Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo vcrs je bilo odlicno, prelijepo za gledati.

    Greenwood ce da bude svetska klasa, samo da nastavi da radi na sebi i da ne poleti u zvijezde. Specijalan talenat.

    Bruno? Sta reci. Majstor fudbala, lik nas je preporodio od dolaska. Non stop gleda da da pas unaprijed, da napravi neku sansu i odlicna saradnja sa Pogbom koji je veoma disciplinovan.
    Matic fenomenalan jos jednom, nasli smo konacno trio u sredini koji bas dobro funkcionise.

    Treci gol podsjeca na neka bolja vremena i cuvene kontre Utd, koliko skolski odradjena akcija. Prelijepo
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Odlično, 3 boda, mogao da odmori ove glavne u drugom poluvremenu, podignuta i gol razlika koja bi na kraju mogla da odlučuje. Vulvsi za vikend igraju sa Arsenalom, valjda kiksnu da dobijemo lufta malo. Nama su naredne dvije Bornmut i Vila, naizgled lake ali ako će ko da grize to su te 2 ekipe, svaki bod im je preko potreban.

      Comment


      • Originally posted by BorisUnited99 View Post
        Odlično, 3 boda, mogao da odmori ove glavne u drugom poluvremenu, podignuta i gol razlika koja bi na kraju mogla da odlučuje. Vulvsi za vikend igraju sa Arsenalom, valjda kiksnu da dobijemo lufta malo. Nama su naredne dvije Bornmut i Vila, naizgled lake ali ako će ko da grize to su te 2 ekipe, svaki bod im je preko potreban.
        Odmorio ih dovoljno, Pogba i Bruno su izasli pola sata pre kraja, Rasko i Marsijal 15 minuta.

        Protiv Vilu mozda imamo problem, Bornmut je ocajan nakon nastavka, to bi trebalo lagano da dobijemo

        Comment


        • A šta znam, davljenici su, tako očajni mogu nas na foru ukanaliti, sjetim se onih Sanderlendovih serija u ovo doba sezone kad se dignu pa obezbijede opstanak Lester je u nekom padu od povratka isto, prosuli su 4 boda protiv Votforda i Brajtona a imaju još par teških utakmica do kraja, od borbe za 2. mjesto sa Sitijen mogli bi i ispasti iz prvih 4 ako se ne trgnu.

          Iznervirao me Šo kod par situacija u drugom poluvremenu, uopšte ne bude na poziciji već uđe duboko kod štopera a Brajtonov igrač tu na desnom krilu ostane sam. Dešavalo mu se ovo i ranije ove sezone..

          Sančo kojeg ovih dana dosta spominju bi baš legao da popuni ovo što imamo u navali
          Last edited by BorisUnited99; 30-06-20, 22:52.

          Comment


          • Šo je najslabija tačka ove ekipe trenutno. To je ogromna pohvala za Lindelofa.

            Jako dobro je funkcionisalo ono sinoć. Grinvud se pokazao kao najbolji od ove trojke napred. Najbolja završnica, najviše energije, odlično koristi prostor, na vreme se oslobađa lopte. Super igrač u najavi, potencijalno WC.

            Pogba se isto mora pohvaliti.

            Comment


            • Da sam neki fudbalski novinar, ispisao bih neki serijal kako je tim izgledao pre Bruna, igra i motivacija. Pa onda dolazak u trenutku kad se Rašford povredio, uticaj na tim, Pogbu..sa sve nastavkom nakon pandemije. Baš mi je sviđa kako vam izgleda tim.

              I Nemanja je proigrao, sada mi je on opet prva opcija na DMC. Pre bilo kakvog pojačanja. Uz Skotijev razvoj..

              Dinje bi bio dobra opcija za Šoa, taman da daje širinu dok Rašford bude ulazio u sredinu.
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Podsetio me sinoćni United na neka zlatna vremena kada smo mleli protivnika sve vreme. Funkcionisalo je odlično sve uz par primedbi, najviše na Šoa koji definitivno nije fudbaler koji klubu donosi nešto specijalno. Od velikog bisera iz Sotona do prosečnog beka eto dokle je Luk stigao.

                Čeka se eksplozija Rašforda, vraćanje u prepoznatljivu formu i onda možemo očekivati velike stvari do kraja ove čudne sezone.

                O Brunu sve rečeno. Mag fudbala. Njegovo brzo razmišljanje i lucidnost nešto što United godinama nije imao.

                Comment


                • Kad igra ovih 11 kao sinoć onda na zime uglavnom. Ovi što su im rezerve su već mnogo tanki. Na sredini je to i ok, MekTominej i Fred, ali po krilima Lingard i Dzejms (od kojeg očekujem bolje u drugoj sezoni kad mu bude mogao dozirati broj minuta), Pereira, nazad Dalo, Dzons + Sančez i Roho kao pozajmljeni... Slaba klupa, valjda Tuanzeba i Garnera ima u vidu za ubuduće

                  Comment


                  • Originally posted by NSG View Post
                    Da sam neki fudbalski novinar, ispisao bih neki serijal kako je tim izgledao pre Bruna, igra i motivacija. Pa onda dolazak u trenutku kad se Rašford povredio, uticaj na tim, Pogbu..sa sve nastavkom nakon pandemije. Baš mi je sviđa kako vam izgleda tim.

                    I Nemanja je proigrao, sada mi je on opet prva opcija na DMC. Pre bilo kakvog pojačanja. Uz Skotijev razvoj..

                    Dinje bi bio dobra opcija za Šoa, taman da daje širinu dok Rašford bude ulazio u sredinu.
                    Jos jedan stoper, jedan bek, Sancho, jedan veznjak radnik i mogu da se bore za nesto.

                    I da glavna stvar je da Pogba bude peti/sesti igrac, ne sme da pomisli da je najbolji u timu.

                    Sent from my motorola one action using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by NSG View Post
                      Da sam neki fudbalski novinar, ispisao bih neki serijal kako je tim izgledao pre Bruna, igra i motivacija. Pa onda dolazak u trenutku kad se Rašford povredio, uticaj na tim, Pogbu..sa sve nastavkom nakon pandemije. Baš mi je sviđa kako vam izgleda tim.

                      I Nemanja je proigrao, sada mi je on opet prva opcija na DMC. Pre bilo kakvog pojačanja. Uz Skotijev razvoj..

                      Dinje bi bio dobra opcija za Šoa, taman da daje širinu dok Rašford bude ulazio u sredinu.
                      Nemanja igra dobro već duže vreme. On nam daje taj balans i smirenost na terenu. Jedan od važnijih šrafova. Treba nam takav tip igrača, neko mlađi, neko ko će da nasledi tim u budućem periodu. Takvog igrača nemamo. Skot ne može to nikad da igra. Fred je b2b i nema tu smirenost, na momente odlično igra, ali trenutno pored Pogbe, Bruna i Matica moze da bude sam prva izmena nekom od njih.

                      Taj zadnji vezni je meni prioritet, pored štopera. Krilo nije toliko hitno, evo i Mejson ispada kao sasvim ok opcija na desnom krilu.

                      Comment


                      • Originally posted by Adam The Llama View Post
                        Jos jedan stoper, jedan bek, Sancho, jedan veznjak radnik i mogu da se bore za nesto.

                        I da glavna stvar je da Pogba bude peti/sesti igrac, ne sme da pomisli da je najbolji u timu.

                        Sent from my motorola one action using Tapatalk
                        To je tačno što se tiče Pogbe Mora neko da skine pritisak sa njega, jer on lako izgori. Ovako je odlično. Nije u spotlightu, polako se pojavljuje još zvezda u tima, on tu pliva.

                        Comment


                        • Pre svega treba da Ole odluči da li će mu sledeće sezone Matić biti prvi DMC ili ne. Ako je prvi onda DMC neće biti prioritet.

                          Šta se dešava sa Bajiem sada, kakav je bio protiv Noriča? Takav tip štopera bi MU trebao da traži.
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Sto puta ponovljeno, Pogba je slag na torti, sad kad imamo funkcionalnu ekipu i neke druge igrace koji ce da je nose, Pogba moze da odigra svoju ulogu odlicno. Ne mogu da verujem kakvu je razliku Bruno napravio. Znao sam da je wc ali nisam ni pomislio da ce ovoliko da transformise ekipu. Kao sto @HeadBurn3r rece, Shaw je ubedljivo najgori igrac u prvom timu. Znamo da cesto ume da zaspi u odbrani, a napred ne nudi apsolutno nista(da ne racunamo na momente kad mu sve serviraju na tacnu da posalje dobru loptu u 16). Ono sto me brine je Matic. Sumnjam da moze da odrzi ovaj nivo tokom cele sledece sezone jer ga telo polako izdaje, a bas je krucijalan za ovu postavku, verovatno i najvazniji posle Bruna. Bas nemam predstavu koga bi na toj poziciji mogli da dovedemo i polako uvodimo u ekipu. Vinks, Rajs?
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Vinks mi je više MC nego DMC. Sličan Skotu. Rajs je bolja opcija od njih dvojice a možda najbolja je Ndidi.

                              Mlad (23) kupi sve iza Medisona i Tiemansa/Prata i takođe ima veliki uticaj na igru tima. Igra u sličnom sistemu kakav je sada u MU. Bez njega duva na sve strane ispred odbrane Lestera. Dobra komunikacija sa Lesterom je vaša prednost kao i cena koja bi trebalo da bude manja nego Rajsa.
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                Sto puta ponovljeno, Pogba je slag na torti, sad kad imamo funkcionalnu ekipu i neke druge igrace koji ce da je nose, Pogba moze da odigra svoju ulogu odlicno. Ne mogu da verujem kakvu je razliku Bruno napravio. Znao sam da je wc ali nisam ni pomislio da ce ovoliko da transformise ekipu. Kao sto @HeadBurn3r rece, Shaw je ubedljivo najgori igrac u prvom timu. Znamo da cesto ume da zaspi u odbrani, a napred ne nudi apsolutno nista(da ne racunamo na momente kad mu sve serviraju na tacnu da posalje dobru loptu u 16). Ono sto me brine je Matic. Sumnjam da moze da odrzi ovaj nivo tokom cele sledece sezone jer ga telo polako izdaje, a bas je krucijalan za ovu postavku, verovatno i najvazniji posle Bruna. Bas nemam predstavu koga bi na toj poziciji mogli da dovedemo i polako uvodimo u ekipu. Vinks, Rajs?
                                Tonali.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X