Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Konačno da vidimo od starta dugo očekivani pakleni tandem Pogba-Bruno.

      Comment


      • Kakvo su bili?

        Konačno het-trik

        Comment


        • Našao dati tri gola kad sam ga zamenio u Fantasy-ju

          Comment


          • Odlicna igra juce. Matic tata, Pogba vrhunski. Bruno je odigrao najslabiji mec od dolaska.

            Comment


            • Posle pobjede nad Šefildom imamo samo još jednog teškog protivnika do kraja sezone i to je Lester u zadnjem kolu. Svi ostali konkurenti za treće i četvrto mjesto od preostalih 7 kola imaju po 3-4 nezgodna protivnika. U prevodu, ne budemo li u top 4 biće samo našom krivicom. A pod uslovom da Čelzi ne dobije Siti večeras, treće mjesto nije uopšte nerealno.

              Comment


              • Golom Megvajera u samom smiraju drugog produžetka uspeli smo ostati u trci za trofejom.

                Ne baš sjajno izdanje protiv limitiranih Kanarinaca ali najbitnije je izdejstvovana pobeda.

                Comment


                • Jedva na kraju, a igrač više 35 minuta. Polufinale obezbijeđeno

                  Comment




                  • Glavonja naš

                    Comment


                    • Čitam Gomes napušta Junajted... bas šteta, mislim da je zaslužio više minuta u prvom timu pre svega ispred Lingarda i Pereire.

                      Kad bude krenuo negde da blista, onda ćemo kukati!


                      Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                        Čitam Gomes napušta Junajted... bas šteta, mislim da je zaslužio više minuta u prvom timu pre svega ispred Lingarda i Pereire.

                        Kad bude krenuo negde da blista, onda ćemo kukati!


                        Gesendet von iPhone mit Tapatalk
                        Moralo se dati vise sanse njemu a i Garneru. Dosta vise Lingarda i Andreasa, oni su svoju sansu dobili i nisu iskoristili.
                        Steta za Gomesa
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Pep Gvardiola "kvari" posao Unitedu oko Džeka Griliša!?

                          Ne znam šta će samo najbolji igrač Vile raditi u prenatrpanom sistemu Cityjevaca.

                          Više mi ovo vodi ka tome da Griliš ne završi u Unitedu nego da je preko potreban na Etihadu.

                          Mada, ni sam ne znam šta će i našem manevru doprineti i zašto se toliko žuri sa njim.

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Pep Gvardiola "kvari" posao Unitedu oko Džeka Griliša!?

                            Ne znam šta će samo najbolji igrač Vile raditi u prenatrpanom sistemu Cityjevaca.

                            Više mi ovo vodi ka tome da Griliš ne završi u Unitedu nego da je preko potreban na Etihadu.

                            Mada, ni sam ne znam šta će i našem manevru doprineti i zašto se toliko žuri sa njim.
                            Ako Vila ispadne i cena će mu pasti, pogotovo što mi se čini da je bolje partije pružao pre korone.
                            Pep dobija mladog, dobrog tehničara, Engleza. Popunjava poziciju Sane-a, nije još ni skroz jasna situacija sa KDBom, kao i sa zabranom igranja u LŠ. Ako ostane zabrana, sivi Mančester koji ne igra Evropu neće biti popularna destinacija, pa se priprema na vreme.

                            U suštini, mislim da rade za sebe a ne da ne bi završio u Junajtedu
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Originally posted by Miki28 View Post
                              Moralo se dati vise sanse njemu a i Garneru. Dosta vise Lingarda i Andreasa, oni su svoju sansu dobili i nisu iskoristili.
                              Steta za Gomesa
                              Dobro si spomenuo Garnera, dobijao šansu na jesen u kup takmičenjima i od tad ništa... A ni neće više ove sezone, sem protiv LASKa vjerovatno.

                              Comment


                              • Uff, 3. gol = PERVERZIJA!!!

                                Comment

                                Working...
                                X