čeka poslednje kolo, koje se igra za 5 dana.
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Originally posted by BorisUnited99 View Post
              To da. I to na najsuroviji način, neki Vardijev gol u 96. minutu.





              Van Bisaka, Bruno, Grinvud, Rašford su sigurno preumorni, nema šanse da igraju čitavu protiv Vest Hema, ako planiramo išta uraditi protiv Lestera. Valjda su dovoljni Matić, MekTominej, Pogba, Marsijal za Mojesa i ekipu.



              Ko god je bio trener posle Fergija jede ga sujeta, ne mogu da ne iskomentarišu nešto.
              Jeste da nije dobio vremena ali igre su bile uzasne, atmosfera katastrofa. Napravili se klanovi.
              Od starta promijenio rutine igraca, promijenio kompletan strucni stab iako mu je savjetovano da Rene i Majk ostanu.
              Jbt kad se sjetim silnih poraza na OT, ekipe koje nisu 30, 40,50 godina uzimale bodove na OT su dolazile na OT i lagano po 3 boda. Onaj mec sa Njukaslom i silnih centarsuteva..
              Bilo proslo, idemo dalje.

              Ma najveci problem mi je sto mi kad promijenimo sistem i igrace, igra je uzas tako da ne znam smije li rizikovat da sa klupe krenu Bruno, Rasford.
              Pogba i Marsijal ce od starta kao i Grinvud a za ostalo naprijed vidjecemo. Dobro bi bilo da od starta krenu jako, daju par komada i posle kontrola utakmice i odmaranje igraca ali znajuci Utd, bice nerviranja[emoji23][emoji23][emoji23]
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Grinvud Pogba Marsijal i Bruno sam siguran da ce od starta, eto mozda Raska odmori, ali bice prva postava u tome sam uveren. IMaju 5 dana nakon toga za odmor sa Lesterom.

                Comment


                • Originally posted by NSG View Post
                  Soton je bio u slabijoj formi od Vest Hema sad pa su odneli bod. Duel sa Čelsijem je bio manje bitan od duela sa Vest Hemom. Na oba meča je izveo 19 od 22 projektovana igrača. Ne vidim razlog zašto bi sutra počeo bez 3 od 5, 6 ključnih igrača. I onako već igra sa rezervnim bekom. A zna šta ga čeka poslednje kolo, koje se igra za 5 dana.
                  Vest Hemova forma + Mojesova želja da nas tuče + umor. Daleko od lake utakmice

                  Imaju 3 i po dana odmora pred Lester. A Lisice čitavu sedmicu odmora.

                  There is no doubt that #mufc think they can get Jadon Sancho. One would imagine there will be two or three new players this summer. Sancho is the one the club really want #mulive [@sistoney67, premier league daily]
                  Last edited by BorisUnited99; 21-07-20, 17:29.

                  Comment


                  • Skoro najjaca postava vcrs... samo bez Van Bisake i Soua. Igrače Vilijams i Timoti.

                    Nadam se pobedi uz dosta golova!


                    Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                    Comment


                    • Za mene lično ikznenađenje ostanak Van Bisake na klupi.

                      Po meni danas teža tekma nego za par dana na King Pauelu.

                      Comment


                      • Očekivano, na izmaku snaga su, biće teško baš u Lesteru.

                        Comment


                        • Pa i da ste dobili bilo bi manje vise isto.

                          Comment


                          • Mancester Junajted - Sautempton 2-2. 96. minut.

                            Pogba ocajna reakcija. Sta je bilo sa Rasfordom? Apsolutno nevidljiv i nezainteresovan, kad najvise treba. Decko ima ozbiljne probleme sa glavom i samopouzdanjem.

                            Marsijal i dalje vuce tim. Kako je navukao 3-4 igraca i asistirao Grinvudu. Majstorski. A Grinvud nas je ove sezone mnogo puta vadio iz govana, puno bitnih golova je postigao.

                            Bruno dosta lose. Totalno izmoren i iscrpljen.

                            Comment


                            • Losa tekma danas opet, ali kako god da je, i da smo dobili, opet bi bod protiv Lestera bio potreban. Dakle, ne znaci nista ova tekma, bitno da je se protiv Lestera ne izgubi. Umorni su to se vidi, samo da izguraju tu tekmu i onda sve super.

                              Comment


                              • Ma danas se videlo da mogu da podbace pored sve motivacije, instrukcije trenera da igraju hrabro i jako. Tako ce da bude i u poslednjem mecu. Kad najvise treba podbacice.

                                Comment

                                Working...
                                X